Akıllı Saat Samsung Galaxy Gear Ve Samsung Galaxy Gear Özellikleri

Samsung Galaxy GearBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Gear ile ilgili bilgiler vererek Samsung Galaxy Gear özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Akıllı saat kategorisi altında kendisine stantlarda yer edinecek olan Samsung Galaxy Gear hakkındaki detayları isterseniz hiç zaman kaybetmeden aktarmaya başlayalım:

Akıllı saat Samsung Galaxy Gear için, Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında belirtmemiz gereken ilk detay şu: Android Jelly Bean işletim sistemi üzerine, akıllı saat kullanımını rahat gerçekleştirebilmek için yeni bir arayüz ilave edilmiş durumda. S Health, ve S Voice de Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında yer alacak yazılımsal diğer detaylar olarak karşımıza çıkıyor.
Akıllı saat Samsung Galaxy Gear ile ilgili bilgilere bakarken 3 inç olan OLED ekranından söz etmemiz gerekiyor, ve bu ekranın kol üzerinde çok büyük duracağı tahmin ediliyor, ama verilen bilgilere göre Samsung Galaxy Gear kolda çok da büyük bir görüntü sergilemiyor. Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında 8GB dahili hafıza yer alacak. 1 GB RAM ile gelecek olan Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında yer alacak olan işlemci ise 1.5 GHz çift çekirdekli olacak. Bluetooth 4.0 kullanımını gerçekleştirecek olan akıllı saat, bunun için çok fazla güç harcamayacak. Aynı zamanda NFC, Wi-Fi gibi bağlantı seçeneklerine de sahip olacak. Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında 4 MegaPiksel kameranın yer aldığını da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Samsung Galaxy Gear kullanımının yoğun bir şekilde gerçekleşmesi halinde pilinin on saat dayanabileceği belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Google+ İle Sosyalleşin başlıklı makalemizde Google, google artı ve sosyal ağlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.