Philips Citispace Philips Kulaklık Modelleri

Philips kulaklıklar, her geçen gün, müzikseverlerin ilgisini biraz daha fazla çekiyor; çünkü Philips kulaklık modelleri arasına, sık aralıklarla yeni modeller ekleniyor. Bu yazımızda sizlere, Philips Citispace hakkında bilgiler vereceğiz. Philips Cirispace hem renk; hem de özellikleri ile müzikseverlerin ilgisini çekmeyi başarıyor. Philips Citispace kulaklıklar, Philips kulaklık modelleri arasında, son zamanlarda oldukça gündemde…

Philips kulaklık modelleri, her yaştan, ve her kesimden bireye hitap etmesi ile meşhur. Gerek renkleri, gerekse de boyutları ile ilgi çeken Philips kulaklık ailesine yeni katılan Philips Citispace de Philips kulaklık modelleri arasında yer alan en yeni isim. Philips Citispace için, oldukça karizmatik olduğundan da söz edebiliriz elbette…
Philips Citispace Uptown, Philips Citispace Downtown, Philips Citispace Shibuya modelleri, Philips kulaklık modelleri arasında yer alan en yeni Philips kulaklık üyeleri, ve Philips kulaklık modelleri arasında yer alan Philips Citispace, yaz aylarının trend Philips kulaklık modellerinden olacağını da bizlere şimdiden gösterdi bile… Philips Citispace, oldukça kaliteli ses performansı sunuyor; ve bu nedenle de Philips kulaklık modelleri arasında tercih sebebi olarak kendisine yer ediniyor.
Philips Citiscape Uptown: Philips kulaklık modelleri arasında, siyah, ve beyaz renkleri ile ilgi çekiyor. Philips Citiscape Uptown, şekil olarak oval olmasının yanında, deri kaplaması ile güzel bir görünüm sunuyor. Bunun yanında Philips Citiscape Uptown, ilgi çekici özellikleri ile de dikkat çekiyor; örnek vermek gerekirse: Philips Citiscape Uptown, MusicSeal özelliği sayesinde, dinlenilen müzik sesinin berrak olmasını sağlıyor; çünkü, dış ortam seslerinden arındırılmış bir müzik ziyafeti yaşamanızı olanaklı hale getiriyor. Philips Citiscape Uptown, telefon kulaklığı olarak kullanılmaya da uygun. 1.2 metre kablosu bulunan; ve düğümlenmeme özelliğine sahip olan Philips Citiscape Uptown, oldukça kullanışlı. Philips Citiscape Uptown fiyatı 269.90 TL olarak müşterileri ile buluşuyor…
Philips Citiscape Downtown: 1.2 metrelik kablo Philips Citiscape Downtown’da da bulunuyor. Bunun yanında, ses temizleme; ve gürültü engelleme özelliği de yine Philips Citiscape Downtown içerisinde bulunan diğer özellikler. Philips Citiscape Downtown üç farklı renk seçeneği ile Philips müşterileriyle buluşuyor: siyah, beyaz; ve mor Philips Citiscape Downtown için tercih edebileceğiniz renk seçenekleri. Philips Citiscape Downtown da, telefon kulaklığı olarak kullanılmaya müsait kulaklıklar arasında yer alıyor… Philips Citiscape Downtown fiyatı, 179.90 TL gibi uygun bir şekilde Philips kulaklık modelleri arasında satışta.
Philips Citiscape Shibuya: Philips kulaklık Philips Citiscape Shibuya, diğer iki Philips kulaklık modeline benzerlik göstermekle birlikte, biraz daha farklı şekilde tasarlanmış, isim olarak baktığımızda da bu farklılığı görmemiz mümkün oluyor. Philips Citiscape Shibuya için renk seçenekleri, siyah, beyaz, pembe, yeşil, mor… Philips Citiscape Shibuya, Japon pop kültüründen esinlenerek üretilmiş bir Philips kulaklık. 1.2 metre düğüm olmayan kablosu ile kolay kullanım olanağı tanıyan Philips kulaklık, telefon kulaklığı olarak da kullanılabiliyor. Philips kulaklık, Philips Citiscape Shibuya fiyatı 139.90 TL’den satışta.
Philips kulaklık modellerinin tamamında bir de dahili mikrofon bulunuyor, ve bu sayede, telefon görüşmeleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Nedir başlıklı makalemizde bilgisayar, bilgisayar nedir ve bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.