Akıllı Saat Qualcomm Toq Ve Qualcomm Toq Özellikleri

Qualcomm ToqBu yazımızda sizler için bir akıllı saat tanıtımı gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Qualcomm Toq ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabilir, ve Qualcomm Toq özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları öğrenebilirsiniz. İşte akıllı saat dünyasının yeni elemanı Qualcomm Toq:

Akıllı saat dünyasına yeni giren Qualcomm Toq özelliklerinden söz ederken ilk olarak şu detaydan söz etmemiz gerekmektedir ki, enerji tüketimini çok az gerçekleştirmektedir. Bunun için de enerji tüketimini çok az gerçekleştiren Mirasol isimli bir ekran kullanımı gerçekleştirmektedir. Akıllı saat Qualcomm Toq’un enerji tüketimini çok az gerçekleştireceği bilindiğinden dolayı güç tasarruf düğmesinin kullanılmadığını da belirtmeliyiz.
Qualcomm Toq özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise kablosuz şarj olabilme özelliğine sahip olması. Qualcomm Toq ile, Android 4.0 üstü olan cihazlarınızın kontrolünü gerçekleştirmeniz de mümkün. Telefonunuzun müzik çalarını Qualcomm Toq ile kontrol edebilir, mesajları okuyabilir, borsayı takip ederek arama yapabilir, hava durumu ile ilgili detayları da takip edebilirsiniz. En önemlisi ise, Qualcomm Toq akıllı saatin kolunuzda çok şık duracak olması olsa gerek…

Bir önceki yazımız olan Google+ İle Sosyalleşin başlıklı makalemizde Google, google artı ve sosyal ağlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.