Televizyonunuzu Mini X İle Android Televizyon Haline Getirin

Bu yazımızda sizlere, televizyonunuzu Android televizyon haline getirecek bir cihazdan söz etmek istiyoruz: Mini X… Özellikle Android oyunlarını oynamaya meraklı olan kişiler arasında yer alıyorsanız, bilirsiniz ki bir cep telefonu, ya da tablet PC’de Android oynamak ile, dev bir ekranda oyun oynamak arasında çok büyük bir keyif farkı bulunmaktadır. Mini X ise, sizi bu keyife dahil etmeyi amaçlayan bir mini bilgisayar niteliğinde.

Biliyoruz ki pek çoğunuz, HDMI desteği sayesinde, Android cihazınızdan televizyonunuza Android içeriklerini atıyor, ve istediğiniz gibi oyun oynamak zevkini doyasıya yaşayabiliyorsunuz. Fakat Mini X isimli mini bilgisayar sürekli televizyonunuza bağlı, ve kendi kumandası bile var… Bu durum, sizi sürekli bir içerik derdinden kurtarıyor; televizyonunuzu Android televizyon haline getiriyor.
Mini X özellikleri arasında yer alan işlemcisi Allwinner A10 iken, 4 GB dahili hafızasının MicroUSB ile arttırılabildiğini de belirtmemiz gerekiyor. Mini X özelliklerinden bir diğeri de 512 MB RAM’e sahip olması. Bir adet de uzaktan kumandası olan Mini X, içerisinde Android düğmeleri ile birlikte geliyor. İçerisinde Android yüklü olarak gelen Mini X özellikleri arasında, Android 2.3; ve Android 4.0 desteklemenin dışında, Linux’un bazı sürümlerini de desteklediğinden söz etmek gerekiyor.
Mini X özellikleri arasında, HDMI çıkışından, kablosuz ağ desteğinden, ve iki adet USB girişinden de söz etmemiz gerekiyor. Mini X fiyatının Amerika’da 99 dolar olduğunu da belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Vestel Terranova 3D Smart LED TV Özellikleri Hakkında Bilgiler başlıklı makalemizde Vestel, Vestel Terranova 3D Smart LED TV ve Vestel Terranova 3D Smart LED TV fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

“Televizyonunuzu Mini X İle Android Televizyon Haline Getirin” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.