HTC One Mini Kampanyası Ve HTC One Mini Fiyatı Hakkında Bilgiler

HTC One MiniBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. HTC One Mini kampanyası hakkındaki detayları, ve HTC One Mini özellikleri ile birlikte HTC One Mini fiyatı bilgilerini Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini kampanyası ile ilgili aktaracağımız bu bilgiler arasında bulabileceksiniz:

HTC One Mini kampanyası için vereceğimiz bilgilere ilk olarak HTC One Mini fiyatı ile ilgili detaylardan başlayalım: HTC One Mini fiyatı, 24 ay taahhütlü olmak kaydı ile, sahip olunan Avea tarifesine göre 29 TL’den başlıyor; ve 71 TL’ye kadar değişiklik gösteriyor. Tarifenize ek olarak internet, konuşma, ya da mesajlaşma gibi ayrıntılar da HTC One Mini ile birlikte size sunulacak olursa HTC One Mini fiyatı daha yükseliyor, HTC One Mini fiyatının peşin olarak 1399 TL olduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini fiyatı ile ilgili bilgilerin sonrasında HTC One Mini özelliklerini de hemen gözden geçirelim: İnceliği 9.25 milimetre olan HTC One Mini’nin ekran boyutu 4.3 inç; ve HD kalitesinde ekran çözünürlüğü sunuluyor. Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelen HTC One Mini özellikleri arasında 16 GB dahili hafıza, ve 1 GB RAM’den de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Qualcomm Snapdragon 400 chipseti, ve çift çekirdekli 1.4 GHz işlemcisi ile birlikte gelecek olan HTC One Mini özelliklerinden bir diğeri ise 3G ile konuşma süresinin 13.27 saat olması, 692 saat ise bekleme süresine sahip bulunuluyor. HTC UltraPiksel dahili kamerası bulunan HTC One Mini özellikleri arasında, görüntülü konuşmaya olanak tanıyan ön kameranın ise 1.6 MegaPiksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One Mini kampanyasından faydalanmak için 31 Aralık 2013’e kadar zamanınız bulunuyor…

Samsung Galaxy Note 3 Kampanyası İle Belirlenen Samsung Galaxy Note 3 Fiyatı

Samsung Galaxy Note 3Bu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri; ve Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili vereceğimiz bilgiler sayesinde, Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile birlikte Samsung Galaxy Note 3 incelemesini de yapacağımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Note 3’ün farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında, 3G; ve LTE ile birlikte, çift SIM kartlı Samsung Galaxy Note 3, ve sadece 3G özelliği bulunan Samsung Galaxy Note 3 yer almaktadır. Micro SIM ile çalışan Samsung Galaxy Note 3’ün inceliği 8.3 milimetre, ağırlığı ise 168 gram olarak aktarılmaktadır. Kalem kullanımı Samsung Galaxy Note 3 dahilinde geçerli bulunmaktadır.
Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan cihazın ekranına baktığımızda AMOLED kapasitif dokunmatik ekranın 16M rengi desteklediğini, 5.7 inç ekranda Full HD çözünürlüğün desteklendiğini belirtmemiz gerekmektedir. 3 GB RAM’i bulunan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan seçenekli bir diğer detay ise dahili hafızadır; 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olmak kaydı ile üç farklı alternatif bulunmaktadır; ve bu alternatiflere ek olarak Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde gözlemlenen MicroSD kart kullanımı sayesinde hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir.
GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, NFC, İnfrared Port, MicroUSB 3.0… gibi farklı bağlantı seçeneklerinin de yer aldığı Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde görülmektedir. 13 MegaPiksel autofocus; ve LED flaş özellikli dahili kameranın bulunduğu Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için sunulan ön kameranın ise 2 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları kapsamında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile sunulan Samsung Galaxy Note 3 içerisinde yer alan işletim sistemi Android 4.3’tür. Qualcomm Snapdragon 800 chipseti, dört çekirdekli 2.3 GHz Krait işlemcisi, Adreno 330 grafik işlemcisi yer alan Samsung Galaxy Note 3 sürümü haricinde, dört çekirdekli 1.9 GHz Cortex A15 işlemci ile birlikte dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci ve Mali T628 MP6 grafik işlemcisinin yer aldığı bir Samsung Galaxy Note 3 sürümü de bulunmaktadır. 3200 mAh Li-İon pil ile gelen Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde, bekleme süresinin 420 saat, konuşma süresinin ise 21 saat olduğu gözlemlenmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy Note 3 kampanyası için yaptığımız Samsung Galaxy Note 3 incelemesi ile aktardığımız Samsung Galaxy Note 3 özellikleri sonrasında, bir de Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirelim… Öncelikle Samsung Galaxy Note 3 fiyatı için Avea tarafından sunulan iki farklı seçenek olduğunu belirtelim. Bunlardan ilki 24 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı; bir diğeri ise 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı. Kullandığınız tarifeye göre belirlenmekle birlikte, 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 3 almayı düşünürseniz, ödeyeceğiniz en düşük tutar 69 TL; en yüksek tutar ise 110 TL. Yok ben 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 almak istiyorum diyorsanız, 39 TL ile 79 TL arasında Samsung Galaxy Note 3 fiyatını ödeyeceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. İnternet, konuşma, ya da SMS gibi ek avantajlar istediğinizde ise Samsung Galaxy Note 3 fiyatı değişecektir. Peşin olarak Samsung Galaxy Note 3 fiyatı 2199 TL olarak belirtilmektedir.

