Toshiba DB833 Hepsi Bir Arada Yeni Nesil Led TV

Toshiba, yeni geliştirmiş olduğu LED + LCD televizyonu ile kullanıcılarına pek çok özelliği bir arada sunmanın mutluluğunu yaşıyor. Toshiba DB833 oldukça zengin özellikleri bir arada barındıran bir led televizyon olması ile dikkatleri üzerinde topluyor. Toshiba DB833 LED + LCD olma özelliklerinin yanısıra, hem Blu-ray HD player, hem de HD tuner özelliklerini bir arada, tek bir led televizyon içerisinde barındırmanın mutluluğunu yaşıyor. Toshiba DB833, belirttiğimiz özellikleri bir arada toplaması sebebiyle, HD özellik setine sahip bir led televizyon olarak kendisinden bahsettiriyor. Toshiba DB833 aynı zamanda, entegre blu-ray özelliğine sahip olan ilk LED + LCD olma özelliğine sahip. Toshiba DB833, iki farklı ekrana sahip olması ile de gündem yaratacak gibi görünüyor. Şık tasarımı; ve yoğun özellik serisi ile Toshiba DB833 Haziran 2011 itibari ile, elektronik marketlerdeki yerini alacak. Toshiba led tv fiyatına gelince, 2.099 TL olarak belirlenmiş durumda.

Toshiba DB833, evlerinizin her odasına uyum sağlayabilecek bir led tv. Tasarımındaki şıklık nedeniyle de Toshiba DB833 tüm ürün incelemesi yapanların dikkatini çeker durumda. Toshiba led tv fiyatı 2.099 – 2.949 TL arasında değişiklik gösterecek.
Toshiba DB833, geniş ekran çözünürlüğü ile, evde sinema keyfi yaşamanızı sağlayan bir ortam sunarken, aynı zamanda da ses kalitesi ile, herhangi bir ses sistemine ihityaç duymanızı önlüyor. PAY TV dekoder özelliğini de gözlerden kaçmayan Toshiba DB833 media player gibi kullanılarak, herhangi bir depolama aygıtı ile, USB bağlantısı yapabileceği gibi, resimlerinizi, videolarınızı ve müziklerinizi oynatabilme özelliğine de sahip.
Kaliteli ve yeni nesil bir led tv ile, gündemi yakalamak istiyorsanız Toshiba DB833 led televizyondan faydalanmanız gerektiğini sizlere belirtebiliriz. Toshiba led tv fiyat olarak da oldukça uygun; her bütçeye hitap eder nitelikte…

Bir önceki yazımız olan Akıllı Televizyonunuz Sizi Tanıyor... başlıklı makalemizde akıllı televizyon, SL833 ve Toshiba SL833 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.