Ucuz Akıllı Telefonlar Ancak En İyi Akıllı Telefonlar Burada

Akıllı telefonların çıkmasıyla birlikte, akıllarımıza şu soru takılmaya başladı: ”Pahalı akıllı telefonlar, ucuz cep telefonu kullanımını zora sokto…” Oysa böyle bir durum söz konusu değil. Ucuz akıllı telefonlar da mevcut. Sizin için ucuz akıllı telefonları ancak en iyi akıllı telefonları bulup bir araya getirdik. Bakalım 700 TL’nin altında hangi akıllı telefonları alabilir; ve rahat edersiniz:

Samsung Monte S5620: Fiyatı 439 TL olan Samsung Monte, sosyal ağlara girmeyi sevenlerin tercih edebilecekleri bir telefon 3G özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Samsung Monte, Wİ-Fİ ile de sizin internete bağlanabilmenize olanak tanıyor. Bununla birlikte Samsung Monte, vidgetleri ile, sizi oldukça mutlu edebilecek bir yapıya sahip.
Nokia X2: Fiyatı 340 TL. Beş Megapiksel kamerası olan Nokia X2, oldukça uzun bir şarj ömrüne sahip. Bununla birlikte, GMS, 3G Wİ-Fİ, Nokia X2’de bulunmamakta. Ancak bunun dışında, basit bir cep telefonu istiyorsanız, bu telefon tam size göre.
Nokia X3 Touch and Type: Fiyatı 500 TL. Klavyesi oldukça iyi olan Nokia X3 Touch and Type, dokunmatik ekranlı, uzun şarj ömrü ile, ve ucuz akıllı telefonlar sınıfında yer alması ile biliniyor. Wİ-Fİ özelliği bulunan Nokia X3 Touch and Type, özellikle kısa mesaj yazmayı sevenler için çok uygun bir akıllı telefon.
HTC Wildfire: Fiyatı 690 TL. Dokunmatik ekranlı bu telefon, 3G, ve Wİ-Fİ kullanımını sizler için bir araya getiriyor. 5 MP kamerası bulunmakta. En iyi akıllı telefon olmasa da, ucuz akıllı telefonlar arasında önemli bir yere sahip; ve android bakımından da oldukça gelişmiş özellikleri ile kullanıcılarının yüzünü güldürüyor.
Samsung S5570 Galaxy Mini: Fiyatı 470 TL. 3 Megapiksel kameraya sahip Samsung S5570 Galaxy Mini, dokunmatik ekranı ile 3G, Wİ-Fİ özellikleri ile dikkatimizi çekiyor. Android 2.2 işletim sistemi kullanıyor. 3.14 inç’lik bir dokunmatik ekranı bulunmakta.
LG Optimus One: Fiyatı 550 TL. 2.2 android işletim sistemi ile çalışan bu telefon, ucuz akıllı telefonlar arasında, özelliklerinin biraz kırpılmış olması ile ifade ediliyor. Pil ömrü oldukça uzun; iyi bir medya oynatıcıya sahip olduğu da verilen bilgiler arasında yer alıyor.
Sony Ericsson Xperia X10 Mini: Fiyatı 610 TL. 3G ve Wİ-Fİ özelliklerini içerisinde barındıran akıllı telefon, bir kredi kartı büyüklüğünde. Ancak uygulamaları açış hızı oldukça yüksek…
Blackberry Curve 8520: Fiyatı 630 TL. 3G özelliği barındırmayan akıllı telefon, Wİ-Fİ özelliği ile sizin oldukça beğeneceğiniz türden bir iş telefonu olabilir. Kamerası orta düzey bir kaliteye sahip; klavyesi ise oldukça kullanışlı gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Dünya Sağlık Örgütü Cep Telefonu Zararlarını Açıkladı başlıklı makalemizde cep telefonu zararları, cep telefonu zararlarından korunmak ve Dünya Sağlık Örgütü hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.