Sony Xperia M Kampanyası Kapsamında Sony Xperia M Özellikleri Ve Sony Xperia M Fiyatı

Sony Xperia MBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia M kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia M ile ilgili bilgileri edinmek için Sony Xperia M özellikleri, ve Sony Xperia M kampanyası kapsamındaki Sony Xperia M fiyatına gelin birlikte göz atalım:

Avea telefon kampanyaları ile gelen Sony Xperia M kampanyası kapsamında, Sony Xperia M ile ilgili bilgi edinirken ilk olarak Sony Xperia M özelliklerine bakalım: Çift SIM kartlı telefonlar arasında yer alan Sony Xperia M’nin inceliği 9.3 milimetre, ağırlığı ise 115 gramdır. TFT kapasitif dokunmatik ekranı 16 milyon rengi destekleyen Sony Xperia M özellikleri arasında 4 inç ekrandan söz etmemiz gerekmekle birlikte, bu ekranda 480 x 854 piksel ekran çözünürlüğü sunulmaktadır.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile sunulan Sony Xperia M kampanyası kapsamında gelen Sony Xperia M özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 4 GB’tır. Bununla birlikte, MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek bu hafıza 32 GB’a kadar arttırılabilmektedir. Sony Xperia M özellikleri arasında 1 GB RAM’den de söz etmek gerekmektedir. GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, W-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, NFC, MicroUSB 2.0… gibi farklı; ve gelişmiş bağlantı seçenekleri de Sony Xperia M özellikleri arasında yer almaktadır.
5 MegaPiksel autofocus LED flaş özellikli dahili kamerası bulunan Sony Xperia M’nin görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamerası ise VGA olarak belirtilmektedir. Android 4.1 işletim sistemi ile gelen Sony Xperia M içerisinde Qualcomm Snapdragon S4 Plus chipset, ve çift çekirdekli 1 GHz Krait işlemciden de söz etmeyi unutmamalıyız. Grafik işlemci ise Adreno 305’tir. Li-İon 1750 mAh gücünde pil ile gelen Sony Xperia M’nin 552 saat bekleme süresi, 9 saat ise 3G ile görüşme süresi bulunmaktadır. 3G’nin kapatılması halinde bu süre 10.18 saate kadar artmaktadır.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen Sony Xperia M kampanyası kapsamında Sony Xperia M fiyatı ile ilgili bilgilere bakacak olursak: 24 ay taahütlü olarak alınan Sony Xperia M fiyatı, kullanılmakta olan tarifeye göre aylık 1 TL’den başlamakta, ve 36 TL’ye kadar artmaktadır. İnternet, konuşma, SMS gibi ek detaylar da eklenecek olursa Sony Xperia M fiyatı artmaktadır. Bunun yanında, Sony Xperia M fiyatı peşin olarak 749 TL’dir, ve içerisinde ilk üç ay hediye 250 MB internet de bulunmaktadır. Sony Xperia M kampanyası 31 Aralık 2013 tarihine kadar devam etmektedir.

