Nike Ayakkabı Modelleri 2012 İle Gelen Nike Ölçen Ayakkabılar

Bu yazımızda sizlere, Nike ayakkabı modelleri ve Nike ayakkabı modelleri 2012’de yer alan, Nike basketbol ayakkabıları; ve Nike Training ayakkabılarından söz edeceğiz. Nike ayakkabı modelleri 2012 arasında yer alan Nike basketbol ayakkabıları, ve Nike training ayakkabıları arasında yer alan Nike ayakkabı modellerinden olan ölçen ayakkabılar, pek çok Nike tutkununun da ilgisini çekmeyi başardı.

Nike ayakkabı modelleri 2012 arasında yer alan ölçen ayakkabılar, Nike ayakkabı modelleri ile interaktifliği; ve bunun yanında da dijitalliği bir araya getirdi. Kısacası, Nike basketbol ayakkabıları; ve Nike Training ayakkabıları oldukça teknolojik, ve nike ayakkabı modelleri arasında ilgi çeken ölçen ayakkabılardan olmayı başarıyor.
Nike ölçen ayakkabılar arasında yer alan Nike basketbol ayakkabıları, Nike ayakkabı modelleri 2012 içerisinde, basketbol oynayanların motivasyon, ve verimliliğini arttırmak için tasarlanmış gibi görünüyor. Nike basketbol ayakkabıları arasında yer alan Nike ölçen ayakkabılar, basketbol oyuncularının oyunu ne kadar yüksekten; ve hızlı oynadığının ölçümünü gerçekleştiriyor.
Nike ölçen ayakkabılar içerisinde yer alan Nike training ayakkabıları da Nike ayakkabı modelleri 2012 arasında yer alırken, sporcuların, günlük antrenmanlarını, ve egzersizlerini, oyun oynar gibi keyifli bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor.
Nike ayakkabı modelleri arasında yer alan Nike basketbol ayakkabıları; ve Nike training ayakkabılarının, Nike ölçen ayakkabılar sisteminde nasıl çalıştığını merak edenler: Nike ölçen ayakkabıların içerisine, Nike Pressure Sensör yerleştirilmiş durumda. Nike Pressure Sensör, Nike ölçen ayakkabılar içerisinde sizin hareketlerinizi ölçerek, cep telefonunuza kablosuz bir şekilde gönderiyor, daha sonra, yaptığınız antrenmanlarda ve gerçekleştirdiğiniz sporlarda ne kadar başarılı olduğunuzun bilgilerini karşılaştırmanıza olanak tanıyor.
Her şey iyi güzel de, Nike ayakkabı modelleri arasında yer alan Nike ölçen ayakkabılar ne zaman satışa sunulacak? Nike ölçen ayakkabılar, 29 Haziran 2012 tarihinde, Çin, Almanya, İngiltere, ABD, ve Fransa’da satışa sunulacak. Nike ölçen ayakkabılar ile, smaçlarınızı, sosyal paylaşım sitelerinden video olarak arkadaşlarınızla paylaşabileceğinizi de belirtmeden geçmeyelim…

Bir önceki yazımız olan Google+ İle Sosyalleşin başlıklı makalemizde Google, google artı ve sosyal ağlar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.