Yeni Panasonic Kamerası Panasonic Lumix FT4 Hakkında Bilgi Edinin

Bu yazımızda sizlere, yeni bir Panasonic fotoğraf makinesi, ve yeni bir Panasonic kamera olma özelliğini içeriğinde ve isminde taşıyan Panasonic Lumix FT4 hakkındaki bilgilerimizi aktaracağız. Panasonic Lumix FT4, özellikle doğa sporlarını seven kişiler için tasarlanan bir Panasonic kamera, ya da Panasonic fotoğraf makinesi… Panasonic Lumix FT4, suya, ve darbelere karşı dayanıklı oluşu ile biliniyor. Peki ya Panasonic fotoğraf makinesi, ya da Panasonic kamera Panasonic Lumix FT4 özellikleri hakkında daha başka neler bilmeliyiz?

Panasonic kamera, ya da Panasonic fotoğraf makinesi Panasonic Lumix FT4, -10 dereceye kadar donduğunda, 12 metre derinlikte suya girdiğinde, ya da 2 metrelik darbe aldığında, herhangi bir hata ile karşımıza çıkmıyor. Bu durumdan dolayı da Panasonic kamera, ya da Panasonic fotoğraf makinesi, özellikle doğa sporları ile ilgilenen kişilere öneriliyor.
Yeni Panasonic kameranın içeriğinde GPS özelliği de var, ve bu kapsamda, Panasonic fotoğraf makinesi, bir milyondan fazla ismi hafızasında tutabilme özelliğine sahip. Bununla da kalmayan Panasonic Lumix FT4, barometre, yükseklikölçer, ve pusula özelliklerini de sizlere sunuyor, ve Panasonic Lumix FT4, açık hava sporlarındaki en önemli yardımcınız olmayı amaçlıyor.
Panasonic Lumix FT4 özellikleri bunlarla da sınırlı değil. Katlanabilir optik özelliğini içeriğinde bulunduran Panasonic kamera, LECIA DC VARIO-ELMAR lens ile güçlendirilmiş. Full HD videoları da MP4; ve AVCHD olarak Panasonic Lumix FT4 ile kaydedebilmeniz olanaklı.
Panasonic Lumix FT4 fiyatının 1.169 TL olduğunu da belirtmemiz gerekiyor…

Bir önceki yazımız olan Klima Alırken Nelere Dikkat Edilir? Klima Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizde klima, klima alırken dikkat edilmesi gerekenler ve klima alırken nelere dikkat edilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.