HTC Desire 500 Kampanyası Kapsamında HTC Desire 500 İncelemesi

HTC Desire 500Bu yazımızda sizlere, Avea akıllı telefon kampanyaları dahilinde elinize ulaşabilen HTC Desire 500 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz ederek, HTC Desire 500 özellikleri, HTC Desire 500 incelemesi, ve HTC Desire 500 fiyatından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Kısacası, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC Desire 500 kampanyasına dahil olmak isteyip istemediğinize, HTC Desire 500 incelemesini okuduktan sonra, rahatlıkla karar verebileceksiniz…

9.9 milimetre inceliğinde bulunan HTC Desire 500’ün ağırlığı 123 gram. 4.3 inç TFT kapasitif dokunmatik ekranı bulunan, ve bu ekranda 16M renk desteği veren HTC Desire 500 özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü 480 x 800 piksel olarak belirtilmektedir. HTC Desire 500 incelemesinde, HTC Sense 5.0 arayüzünün cihazda kullanıldığını görebilmek mümkün. 4 GB dahili hafızası bulunan HTC Desire 500 özellikleri arasında bulunan MicroSD kart desteği ile HTC Desire 500’ün hafızasını 64 GB genişletebilmek mümkün. HTC Desire 500 özellikleri arasında yer alan RAM ise 1 GB…
HTC Desire 500 kampanyası için gerçekleştirilen HTC Desire 500 incelemesine göre, HTC Desire 500 ile sunulan bağlantı seçeneklerini şu şekilde özetleyebiliriz: GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, DLNA, Bluetooth 4.0, USB 2.0… HTC Desire 500 özellikleri arasında yer alan dahili kameranın 8 MegaPiksel çözünürlüğü bulunuyor. Autofocus, ve LED flaş da HTC Desire 500 incelemesi sonucunda, HTC Desire 500 içerisinde var olduğu görülen diğer kamera detayları olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanında, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın da 1.6 MegaPiksel olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile sunulan HTC Desire 500 içerisinde yüklü bulunan işletim sistemi Android 4.1.2. Qualcomm Snapdragon 200 chipseti, ve dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex A5 işlemcisi bulunan HTC Desire 500’ün grafik işlemcisi ise Adreno 203 olarak belirtilmekte. Li-İon 1800 mAh gücünde pil ile gelen HTC Desire 500 incelemesinde 435 saat bekleme süresinin mümkün bulunduğu gözlemlenmiştir. 12.6 saat konuşma da HTC Desire 500 ile gerçekleştirilebilmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen HTC Desire 500 kampanyası için HTC Desire 500 özelliklerine bakıp, HTC Desire 500 incelemesini gerçekleştirmemizin sonrasında HTC Desire 500 için bir de HTC Desire 500 fiyatı ile ilgili bilgilere göz atalım…
HTC Desire 500 fiyatı, kullanılmakta olan Avea tarifesine göre değişiklik göstermekle birlikte, 24 ay taahhütlü olmak kaydı ile, aylık 1 TL’den başlayıp 41 TL’ye kadar değişebildiğini belirtmemiz gerekmektedir. HTC Desire 500 fiyatı, internet, ya da konuşma ile mesajlaşmayı da HTC Desire 500 ile birlikte almak isteyenler için daha yüksek olabilmektedir. Peşin olarak ise HTC Desire 500 fiyatının 849 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. HTC Desire 500 fiyatını peşin olarak ödemek isteyenlere ilk üç ay 250 MB internet de armağan edilmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen HTC Desire 500 kampanyasından yararlanmak için 31 Aralık 2013’e kadar zamanınız bulunmaktadır…

Sony Xperia E Kampanyası Kapsamında Sony Xperia E Fiyatı

Sony Xperia E kampanyasıBu yazımızda sizlere Sony Xperia E kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia E kampanyası ile birlikte, Sony Xperia E özellikleri, ve Sony Xperia E fiyatı hakkında merak ettiğiniz bilgileri edinebileceğinizi belirterek, hemen aktarıma başlayalım:

