Profilo Katı Meyve Sıkacağı Profilo MP7000’i Tanıyalım

Bu yazımızda sizler için, Profilo meyve sıkacağı, ve özellikle de Profilo katı meyve sıkacağı ailesinde yer alan Profilo MP7000 hakkında bilgilerimizi aktarmaya çalışacağız. Eğer evinizde çocuklarınız varsa, ya da kendiniz vitaminli besinler tüketmeyi seviyorsanız, bizim size önerimiz, kesinlikle hazır meyve suyu tüketmeniz değil; Profilo meyve sıkacağı ile hazırlayacağınız meyve suyunu, hem çocuklarınıza güvenle içirebilir, hem de en lezzetli vitaminlere, katkısız olarak ulaşmanın avantajlarını doyasıya yaşayabilirsiniz.
Profilo katı meyve sıkacağı Profilo MP7000, güvenli, dayanıklı, ve de olabildiğince sağlam… Profilo MP7000’in güvenli olmasının nedeni, parçaların tamamını yerine takmamanız halinde kesinlikle çalışmaması, olur da Profilo MP7000’i çocuğunuzun erişebileceği bir yere bırakacak olursanız, hiç bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız, çünkü, çocuğunuz, Profilo meyve sıkacağını bilinçsiz bir şekilde çalıştıramayacak. Profilo MP7000’in sağlam olmasının nedeni ise, kıskaçlarının alüminyum olmasından kaynaklanıyor. Profilo MP7000 bununla da kalmıyor, kapağında hiç bir sızıntı yaşamanıza olanak tanımıyor.

Profilo katı meyve sıkacağının ön ayakları plastik, bu sayede, Profilo MP7000 çalıştığında, sarsılmıyor; ve de kaymıyor; sizin de onu tutmanıza gerek kalmamasından dolayı, Profilo meyve sıkacağı sizin için oldukça pratik bir hal alıyor. Profilo MP7000’i pratikleştiren bir diğer unsur da, meyve suyunu sıkıp, köpüğünü, ve posasını otomatik olarak ayırması, size kalan ise, sadece meyve suyu. Profilo meyve sıkacağı ile meyve suyundan otomatik olarak ayrılan posa haznesi ise, oldukça kolay bir şekilde çıkıyor, ve sizin temizlemenizi bir o kadar kolay hale getiriyor. Profilo MP7000’i temizlemenin en kolay yolu ise, elbette Profilo MP7000’in bütün parçalarını bulaşık makinesinde yıkayabiliyor olmanız; Profilo katı meyve sıkacağı sizi kesinlikle yormuyor.
Profilo katı meyve sıkacağının içine atacağınız meyveleri, ve sebzeleri yerleştireceğiniz yer de oldukça geniş, bu durum sizlere, Profilo MP7000 sayesinde bir pratiklik daha sunuyor; ve Profilo meyve sıkacağında hazırlayacağınız meyve suyu için, hiç bir meyveyi, ya da sebzeyi parçalarına ayırmanıza gerek bırakmıyor. Profilo MP7000 içerisinde bir de mikro çelik bir süzgeç bulunuyor. Ne işe yarar derseniz, meyve ya da sebzelerinin, tamamının sıkılması, bu süzgeç sayesinde olanaklı hale geliyor. Profilo MP7000 hakkında vereceğimiz bir diğer bilgi, motorunun 700 watt gücünde çalışıyor olması. Profilo MP7000 üzerinde iki farklı hız seçeneği bulunuyor. Bu sayede, Profilo katı meyve sıkacağı ile, farklı yapıdaki meyve, ve sebzelerinizi farklı hızlarda sıkmanız olanaklı hale geliyor.

Bir önceki yazımız olan Beko Banyo Şofbenlerinden Biri: Beko 350 HŞ başlıklı makalemizde Beko 350 HŞ, Beko 350 HŞ fiyatı ve Beko banyo şofbenleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.