Samsung Galaxy Gear Özellikleri Ve Samsung Galaxy Gear Fiyatı

Samsung Galaxy GearBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Gear ile ilgili bilgilerden söz ederek, kısaca Samsung Galaxy Gear özelliklerini aktarıp, sonrasında da Türkiye için Samsung Galaxy Gear fiyatından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de Samsung Galaxy Gear hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızdan destek alabilirsiniz:

Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında ilk olarak, akıllı saatin telefonla konuşma özelliğinin bulunduğundan bahsetmemiz gerekiyor. Bu, Samsung Galaxy Gear üzerinde yer alan hoparlör, ve mikrofon ile gerçekleştiriliyor. Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 1.63 inç dokunmatik AMOLED ekranı…
Samsung Galaxy Gear telefonunuza uyumlu halde çalışabilirken, Samsung Galaxy Gear özellikleri arasında yer alan bir diğer detay da sahip olduğu 1.9 MegaPiksel kamerası. İstenilen uygulamaların da akıllı saat içerisine yüklenebileceğini belirtmeyi unutmayalıö.
Peki ya Samsung Galaxy Gear ülkemize ne zaman gelecek? Ekim 2013 bitmeden önce ülkemizde olması beklenen Samsung Galaxy Gear fiyatının, akıllı saat gelmeden belirlenmiş olduğunu da belirtelim. Samsung Galaxy Gear fiyatı 799 TL olarak belirlenmiş bulunuyor…

Bir önceki yazımız olan Bilgisayar Nedir başlıklı makalemizde bilgisayar, bilgisayar nedir ve bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.