Avea akıllı telefon kampanyaları dahilinde yer alan Sony Xperia E kampanyası kapsamında Sony Xperia E fiyatı, 24 aylık taahhüname; ve dolayısı ile 24 aylık gerçekleşecek olan her ay ödeme kapsamında, 1 TL’den başlamakta, ve aylık 25 TL’ye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Sony Xperia E kampanyası ile birlikte gerçekleşen Sony Xperia E fiyatının farklılık göstermesinin nedeni, sahip olunan, ve kullanılmakta bulunan Avea tarifesine bağlı olarak değişmektedir. Sony Xperia E fiyatı, tarifenize ek olarak almak istediğiniz konuşma, mesajlaşma, ya da internet paketlerine göre de farklılık gösterebilmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile birlikte gelen Sony Xperia E kampanyası kapsamında Sony Xperia E fiyatının yanında Sony Xperia E özelliklerinden de kısaca söz etmemiz gerekirse: Sony Xperia E özellikleri arasında yer alan 3.5 inç dokunmatik ekran için uygun görülen ekran çözünürlüğünün 320 x 480 piksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia E özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.1 iken, 4 GB dahili hafıza, 512 MB RAM, 3.2 MegaPiksel dahili kamera gibi detayların da Sony Xperia E özellikleri arasında yer aldığını belirtmeyi unutmamalıyız.

HTC One Kampanyası İçin Avea İle HTC One Ön Sipariş Formu

HTC OneBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alacak olan HTC One kampanyası için HTC One özelliklerine; ve HTC One ön sipariş bilgilerine birlikte göz atalım:

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alacak olan HTC One kampanyası için doldurmanız gereken ön sipariş formu, Avea’nın resmi internet sitesinde yayınlanıyor; ve ön sipariş formunda istenen bilgiler şu şekilde aktarılıyor: Adınız, Soyadınız, Telefon numaranız, E-posta adresiniz, Açık adresiniz, İliniz, İlçeniz… HTC One kampanyası için ön sipariş formunun en altında ise, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan HTC One kampanyasına katılmak için taahhütlü alış yapmanız halinde, HTC One kampanyasının koşullarını kabul etmiş olacağınız belirtiliyor. HTC One fiyatını peşin olarak öder; ve HTC One sahibi olursanız, HTC One kampanyası katılımını gerçekleştirmemiş oluyorsunuz.
HTC One kampanyasına katılarak HTC One sahibi olursanız, ve bunun için ön sipariş formunu doldurursanız, HTC One’ı görmeden almış olacaksınız. Peki HTC One özelliklerini merak etmiyor musunuz? Bu konuda da hemen sizlere kısaca bilgi aktarımında bulunalım: HTC One özellikleri arasında 4.7 inç Full HD ekrandan öncelikli olarak söz etmemiz gerekmektedir. HTC One özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise HTC One’ın alüminyum kaplama olan kasasıdır; bu kasa tek parçadan oluşmaktadır. Android 4.1.2 işletim sistemini kullanan HTC One özellikleri arasında Qualcomm Snapdragon 600 1.7 GHz dört çekirdekli güçlü işlemciden de söz etmemiz gerekmektedir. HTC One özellikleri arasında yer alan GorillaGlass 2 korumalı LCD 3 ekran ile birlikte HTC Sense 5.0 arayüzünden de söz etmeliyiz. HTC One’ın kamerası ise UltraPiksel özellik taşımaktadır.

Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen Nokia Lumia 920 Kampanyası

Nokia Lumia 920Bu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 920 kampanyası ile ilgili detaylardan söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia 920 fiyatı, ve Nokia Lumia 920 özellikleri ile ilgili merak ettiklerinizi yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde, katılımınızın 31 Temmuz 2013 tarihine kadar gerçekleşebileceği Nokia Lumia 920 kampanyası ile ilgili detayları hemen aktarmaya başlayalım:

