Epson GPS Saat Ve Epson Saat Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Epson saat hakkında bilgi vereceğiz. Sağlıklı ürünler geliştirmesi ile tanınan Epson, hafifliği ile gündeme gelen Epson saati tanıttı. Bizler de sizlere, Epson saat özellikleri; ve Epson saatin yapabilecekleri ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız… İşte Epson saat:

Epson tarafından yapılan açıklamaya göre Epson saat, dünyanın en hafif saati oldu… Epson saat, Epson GPS saat olarak da anılabilir. Epson GPS saat, kompakt boyutu ile birlikte, GPS hizmeti, ve dakikliği ile ilgi çekiyor. Bunun yanında, Epson GPS saat kolunuzda iken sizi rahatsız etmeyecek, öyle ki, Epson GPS saatin kolunuzdaki varlığını zor hissedeceksiniz.
Epson GPS saatten, en çok koşucuların yararlanacağı tahmin ediliyor. Nedenine gelince: Epson saat, koşulan mesafeyi, koşunun temposunu, ve koşu hızını kaydedebilen bir yapıya sahip. Bu nedenle deniliyor ki: Epson saat, koşucuların, gerçekleştirdikleri sporda hem daha verimli; hem de daha keyifli olmalarına olanak tanıyacak. Epson saatin ilgi çeken özelliklerinden bir diğeri de şu ki, Epson GPS saat bir sefer şarj edildikten sonra, 12 saat boyunca GPS izleme imkanı sunuyor.
Epson saat özellikleri arasında su geçirmezlik etkisinden de söz etmek gerekiyor. Epson saat özelliklerine baktığımızda, Epson saatin, suyun 50 metre altında bile problemsiz çalıştığı; bunun yanında, 5 bar basınçta da problemsiz çalıştığı gibi bir durumla karşılaşıyoruz. Epson saat ile elde edilen bu özellikler sayesinde, yüzme sırasında, ya da duş alırken, Epson GPS saatinizi çıkartmak durumunda kalmayacağınızı görüyoruz…

Bir önceki yazımız olan Google+ İle Sosyalleşin başlıklı makalemizde Google, google artı ve sosyal ağlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.