Samsung AddWash Çamaşır Makinesi

samsung-addwashÜrettiği akıllı telefonlar ile gündem yaratan Samsung, öyle görünüyor ki şimdi çamaşır makinesi çeşitleri ile de gündem yaratacak… Hem şık; hem de bir akıllı çamaşır makinesi almak niyetindeyseniz, Samsung AddWash tam size göre… Raflarda, farklı kurutma özellikleri, ve farklı hacim seçenekleri ile yerini alan Samsung AddWash çamaşır makinesi; ve Samsung AddWash fiyatı hakkında detayları, yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…

Samsung AddWash Çamaşır Makinesi

Dedik ya, o bir akıllı çamaşır makinesi. Bu nedenle, iOS; ve Android işletim sisteminin yüklü olduğu akıllı telefonlarla uyumlu program ile birlikte çalışıyor. Söz konusu program sayesinde siz, evde yokken, Samsung AddWash’ınızı çalıştırabiliyor, bittiğinde ise, aldığınız bir bildirim ile bundan haberdar olabiliyorsunuz… Peki ya Samsung AddWash’ın başka ne gibi marifetleri var?

Samsung WF1702WQR Bubble Wash Ve Samsung WF1702WQR Çamaşır Makinesi

Akıllı çamaşır makinesinin akıllı kapağı olmaz mı? Tabi ki olur… Zaten Samsung AddWash’ı ön plana çıkartan özelliklerin önemlilerinden birisi bu akıllı kapak… Ana kapağın üst kısmında yer alıyor. Ve işlevi: makine çalışırken içerisine giysi, deterjan, yumuşatıcı… ekleyebilmenizi olanaklı hale getirmek…

Dengeleyici bilyelere sahip olan Samsung AddWash, bu sayede makine içerisindeki çamaşırları dengeliyor, ve dolayısı ile titreşimsiz çalışan makineniz, sessiz çalışma olanağı ile, sizin rahatsız olmanızı da önlemiş oluyor.

Samsung AddWash Fiyatı

Yazımızın başında da belirtmiş olduğumuz gibi, farklı kurutma özellikleri; ve kapasitelerle gelen Samsung AddWash çamaşır makinesinin fiyatı 1999 – 4000 TL aralığında değişiklik gösteriyor.

Bir önceki yazımız olan Genel Olarak Yazılım başlıklı makalemizde işletim sistemi yazılımları, yazılım ve yazılım çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.