Vodafone Smart 3 SIM Kart Ve Batarya Bilgileri

Vodafone Smart 3Bu yazımızda sizlere, Vodafone Smart 3 hakkında bilgiler vererek, Vodafone Smart 3 SIM kart nasıl takılır, ve Vodafone Smart 3 batarya nasıl takılır şeklindeki soruların yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Vodafone Smart 3 SIM kart nasıl takılır, ya da Vodafone Smart 3 batarya nasıl takılır diyenler arasında yer alıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, Vodafone Smart 3’ü fiziksel olarak yakından tanımaya başlayalım:

Vodafone Smart 3’e SIM kart, ve batarya takabilmek için telefonunuzun size arkasını dönmesi gerekecektir. Ve bu şekilde cihazınızı düz tutmalısınız. Arka kapağın dışta bulunan kısmını, üstten tutarak kaldırıp çıkartmanız gerekmektedir. Sonrasında ise, içte bulunan kapağı çıkartmanız gerekecektir. Bunun için sağ taraftan kapağı tutarak kaldırmanız gerekmektedir. Artık SIM kart, ve bataryayı takabilirsiniz.
Vodafone Smart 3 SIM kart nasıl takılır? SIM kart yuvasının yan kısmında bir çizim yer almaktadır. Bu çizime bakarak SIM kartınızı cihazınıza yerleştirmeniz gerekecektir. Ancak SIM kartın, yuvasına itilerek yerleştirileceğini unutmamanız gerekmektedir.
Vodafone Smart 3 batarya nasıl takılır? Bataryanın altın rengi olan kısmının, telefonun altın rengi olan kısmına gelecek şekilde, bataryanın yerleştirilmesi gerekmektedir. Sonrasında bataryayı, üst kısmından başlayarak tümü ile bastırmak sureti ile Vodafone Smart 3 cihazınıza takmanız gerekmektedir.
Bu işlemlerden sonra, ilk olarak son çıokarttığınız içteki arka kapağı, bastırmak sureti ile telefonunuza takmalısınız. Sonrasında ise, dışta bulunan kapağı telefonunuza takmanız gerekecek. İlk olarak alt kısmını yerleştirmeli, sonrasında ise kapağı telefonunuza bastırarak kapatmalısınız…

Bir önceki yazımız olan LG G2 SIM Kart Nasıl Takılır? başlıklı makalemizde LG G2, LG G2 SIM kart nasıl takılır ve LG G2 SIM kart yuvası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.