Telefonda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır? Telefonda Ekran Görüntüsü Kaydetme


telefonda ekran görüntüsü nasıl alınırBu yazımızda sizlere, telefonda ekran görüntüsü nasıl alınır; ve telefonda ekran görüntüsü nasıl çekilir sorularının yanıtları arasında yer alan, telefonda ekran görüntüsü alma bilgilerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Farklı markalar için telefonda ekran görüntüsü nasıl alınır; ve telefonda ekran görüntüsü nasıl çekilir sorularının yanıtları arasında yer alan, telefonda ekran görüntüsü alma bilgilerini, sizler için hemen aktarmaya başlayalım:


Sony Xperia telefonda ekran görüntüsü kaydetme işlemi nasıl gerçekleştirilir? Telefonu açma kapama tuşu ile birlikte, ses kısma tuşuna aynı anda basılması sırasında, telefonda ekran görüntüsü kaydetme işlemi gerçekleştirilmiş olacaktır.
Nokia Lumia telefonda ekran görüntüsü nasıl çekilir? Cihazın açma kapama tuşu ile aynı anda, ortada bulunan Start tuşuna basılması durumunda, ekranda yanıp sönen ışık görülecektir. Işığın yanıp sönmesi demek, telefonda ekran görüntüsü alma işleminin başarı ile gerçekleştiği anlamına gelmektedir.
LG telefonda ekran görüntüsü nasıl alınır? Cihazı açıp kapatma tuşu ile birlikte sesi kısma tuşuna aynı anda basmanız, telefonda ekran görüntüsü alma adına yeterli olacaktır.
HTC telefonda ekran görüntüsü kaydetme: İlk olarak telefonun açma kapama tuşuna, sonrasında ise ortada bulunan tuşa basarak, her iki tuşa aynı anda basmanız halinde ekran renginde solma oluşacaktır; ve bu solma, telefonun ekran görüntüsünü alma işleminin gerçekleştiğini ifade etmektedir.
Samsung Galaxy telefonda ekran görüntüsü alma: Aynı anda, ortada bulunan tuş ile birlikte açma kapama tuşuna basılması sırasında ekran renginin solması, telefonun ekran görüntüsünü almanın başarılı olarak gerçekleştiğini ifade etmektedir.
Windows Phone işletim sistemine sahip ulunan telefonun ortasında bulunan Start tuşu ile aynı anda açma; ve kapama tuşuna basmanız halinde, ekranın ışığının yanıp sönmesi, telefonun ekran resminin çekildiğini ifade etmektedir.
iPhone telefonun ekran resmini çekme: Ortada bulunan Home tuşu ile aynı anda basılan açma; ve kapama tuşu sonrasında ekranın renginin solması, telefonun ekran resmini çekmenin başarılı olduğunu bizlere ifade etmektedir.

Konu etiketleri:huawei g610 ekran görüntüsü alma, huawei ascend g610 ekran yakalama, huawei ekran görüntüsü alma, huawei ascend g301 ekran goruntusunu nasil cekerim, huawei ascend g301 caps yapma, huawei g610 ekran yakalama nasil oluyor, huawei tablet ekran görüntüsü alma, huawei telde ekran yakalama, huawei telefonda ekran görüntüsü nasıl çekilir, g610 ekran resmi cekme

Bir yorum yapılmış »

  • asli demiş ki:

    Huawei g 301 de nasil goruntu yakalayabilirim uygulama varmi

Yorum yapmak ister misiniz?!