Bosch Buharlı Ütü Modelleri Arasında Yer Alan Bosch Sensixx B35L

Bu yazımızda sizlere, Bosch Sensixx B35L hakkında bilgilerimizi aktararak, Bosch ev aletleri hakkında değerli bilgilerimizi paylaşmaya çalışacağız. Bosch buharlı ütü modelleri arasında yer alan Bosch Sensixx B35L ile ilgili bilgilerimizin paylaşımını gerçekleştirmeden önce, kısaca şunu söylemek isteriz ki: Bosch buharlı ütü modelleri arasında yer alan Bosch Sensixx B35L, sizlere, Bosch ev aletlerindeki muhteşem performansı sunuyor, hem de, Bosch buharlı ütü modelleri arasında yer alan şık tasarımı ile birlikte…

Bosch buharlı ütü modelleri arasında yer alan Bosch Sensixx B35L tasarımında mor menekşe renk kullanımı gerçekleştirilmiştir. Bununla birlikte, evinizde kullanacağınız Bosch Sensixx B35L’den, bir kuru temizleme performansı alacağınızı da belirtmek isteriz. Bunun nedeni, Bosch Sensixx B35L gücünün 2400 watt olması; ve dakikada 130 gram buhar çıkışı gerçekleştirmesinden kaynaklanmaktadır.
Bosch ev aletleri arasında yer alan Bosch Sensixx B35L, kullanım sırasında Eco konumuna alındığında, hem su, hem de elektrik tasarrufu gerçekleştirmesi dolayısı ile, hem cebinizle, hem de doğa ile dost niteliği taşımaktadır. Bosch buharlı ütü modelleri arasında yer alan dikey buhar fonksiyonu ile, askısındaki gömleklerinizi, ya da elbiselerinizi, yerlerinden oynatmadan ütüleyebilir, bunun yanında, yüksek buhar çıkışı sayesinde, kotlarınızı, perdelerinizi, hatta kırışmaya çok müsait olan montlarınızı bile, en yüksek performans ile ütülemeyi olanaklı hale getirir.

Bir önceki yazımız olan Profilo Katı Meyve Sıkacağı Profilo MP7000'i Tanıyalım başlıklı makalemizde meyve suyu, Profilo katı meyve sıkacağı ve Profilo meyve sıkacağı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Bosch Buharlı Ütü Modelleri Arasında Yer Alan Bosch Sensixx B35L” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.