Ve Yeni Sony Telefonlar Karşınızda…

Sony Xperia dahilinde, Sony Telefonlara iki yeni model daha eklenecek. Ve Sony telefonlar arasında yer alacak olan bu Sony telefonların isimleri şu şekilde: Sony Xperia Miro, Sony Xperia Tipo… Yeni Sony telefonlar, 2012 senesinin üçüncü çeyreğinde piyasaya sunulacak, yani, 2012 Temmuz başlangıcı itibari ile her an, yeni Sony telefonları raflarda görmeye başlayabileceğiz…

Yeni Sony telefonlar arasında yer alan Sony Xperia Miro özellikleri hakkında bilgi vermek istersek, üzerinde ikinci bir kamera bulunduran Sony Xperia Miro’nun kamerası 5 MegaPiksel. Sony Xperia Miro ekranı ise 3.5 inç. Sony Xperia özellikleri arasında yer alan bir diğer detay da şarjının 24 saate kadar dayanabilmesine olanak sağlayan pili… Yeni Sony telefonlar arasında yer alan Sony Xperia Miro, Facebook entegrasyonunun tam anlamı ile gerçekleştirildiği bir yeni Sony telefon olarak karşımıza çıkıyor. Yani, bir Sony Xperia Miro aldığınızda, telefon rehberinizden, kişinin Facebook profiline, ve resmine kadar pek çok bilgiye ulaşabileceksiniz. Sony Xperia Miro’da aynı zamanda kaliteli ses mevcut, bu durumun nedeni ise, yeni Sony telefon Sony Xperia Miro’nun kullanmış olduğu Sony tarafından geliştirilen xLOUD teknolojisi..
Yeni Sony telefonlar arasında yer alan Sony Xperia Tipo özelllikleri ise, 3.2 inç ekran ile başlıyor. Sony Xperia Tipo’nun 3.2 MegaPiksel bir kamerası da bulunuyor. Sony Xperia Tipo hakkında bilgi verirken, yeni Sony telefonun çift SIM kart desteklediğini de belirtmemiz gerekiyor. Sony Xperia Tipo, ilk defa akıllı telefon kullanacak olan kişilere önerilen biraz basit bir yeni Sony telefon olarak karşımıza çıkıyor.
Yeni Sony telefonlar Sony Xperia Miro, ve Sony Xperia Tipo, işletim sistemi olarak Android 4.0 kullanıyor…

Bir önceki yazımız olan HTC One S Çıkış Tarihi Ve HTC One S Fiyatı başlıklı makalemizde HTC One S çıkış tarihi, HTC One S fiyatı ve HTC One S ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.