Philips Çorba Makinası Ve Philips SoupMaker Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Philips Çorba Makinası, Philips Çorba Makinesi; ve Philips SoupMaker ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. PĞhilips Çorba Makinesi reklamlarını televizyonlarda sıklıkla görüyorsunuz; o halde, Philips SoupMaker hakkında merak içerisinde olmanız gayet normal diye düşündük; ve Philips Çorba Makinesini sizlere anlatmaya karar verdik:

Philips SoupMaker ile neler yapabileceğinizi öğrenmek isterseniz, Philips çorba makinesini her şeyden önce blender olarak kullanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Bunun yanında Philips Çorba Makinası ile, smoothie yapabilir, komposto hazırlayabilir, kalın süzülmüş çorba; ya da ince süzülmüş çorba hazırlayabilirsiniz… Kısacası, Philips SoupMaker, size, evde, tariflerinizi kolaylıkla uygulama olanağı sunmaktadır.
Philips çorba makinesinin güç tüketimi 990W olarak belirtilmektedir. Bununla birlikte, çorbalarınızı yirmi dakikada hazırlayabilme yeteneğine sahip olan Philips SoupMaker içerisinde paslanmaz çelikten dayanıklı sürahi bulunmaktadır. Philips çorba makinesi ile hazırlayacağınız tariflerinizi takipte kalmanız, ya da karıştırmanız gerekmediği gibi, pişirme işleminin sonrasında da yiyecekleriniz kırk dakika boyunca sıcak kalmaktadır. Dört porsiyonluk yiyecekler hazırlayabilen Philips çorba makinesinin hacmi 1.2 litre olarak belirtilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.