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 920 kampanyası için aylık ödemeniz gereken Nokia Lumia 920 fiyatı 20 TL ile 88 TL arasında değişiklik göstermektedir. Nokia Lumia 920 fiyatının farklı rakamlar arasında değişiklik göstermesinin nedeni, hem kullanılan Avea tarifesine göre değişmektedir, hem de Nokia Lumia 920 fiyatını ne kadar taksitte ödemeyi istediğinize göre değişiklik göstermektedir. 24 ay; ve 36 aylık taksit seçeneklerinin bulunduğunu belirtmeliyiz. Nokia Lumia 920 fiyatı aynı zamanda, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında katılınmış olan Nokia Lumia 920 kampanyası ile birlikte alınmak istenen internet, konuşma, ya da mesaj paketlerine göre de değişiklik gösterebilmektedir.
Nokia Lumia 920 kampanyası, ve Nokia Lumia 920 fiyatı ile ilgili bilgileri öğrendik, peki ya Nokia Lumia 920 özellikleri? Zaman kaybetmeden Nokia Lumia 920 özellikleri ile ilgili konuları da sizlere aktarmaya başlayalım: Nokia Lumia 920 özellikleri arasında ilk olarak 4.5 inç olan ekrandan söz etmeliyiz. Bu ekran 1280 x 768 piksel ekran çözünürlüğü sunan IPS LCD ekrandır. ClearBlack özelliğe sahip olan Nokia Lumia 920’yi, dokunmatik ekranda sadece parmaklarınız ile değil, aynı zamanda eldivenli iken de kullanabileceğinizi belirtmeliyiz. Nokia Lumia 920 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Windows Phone 8 iken, 1 GB RAM, 32 GB dahili hafızadan da söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Nokia Lumia 920 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise kamerası… 8.7 MegaPiksel ana kamerası bulunan Nokia Lumia 920, güçlü LED flaş, PureView teknolojisi, optik görüntü sabitleme, Carl Zeiss Sensör gibi pek çok detay ile ana kamerasını donatmış bulunmaktadır. Görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera ise 1.2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Nokia Lumia 920 özellikleri arasında, video kayıtlarının Full HD kalitesinde yapılabilmesinin yer aldığını da belirtmemiz gerekmektedir. 10.7 milimetre inceliği bulunan Nokia Lumia 920’nin ağırlığı 160 gramdır. NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Hotstop, Bluetooth 3.1… gibi bağlantı özelliklerine de sahip olan Nokia Lumia 920 üzerinde bulunan sensörleri de şu şekilde sıralayabiliriz: Jiroskop, ivmeölçer, ortam ışığı, compass, yakınlık… 1.5 GHz çift çekirdekli Snapdragon S4 işlemcisi bulunan Nokia Lumia 920 Dolby kulaklık ile HD ses kalitesi sunmakta, ve üç mikrofonlu gürültü giderme özelliğini gerçekleştirmektedir. 2000 mAh gücünde pili bulunan Nokia Lumia 920 özellikleri arasında Qi kablosuz şarjından da söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Bu pil sayesinde, 17 saat konuşma, 400 saat bekleme, ve 67 saat müzik dinleme olanağı bulabilirsiniz…

Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Nokia Lumia 820 Kampanyası

Nokia Lumia 820Bu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 820 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. 17 Nisan 2013 itibariyle başlayan, ve 31 Temmuz 2013 tarihine kadar devam edecek olan Nokia Lumia 820 kampanyasında, Nokia Lumia 820 fiyatı, ve Nokia Lumia 820 özellikleri ile ilgili detayları edinerek Nokia Lumia 820 sahibi olmak isteyip istemediğinize daha rahat karar verebilirsiniz…

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 820 kampanyasındaki kontrat süresi, Avea kullanıcısının tercihine göre, iki sene ya da üç sene olabilmektedir. Buna bağlı olarak Nokia Lumia 820 fiyatının da değişiklik göstereceğini belirtmemiz gerekmektedir. Nokia Lumia 820 fiyatı, kullanılan Avea tarifesine göre de değişiklik gösterebilmekle birlikte, aylık 5 TL ile 62 TL arasında değişiklik göstermektedir. Eğer Nokia Lumia 820 kampanyası ile birlikte, internet paketi, ya da konuşma paketi de almayı tercih ederseniz, Nokia Lumia 820 fiyatının aylık daha yüksek bir rakama geleceğini de belirtmeyi unutmamalıyız.
Peki ya Nokia Lumia 820 kampanyası ile sahip olunacak olan Nokia Lumia 820’nin özellikleri neler? Nokia Lumia 820 özellikleri ile ilgili de sizleri hemen kısaca bilgilendirelim:
Nokia Lumia 820 özellikleri arasında yer alan AMOLED Clearblack ekranın ekran boyutu 4.3 inçtir. Kapasitif çok noktalı dokunmatik ekranı bulunan Nokia Lumia 820 özellikleri arasında Windows Phone 8 işletim sisteminden de söz etmeyi unutmamalıyız. 1 GB RAM, 8 GB dahili hafızaya sahip olan Nokia Lumia 820 8 MegaPiksel ana kameraya sahip olmakla birlikte, optik görüntü sabitleme, ve akıllı çekim yapabilme özelliklerine de sahip bulnmaktadır. Nokia Lumia 820 özellikleri arasında yer alan 640 x 480 piksel çözünürlük yanında Full HD kalitesinde video çekimlerinin de gerçekleştirilebildiğini belirtmeliyiz. 9.9 milimetre inceliği bulunan Nokia Lumia 820’nin ağırlığı 160 gramdır. NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 3.0… gibi bağlantı özelliklerine sahip bulunan Nokia Lumia 820, jiroskop, ortam ışığı, compass, yakınlık, ivmeölçer… gibi sensörlere de sahip olarak sizlere ulaşmaktadır. Nokia Lumia 820 özellikleri arasında yer alan işlemci çift çekirdekli olup 1.5 GHz Snapdragon S4’tür. Dolby kulaklık, ve çok mikrofonlu gürültü giderme gibi özellikleri de olan Nokia Lumia 820’nin 1650 mAh gücünde pili bulunmakta, ve Qi kablosuz şarj özelliğine sahip olarak elinize ulaşacağını da belirtelim. Maksimum 14 saat konuşma, 300 saat ise bekleme süresine sahip olan Nokia Lumia 820 özellikleri arasında 56 saat müzik dinleyebilmeye yetecek bir pilin yer aldığını belirtmeyi de unutmayalım.

Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Nokia Lumia 620 Kampanyası

Nokia Lumia 620Bu yazımızda sizler için Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 620 kampanyası hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 620 kampanyası için detaylı Nokia Lumia 620 fiyatı, ve Nokia Lumia 620 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden Nokia Lumia 620 kampanyası ile ilgili detayları aktarmaya başlayalım:

Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 620 kampanyası için aylık ödemeniz gereken Nokia Lumia 620 fiyatı 1 TL’den başlıyor, ve 37 TL’ye kadar değişiklik gösterebiliyor. Nokia Lumia 620 fiyatının aylık taksitinin bu şekilde farklılık göstermesinin nedeni hem Nokia Lumia 620 kampanyasına dahil olmak için kullanmakta olduğunuz Avea tarifesine göre değişiklik gösteriyor, hem de Nokia Lumia 620 fiyatını 24 ayda mı, yoksa 36 ayda mı ödeyeceğinize göre değişiklik gösterebiliyor. Nokia Lumia 620 kampanyasına eğer, internet paketi, ya da konuşma, veya mesajlaşmayı da eklemeyi düşünürseniz, Nokia Lumia 620 fiyatının yine değişiklik göstereceğini belirtmemiz gerekiyor.
Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 620 kampanyasının 17 Nisan 2013 Çarşamba günü başladığını, ve 31 Temmuz 2013 tarihine kadar da devam edeceğini belirtmeliyiz. Peki Nokia Lumia 620 fiyatını ödeyerek Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 620 kampanyası ile Nokia Lumia 620 sahibi olmak isteyenler, Nokia Lumia 620 özellikleri ile ilgili ne kadar bilgi sahibiler? Dilerseniz Nokia Lumia 620 özelliklerinden de kısaca söz edelim:
Nokia Lumia 620 özellikleri arasında ilk olarak 3.8 inç LCD ClearBlack ekrandan söz etmeliyiz. Çok noktalı kapasitif dokunmatik ekranın ekran çözünürlüğü ise 640 x 480 piksel olarak belirtilmekte. WindowsPhone 8 işletim sistemi ile gelen Nokia Lumia 620 özellikleri arasında 512 MB RAM, ve 8 GB dahili hafızadan da söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. 5 MegaPiksel LED flaş özellikli ana kamerası bulunan Nokia Lumia 620, 720 piksel HD kalitesinde video kayıtları gerçekleştirebilmektedir. 11 milimetre inceliği bulunan Nokia Lumia 620’nin 127 gram da ağırlığı vardır. NFC, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, bluetooth 3.0, Micro USB, 3.5 mm audio… gibi bağlantı özelliklerine sahip olan Nokia Lumia 620 içerisinde bulunan sensörleri ise şu şekilde sıralayabiliriz: ortam ışığı, compass, yakınlık, ivmeölçer… Nokia Lumia 620 özellikleri arasında yer alan işlemci çift çekirdekli 1 GHz Snapdragon S4 iken, gürültü giderme özelliğine sahip iki mikrofon, ve bir dolby kulaklık da Nokia Lumia 620 özellikleri arasında yer almaktadır. 1300 mAh pil gücüne sahip olan Nokia Lumia 620 özellikleri arasında, 3G ile 9.9 saat, 3G’siz 14.6 saat konuşma süresi yer alırken, bekleme süresinin 330 saat, MP3 dinleme süresinin ise 61 saat olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Sony Xperia Z Kampanyası Ve Sony Xperia Z Fiyatı

Sony Xperia ZBu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedirç Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile birlikte, Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatını öğrenebilecek, ve bunun yanında, Sony Xperia Z özellikleri hakkında da bilgi sahibi olabileceksiniz.

