TP Link Kamera İle Ortamları Uzaktan Takip Edin

Bu yazımızda sizlere TP Link TL-SC4171G hakkında bilgi vereceğiz. TP Link kamera, aslında TP Link kablosuz kamera. TP Link TL-SC4171G’nin size sunduğu avantaj şu ki: ister gece, ister gündüz, evinizi, işyerinizi, uzaktan izleme şansına sahip olmanıza olanak tanıyor. Bu nedenle ilginizi çekeceğini düşündüğümüz TP Link TL-SC4171G, TP Link kamera hakkında bilgi sahibi olmanızı istedik…

TP Link kamera, TP Link TL-SC4171G, hem şık, hem de kolay kullanımlı olmasının yanında, kablosuz ağa kolayca bağlanabilmesi, ve alanlara monte edilebilmesi ile ilgilerin daha çok üzerinde yoğunlaşmasına neden olmakta. TP Link TL-SC4171G, kolay kurulum, ve kullanımı ile de dikkatleri kendi üzerinde toplayabiliyor. TP Link TL-SC4171G TP Link kameranın kullanımı, ve yönetilmesi oldukça kolay; TP Link TL-SC4171G kullanımı sırasında destek alabileceğiniz 16 farklı kamera için ücretsiz yönetim yazılımı, TP Link TL-SC4171G ile birlikte sunuluyor. Bu şekilde TP Link kameranın yönetimi de kolay bir hal almış oluyor.
TP Link TL-SC4171G hakkında bilgi verirken şunu da belirtmeliyiz ki: TP Link TL-SC4171G TP Link kamera hareketli bir kameradır. TP Link TL-SC4171G içerisinde bir motor bulunmaktadır. Bu motor, TP Link TL-SC4171G TP Link kameranın, yatay olarak 354 derece; dikey olarak ise 125 derece dönmesine olanak tanımaktadır. TP Link TL-SC4171G, önceden tanımlanmış olan bölgelerin otomatik olarak gözlemlenmesini olanaklı hale getirmektedir. Bununla birlikte, TP Link TL-SC4171G TP Link kameranın uzaktan kontrol olanağının bulunması sayesinde, TP Link kamera kullanıcısı olan kişiler, TP Link TL-SC4171G TP Link kamera motorunu istedikleri gibi hareket ettirebilir, ve istedikleri yerden görüntü alabilirler.
TP Link TL-SC4171G, gece, ve de gündüz görüntü alabilmenizi olanaklı hale getirerek, karanlık ortamlarda da net görüntü elde edebilmenizi sağlamaktadır. Kablosuz erişim ile Wi – Fi üzerinden kablosuz ağlara bağlanabilen TP Link kamera, hem aynı ağ üzerindeki, hem de uzaktaki bilgisayarlara görüntüleri aktarmakla kalmaz; 3G bağlantılı mobil cihazlar ile, de görüntü alışverişini olanaklı hale getiren özelliklere sahiptir.
TP Link TL-SC4171G TP Link kameranın akıllı olduğunu da söyleyebilmek mümkün. Şöyle ki: sistem dışında herhangi bir hareketlilik farkeden TP Link TL-SC4171G, sahibine anında bir mail gönderiyor; ve durumdan haberdar ediyor. TP Link TL-SC4171G ayrıca, sadece görüntü değil, ses algılayabilme özelliğine de sahip bir TP Link kamera olması ile bilinmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.