Vestel Terranova 3D Smart LED TV Özellikleri Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Vestel Terranova 3D Smart LED TV hakkında bilgi vereceğiz. Vestel’in yeni elemanı Vestel Terranova 3D Smart LED TV hayatınızın daha renkli, ve daha canlı olmasına olanak tanıyacak. Vestel Terranova serisinin elemanları arasında yer alan Vestel Terranova 3D Smart LED TV hakkında daha detaylı bilgi almak için yazımızın devamını okumanızı öneriyoruz.

Vestel Terranova 3D Smart LED TV özellikleri arasında ilk olarak, klasik yayınların 3D kalitesinde sunulduğundan söz etmemiz gerekmektedir. Bu sayede, görüntü kalitesinde gerçeğe en yakın izleme olanaklarına sahip olursunuz. Vestel Terranova 3D Smart LED TV aynı zamanda televizyon izleme keyfi ile birlikte, kullanıcılarına internet keyfini de yaşatmaktadır.
Vestel Terranova 3D Smart LED TV, gerçeğe en yakın görüntüyü sunuyor, çünkü, şık; ve ince bir tasarıma sahip; çerçevesinin ince oluşu sayesinde görüntüleri daha büyük ekranda; ve daha kaliteli gösteriyor. Vestel Terranova 3D Smart LED TV ile birlikte iki seçenek sunuluyor; 42 inç; ve 47 inç seçenekleri…
Vestel Terranova 3D Smart LED TV özelliklerinden bir diğeri de kullanıcılarının sosyal olmasını olanaklı hale getirmek. Facebook; ve Twitter’e Vestel Terranova 3D Smart LED TV sayesinde Türkçe ulaşmanız olanaklı iken, bunun yanında, geniş bir müzik arşivi, kaçırılan bir dizi ya da filmin, mouse, ve klavye olmadığı halde, tek tuş ile izlenmesine olanak tanınması; yerel alışveriş kanalları, ve siteleri gibi pek çok ayrıcalık da Vestel Terranova 3D Smart LED TV ile birlikte Vestel kullanıcılarına sunuluyor.
Vestel Terranova 3D Smart LED TV 47 inç alındığında 120 ekran; 42 inç alındığında ise 106 ekran LED TV; ve 3D smart TV Vestel kullanıcılarına sunuluyor. Vestel Terranova 3D Smart LED TV özellikleri arasında, iki boyutlu yayınların üç boyutlu yayınlara çevrilmesinden de söz etmek gerekirken, dahili HD uydu alıcısı da Vestel Terranova 3D Smart LED TV özellikleri ile Vestel kullanıcılarına sunuluyor. Vestel Terranova 3D Smart LED TV özelliklerinden bir diğeri de ekran çözünürlüğü: 1920 x 1080 çözünürlüğü Vestel Terranova 3D Smart LED TV sahiplerine sunuluyor. Vestel Terranova 3D Smart LED TV özellikleri arasında ayrıca, dört tane HDMI girişi bulunuyor.
Vestel Terranova 3D Smart LED TV alanlara, Wi-Fi USB adaptör; ve dört adet gözlük hediye ediliyor. Vestel Terranova 3D Smart LED TV özellikleri arasında video kayıt da yer alıyor. Vestel Terranova 3D Smart LED TV fiyatı hakkında bilgi vermemiz gerekirse,
Vestel Terranova 3D Smart LED TV fiyatı 42 inç için 2.299 TL
Vestel Terranova 3D Smart LED TV fiyatı 47 inç için 3.299 TL…

Bir önceki yazımız olan Pocket TV Android Televizyon Yapıyor başlıklı makalemizde akıllı televizyon, Android televizyon ve Pocket TV hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.