GoldMaster PD 795 GoldMaster Portatif DVD Okuyucu

Bu yazımızda sizlere GoldMaster PD 795 hakkında bilgi vereceğiz. GoldMaster PD 795, GoldMaster portatif DVD oynatıcı olarak, GoldMaster DVD oynatıcı listesindeki yerini aldı bile… İşte GoldMaster PD 795 hakkında bilmeniz gerekenler, GoldMaster DVD oynatıcı serisinin yeni ürünü GoldMaster portatif DVD oynatıcı…

GoldMaster PD 795 GoldMaster portatif DVD oynatıcı, taşınabilir olması özelliği ile, GoldMaster DVD oynatıcınızı istediğiniz her yere götürebilmenize olanak tanıyor. GoldMaster PD 795 özellikleri arasında çözünürlüğünden söz etmemiz gerekirse: 234 x 480 ekran çözünürlüğünün, GoldMaster DVD oynatıcıyı güçlendirdiğini söylememiz gerekiyor. GoldMaster PD 795 özellikleri arasında, 7 inçlik dönen ekranından, dahili iki adet hoparlöründen, ve bunun yanında dahili, şarj edilebilir lityum bataryasından da söz etmemiz gerekiyor.
GoldMaster portatif DVD oynatıcının tasarımı oldukça şık, görüntü kalitesi de bir o kadar etkileyici. İşte bu nedenle, GoldMaster portatif DVD oynatıcı film izlemeyi daha keyifli hale getiriyor. Analog TV fonksiyonu özelliğine sahip olan GoldMaster PD 795, kaliteli ses çıkışı için etkin özelliklere, uyumluluk özelliklerine, ve bununla birlikte, kullanışlı bir kart okuyucuya da sahip bulunmaktadır.
GoldMaster PD 795, GoldMaster portatif DVD okuyucu olması dolayısı ile, sadece evde değil, arabada da keyifli vakit geçirmenizi olanaklı hale getiriyor. GoldMaster PD 795, teknoloji tutkunlarının yeni gözdesi olacak gibi görünüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.