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyasında, Sony Xperia Z ne kadar diyenlere Sony Xperia Z fiyatı ile ilgili bilgi verirken belirtmeliyiz ki, Sony Xperia Z fiyatı, 24 aylık, veya 36 aylık taksitlere bölünmektedir; bu sayede siz de, Sony Xperia Z kampanyasına katıldığınızda, Avea’da kalacağınıza dair 24 ay, ya da 36 aylık taahhüt vermiş olursunuz. Bununla birlikte Sony Xperia Z ne kadar sorusunun yanıtı olan Sony Xperia Z fiyatını belirleyen diğer unsurun da, kullanmakta olduğunuz tarifeniz olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Tarifeye göre Sony Xperia Z fiyatı, Sony Xperia Z kampanyasında değişiklik gösterebilmektedir.
Sony Xperia Z ne kadar diyenler için Sony Xperia Z fiyatını kısaca örneklendirecek olursak: Avea’nın dördüncü grup tarifelerinden bir tanesini kullanıyorsanız, ve 36 ay taahhüt ile Sony Xperia Z almaya karar verirseniz, aylık 28 TL’ye Sony Xperia Z sahibi olabilirsiniz. Yok eğer siz, Avea’nın birinci grup tarifeleri arasında yer alıyorsanız, ve 24 ay taahhüt ile Sony Xperia Z sahibi olmak isterseniz ödemeniz gereken aylık tutar 93 TL’ye ulaşmaktadır. Bunun için detaylı bilgiyi Avea resmi internet sitesi, ve Avea bayilerinden alabilirsiniz.
Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Z kampanyası ile ilgili detayları aktarırken belirtmeliyiz ki, Sony Xperia Z kampanyasının geçerlilik süresi, 31 Ağustos 2013 tarihine kadar devam etmektedir. Peki Sony Xperia Z özellikleri ile ilgili olarak neler bilmeliyiz? Sony Xperia Z özelliklerine de birlikte bakalım:
Sony Xperia Z özellikleri arasında ilk olarak Sony Xperia Z kamera özelliklerine bakacak olursak: 13 MegaPiksel Exmor kameranın Sony Xperia Z kamera özellikleri arasında yer aldığını belirtmemiz gerekmektedir. Bu kamera seri çekim özelliğine sahip olduğu gibi otomatik netleme özelliği ile de birlikte gelmektedir. Bunun yanında 16X dijital yakınlaştırma özelliğine sahip olan Sony Xperia Z özellikleri arasında yer alan Sony Xperia Z kamera özelliklerinden bir diğeri de Full HD kalitesinde video çekebilme yeteneğidir. Coğrafi etiketleme, ve görüntü dengeleyici gibi özelliklerin de Sony Xperia Z kamera özellikleri arasında yer aldığını belirtmeliyiz.
Sony Xperia Z özellikleri arasında Sony Xperia Z ekran özelliklerine göz atacak olursak, 5 inç TFT ekranı bulunan Sony Xperia Z özellikleri arasında 1080 x 1920 piksel ekran çözünürlüğünden de söz etmek gerekmektedir. Sony Xperia Z ekran özellikleri arasında yer alan renkli ekran desteği ise, 16.777.216 olarak belirtilmektedir. Mineral cam üzerinde, çizilmeye ve kırılmaya dayanıklı bir katmanın bulunduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmekle beraber, Sony Mobile Bravia Engine 2 de Sony Xperia Z ekran özellikleri arasında yer almaktadır.
Sony Xperia Z özellikleri arasında 2 GB RAM, 16GB’a kadar Flash bellek, 32 GB’a kadar MicroSD kart bilgilerinden de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Sony Xperia Z kampanyası ile sahip olabileceğiniz Sony Xperia Z özelliklerinin, belirtilenlerin çok daha fazlası olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.