Sony Ses Kayıt Cihazı Sony ICD TX50 Hakkında Bilgi Edinin

Bu yazımızda sizlere Sony ses kayıt cihazı Sony ICD TX50 hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışacağız. Özellikle ses kayıt cihazı kullanımı gerçekleştiren kişilerin ilgisini çekecek olan Sony ses kayıt cihazı Sony ICD TX50, Sony tarafından yapılan açıklamaya göre, Sony’nin bugüne kadar üretmiş olduğu en ince ses kayıt cihazı olma özelliğini taşıyor.
Sony ses kayıt cihazı Sony ICD TX50 sadece 50 gram ağırlığında… Sony ICD TX50 ses kayıt cihazının imceliği ise 6.4 mm… Sony ICD TX50 aynı zamanda OLED ekrana sahip, ve oldukça şık bir görünüm sunuyor. Hassas ses kayıt cihazı olma özelliği de gösteren Sony ses kayıt cihazı Sony ICD TX50, ister hareket halinde, isterseniz de toplantı salonunda rahatlıkla kullanacağınız bir ses kayıt cihazı.

Sony ses kayıt cihazı Sony ICD TX50 ile, ses kayıt işlemini gerçekleştirebileceğiniz beş farklı scene select özelliğine sahip olan ses kayıt cihazı Sony ICD TX50, yerleşik stereo mikrofonu ile de sözlerin net duyulmasına olanak tanıyor. Sony ICD TX50 ile ses kayıt işlemini gerçekleştirirken, ister gömlek cebi, isterseniz de toplantı ayarını seçebiliyorsunuz; bunun gibi üç farklı seçeneğiniz daha bulunuyor. Ve Sony ses kayıt cihazı Sony ICD TX50 ile kaydedilen ses kayıtları, PCM; ya da MP3 formatlarında gerçekleştirilebiliyor.
Bu yeni ses kayıt cihazı Sony ICD TX50 ile, 4 GB’a kadar olan ses kayıtlarını problemsiz bir şekilde kaydedebiliyor, uzun süren toplantıları rahatlıkla kaydedebiliyorsunuz ama, istediğiniz zaman Sony ICD TX50 hafızasını MicroSD bellek kartı ile genişletebilmenizin olanaklı olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Sony ICD TX50 ses kayıt cihazını USB üzerinden üç dakika şarj ettiğinizde, kesintisiz bir saat ses kayıt işlemi gerçekleştirmeniz olanaklı hale geliyor. Sony ses kayıt cihazı Sony ICD TX50 tam şarj edildiğinde ise, 24 saat ses kaydını kesintisiz yaparken, MP3 formatındaki ses kayıtlarını da kesintisiz 24 saat dinleyebilmenize olanak tanıyor.
Ses kayıt cihazı olma özelliğini taşıyan Sony ICD TX50, istediğiniz takdirde bir MP3 çalara da dönüşebiliyor. İstediğiniz şarkıları Sony ICD TX50 içerisine yüklediğinizde, Sony ICD TX50 bir MP3 çalara dönüşüyor; ve stereo kulaklığı, ya da yerleşik stereo hoparlörleri ile istediğiniz şarkıları kaliteli bir şekilde dinlemenizi olanaklı hale getiriyor.
Sony ICD TX50 ses kayıt cihazı bilgisayarlarda uyumlu olan Sound Organiser yazılımı ile birlikte Sony ses kayıt cihazını alanlara sunulmaktadır. Bu sayede dosyalarınızın transferi oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirildiği gibi, dosyaları düzenlemek de kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Dragon Naturally Speaking de Sony ses kayıt cihazına uyumlu bir yazılım olup, Sony ICD TX50 ses kayıt cihazındaki kayıtları yazıya dönüştürme özelliğini sağlamaktadır.

Bir önceki yazımız olan Optoma E8X74 XGA Projeksiyon Cihazı Özellikleri başlıklı makalemizde Optoma E8X74 XGA, projeksiyon cihazı ve projeksiyon cihazı önerisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.