TracFone LG Prepaid Lucky LG16 Akıllı Telefon

TracFone LG Prepaid Lucky LG16Akıllı telefonların ücretlerinin yüksek olması bazı alıcıların canını yaksa da yine de almaktan vazgeçilemiyor. Fakat LG öyle bir şey yaptı ki artık herkes akıllı telefon sahibi olabilecek. Peki, herkes nasıl akıllı telefon sahibi olacak? Telefonlar bedava mı dağıtılacak gibi sorular şimdiden kafanızı kurcalıyor eminim. Cevap olarak ise 10 dolara satışa sunulan TracFone LG Prepaid Lucky LG16’yı göstereceğiz. Evet, yanlış görmediniz TracFone LG Prepaid Lucky LG16 smartphone sadece 10 dolara yani Türk Lirası olarak yaklaşık 29 TL’ye satışa sunuldu. Amerika menşeili dünyaca ünlü teknoloji sitesi Walmart aracılığıyla satışa sunulan bu cihaz gerek özellikleri gerekse işletim sistemi açısından gerçekten sizleri çok şaşırtacak türden.

Şimdi cihazın bu kadar ucuz olması akıllara cihazın kalitesi ve özellikleri ile ilgili soru işaretleri getirecektir. İşte sadece 10 Dolara satışa sunulan TracFone LG Prepaid Lucky LG16 özellikleri :

* TracFone LG Prepaid Lucky LG16 akıllı telefon Android 4.4 KitKat ile satışa sunuluyor.
* 3 MP çözünürlüğe sahip arka kamera olmasına karşın maalesef ön kamera bulunmuyor.
* 3.8’ büyüklüğündeki ekran 480 x 320 çözünürlüğüne sahip.
* WiFi, Bt bağlantıları bulunuyor.
* 4 GB dahili hafıza microSD desteği ile 32 GB’a kadar arttırılabiliyor.
* 1.2 GHz çift çekirdekli işlemci bulunuyor.

TracFone LG Prepaid Lucky LG16 akıllı telefon özellikleri genel olarak yukarıdaki gibidir. Bu cihazı kullanmak isteyen Türk kullanıcıları Walmart’a girip oradan satın alabilir fakat pasaporta işletmesi gerekir. Henüz resmi bir açıklama yapılmış olmasa da cihazın bu kadar ucuz olmasının sebebi olarak TracFone servisi görülüyor.

TracFone : Genellikle Amerika ve Porto Riko’da kullanılmaktadır. Ön ödemeli ve kablosuz olarak arama servisidir.

Bir önceki yazımız olan iPhone 6c Ne Zaman Çıkıyor? başlıklı makalemizde iPhone 6c, iPhone 6c çıkacak mı ve iPhone 6c ne zaman çıkıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.