Beko Kombiler Ve Beko Kombi Fiyatları

Bu yazımızda sizlere, yaklaşan kış ayları dolayısı ile hakkında bilgi sahibi olmanız adına, Beko kombiler hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Beko kombiler hakkında bilgi sahibi olurken, Beko kombi fiyatlarını da, 09 – 09 – 2012 itibariyle, Beko resmi internet sitesi üzerinde belirtilen fiyatlarla sizlere aktaracağız. Beko kombi fiyatlarının, gerek Beko tarafından, gerekse de uygulanan kampanyalar doğrultusunda değişebişeceğini unutmamanız gerekmektedir. Dilerseniz Beko kombilere, modellerine bakalım; ve evlerinizi, Beko kombiler sayesinde, güvenle ısıtmanızı olanaklı hale getirmeye çalışalım:

Beko BK 20 HK LCD: 29 Kilo ağırlığında bulunan Beko BK 20 HK LCD’nin yüksekliği 725 milimetre, genişliği ise 400 milimetredir. Beko BK 20 HK LCD derinliği 300 metre olarak belirtilirken, Beko kombi fiyatlarına göre Beko BK 20 HK LCD fiyatı 1.097 TL olarak karşımıza çıkmaktadır.
Beko BK 26 LCD: Beko kombiler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışırken, Beko BK 26 LCD ile de tanışmanızı istiyoruz. Beko BK 26 LCD, sizin için yakıt tasarrufu yapmayı olanaklı hale getiren dört farklı ısıtma şeklinden söz etmektedir. Beko BK 26 LCD, yakıt olarak LPG – doğalgaz alternatiflerini kullanırken, baca sistemi hermetik, ateşleme sistemi ise elektroniktir. Beko kombi fiyatlarına baktığımızda Beko BK 26 LCD fiyatının 1.502 TL olduğunu görüyoruz.
Beko kombiler hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya devam ederken,
Beko BK 25Y LCD: Beko BK 25Y LCD da, sizin yakıttan tasarruf edebilmenizi olanaklı hale getirmek adına, dört farklı ısıtma alternatifi sunmaktadır. Yakıt olarak LPG ve doğalgaz kullanımı gerçekleştiren Beko BK 25Y LCD, ateşleme sistemini elektronik, baca sistemini ise hermetik olarak gerçekleştirmektedir. Beko kombi fiyatlarına baktığımızda, Beko BK 25Y LCD fiyatının 1.739 TL olduğunu rahatlıkla görebiliriz.
Beko BK 20 I LCD: Dört farklı ısıtma seçeneğine sahip olan Beko BK 20 I LCD, sizin için ısınmada tasarruf olanağı sağlarken, sıcaklık kontrollerini de NTC sensörleri ile, ya da elektrinik olarak gerçekleştirebilme özelliklerine sahiptir. 730 milimetre yüksekliği, 400 milimetre genişliği bulunan Beko BK 20 I LCD, yakıt olarak LPG ve doğalgaz kullanımı gerçekleştirirken, ateşleme sistemini elektronik olarak gerçekleştirir, baca sistemi ise hermetiktir. Peki ya Beko BK 20 I LCD fiyatı? Beko BK 20 I LCD fiyatının 1.169 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Beko BK 20Y LCD: Evinizi güvenli bir şekilde ısıtmanızı olanaklı hale getirirken Beko BK 20Y LCD, tasarrufu da sizin için, dört farklı ısıtma alternatifi ile olanaklı hale getirmektedir. Yakıt olarak LPG ve doğalgaz kullanımı gerçekleştiren Beko BK 20Y LCD, ısıtma sistemini elektrinik, baca sistemini ise hermetik olarak gerçekleştirmektedir. Beko BK 20Y LCD fiyatı: 1.637 TL…

Bir önceki yazımız olan Yeni Sony LCD TV Sony XBR 84X900'ü Tanıyalım başlıklı makalemizde Sony, Sony LCD TV ve Sony XBR 84X900 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.