Trident Mini Scart Ve Trident Mini Uydu Alıcısı Özellikleri

Trident Mini ScartBu yazımızda sizlere Trident mini uydu alıcısı; ve Trident mini uydu alıcısı özelliklerinden söz edeceğiz; yani Trident Mini Scart ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Trident mini uydu alıcısı ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Trident Mini Scart ile birlikte, Trident mini uydu alıcısı özelliklerini gözden geçirelim:

Trident Mini Scart dahilinde her şeyin öncesinde, Trident mini uydu alıcısı özellikleri arasında yazılım güncelleyebilmenizin olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir; ve yazılım yükleme işi, hem farklı alıcılardan, hem de bilgisayardan gerçekleştirilebilmektedir. Trident Mini Scart ile birlikte sağlanan ekran özelliği 16/9; ve 4:3 olarak belirtilmektedir.
Trident mini uydu alıcısı 22Khz; ve DISEqC1.0 frekans geçişlidir. Trident mini uydu alıcısı özellikleri arasında, zoom kontrolü, ve ebeveyn kilit fonksiyonu da yer almaktadır. Menü, ses, ve alt yazı ile ilgili detayların kullanımında çoklu dil seçeneği… Trident mini uydu alıcısı özellikleri arasında yer almaktadır. Trident Mini Scart’ın menüsünün kolay kullanımlı olduğunu belirtmeliyiz. SCPC&MCPC alıcıları C/K uydu barındırmaktadır.
Trident mini uydu alıcısı özellikleri arasında 4000 kanal hafızasından söz edilmektedir. 41 uydu fonksiyonu barındıran Trident mini uydu alıcısının şebeke arama desteği de bulunmaktadır. Uydu için bilinmeyeni arama, ve otomatik arama özelliklerine de sahip olan Trident Mini Scart ile ilgili belirteceğimiz son detay ise MPEG-2 DVB-5 uyumlu olduğudur.
Trident Mini Scart ile ilgili bilmeniz gereken en önemli detay ise şu: bir çanak anteniniz olmadan, Trident mini uydu alıcısını çalıştırtamazsınız. Receiver kullanmak yerine Trident mini uydu alıcısını kullanabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Anneler Gününde Anneme Ne Alsam Diyenler İçin Tefal Yoğurt Yapma Makinesi başlıklı makalemizde anneler günü hediyeleri 2013, Anneler gününde anneme ne alsam ve Tefal yoğurt yapma makinesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.