AKG Kulaklıklar Hakkında Bilgi AKG K 328 Ve AKG K 350

Bu yazımızda sizlere, AKG kulaklıklar hakkında bilgi vereceğiz. Özellikle, AKG K 328; ve AKG K 350 hakkında vereceğimiz bilgilerimizde, AKG kulaklık özellikleri, AKG K 328, AKG K 350 özellikleri ile birlikte, AKG K 328 fiyatı, AKG K 350 fiyatı gibi konularda bilgi sahibi olacağınızı belirtmek isteriz. Öncelikli olarak şunu belirtmek isteriz ki, AKG kulaklık ile, yüksek kaliteli, temiz sesi, modern teknolojik bir kalite ile alırsınız. AKG kulaklık hakkında bilgi vermeye devam ederken şunu da belirtmeliyiz ki, AKG kulaklıklar ile, hafifliği, ve rahatlığı sonuna kadar yaşarsınız.

AKG K 328 kulaklık arkasının kapalı bir tasarım ile gerçekleştirilmiş olması, AKG K 328 ile, yüksek sesin alınmasını kolay hale getirmektedir. AKG K 328’den söz ederken, AKG K 328 üzerindeki kabloda bulunan mikrofon, ve ses kontrol özelliklerinin de unutulmaması gerekmektedir. Bu sayede, AKG K 328, kolay kullanım özelliğini beraberinde getirmektedir. AKG K 328, tasarımından dolayı, gürültü engellemeyi doğal bir şekilde gerçekleştirmektedir. AKG K 328 fiyatı ise, KDV dahil 180 TL’dir…
AKG K 350: AKG K 350, AKG Kulaklık serisinin, kulak içi yeni kulaklığıdır. AKG K 350 ağırlığının sadece 3 gram olması, AKG K 350’yi, diğer kulaklıklardan daha hafif bir hale getirmektedir. AKG K 350, yüksek performansla ses alımını olanaklı hale getirirken, AKG K 350 ile gönderilen sesin de kalitesinden şüphe duyulmamalıdır. AKG K 350, CD çalar, DVD çalar, MP3 çalarlar ile uyumlu. AKG K 350 üzerinde bulunan kabloda, bir mikrofon; ve ses kontrol özellikleri bulunuyor. Bu sayede, AKG K 350 kullanımı oldukça kaliteli, ve kolay bir hal alıyor. AKG K 350’de bulunan taşıma çantasını da kullanarak AKG Kulaklığınızı rahatlıkla istediğiniz her yere götürebilme olanağına sahipsiniz. AKG K 350 fiyatı KDV dahil 215 TL’den satışa sunulmuştur.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Nedir başlıklı makalemizde bilgisayar, bilgisayar nedir ve bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.