Navitech QXV Primo Türkçe Ve Sesli Navigasyon Cihazı

Bu yazımızda sizlere Navitech QXV Primo hakkında bilgi vereceğiz. Aslında Navitech QXV Primo bir sesli navigasyon cihazı serisi, yani Navitech QXV Primo’nun pek çok modeli var, fakat, Navitech QXV Primo genel olarak, hem Türkçe navigasyon cihazı, hem de sesli navigasyon cihazı… Nasıl yani diyenlere özel: Navitech QXV Primo akıllı bir sesli navigasyon cihazı… Siz ona sesli olarak adres söylersiniz, o da size sesli olarak yanıt verir, hem de Türkçe navigasyon cihazı olması dolayısı ile, arabanızı kullanırken, Navitech QXV Primo sizi kendisi ile uğraşmak zorunda da bıraktırmaz… Nasıl ama?

Türkçe navigasyon cihazı, ve sesli navigasyon cihazı olma özelliğini taşıyan Navitech QXV Primo, sizi adres yazma derdinden kurtarıyor. Siz gideceğiniz adresi Navitech QXV Primo’ya söylediğinizde, Türkçe navigasyon cihazı, size gitmeniz gereken güzergahı söylüyor, ve ulaşacağınız yere hem daha hızlı, hem de daha güvenli bir şekilde ulaşmanıza olanak tanıyor.
Sesli navigasyon cihazı, aynı zamanda, trafiğin sıkışık olduğu yerleri de size belirtiyor, ve gidebileceğiniz farklı rotalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor. LCD ekranı olan Navitech QXV Primo, parlama yapmadığı gibi, onu her açıdan rahat bir şekilde görebiliyorsunuz. 800.000 adresi hafızasında tutabilen Navitech QXV Primo, hızlı bir şekilde, gitmeniz gereken rotayı hesaplayarak size bu konuda bilgi de veriyor.
Navitech QXV Primo sesli navigasyon cihazı, ve Türkçe navigasyon cihazında, aynı zamanda Bluetooth özelliği de bulunuyoır. Telefonunuzu arayan kişinin numarasını anında Navitech QXV Primo’da görme şansına da sahip olduğunuzu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Nedir başlıklı makalemizde bilgisayar, bilgisayar nedir ve bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.