ASUS Zenfone 3 Laser Fiyatı Belli Oldu

ASUS Zenfone 3 Laser fiyatiTanıtımı CES 2017’de gerçekleştirilen ASUS Zenfone 3 Laser hakkında bilgilerden söz edeceğimiz yazımız içerisinde, ASUS Zenfone 3 Laser fiyatının Türkiye için ne kadar olacağını ve ASUS Zenfone 3 Laser özelliklerini bulabileceksiniz. Gelin zaman kaybetmeden, bu cihaz hakkındaki bilgilerimizi edinmeye başlayalım…

ASUS Zenfone 3 Laser Özellikleri

ASUS Zenfone 3 Laser, içerisine grafik işlemcinin de dahil olduğu, sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 430 işlemciyi kullanıyor ki bu işlemci yeni nesil olması ile gündeme adını yazdırıyor. Cihazın dahili depolama alanı 32 GB iken, 2 GB RAM de cihaz içerisinde yer alıyor.

Nokia 150 Nasıl?

Dahili 13 MegaPiksel, f/2.0 diyafram açıklığı ve lazer otofokus desteğini bulunduran kamerası olan ASUS Zenfone 3 Laser özellikleri arasındaki ön kamera ise 8 MegaPiksel olarak belirtiliyor. Ve cihaz içerisinde 3.000 mAh gücünde iyi denebilecek nitelikte bir pil barındırıyor.

ASUS Zenfone 3 Laser Fiyatı

ASUS Zenfone 3 Laser Türkiye fiyatı, Asus tarafından 1.299 TL olarak belirlenmiş durumda ki dolar kurunun yükseldiği bugünlerde, cihaz özelliklerine baktığımızda, bu rakamın oldukça iyi olduğunu söylemeden geçmemeliyiz.