Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Sony Xperia L Kampanyası

Sony Xperia LBu yazımızda sizlere Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia L kampanyası ile ilgili detaylardan söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sony Xperia L kampanyası ile ilgili detaylar, Sony Xperia L özellikleri, ve Sony Xperia L fiyatı için Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia L kampanyasına gelin birlikte göz gezdirelim:

Ağırlığı 137 gram olan Sony Xperia L özellikleri arasında yer alan Sony Xperia L inceliği 9.7 milimetredir. Android 4.1 işletim sistemi ile birlikte elinize ulaşmaktadır. 4.3 inç ekranı bulunan Sony Xperia L özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü 480 x 854 piksels olarak belirtilmektedir. 8 GB dahili hafızası; ve 1 GB RAM’i bulunan Sony Xperia L içerisinde bulunan işlemci çift çekirdekli olup 1 GHz şeklinde özelliklendirilmiş bulunmaktadır. Li-İon 1750 mAh gücünde pili bulunan Sony Xperia L ile ilgili bilgilerimizden söz etmeye devam ederken, 8 MegaPiksel kamerasının bulunduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia L kampanyası 21 Haziran 2013 tarihinde başlamış olup 31 Ağustos 2013 tarihine kadar devam edecektir. Sony Xperia L kampanyasından faydalanabilmek için Avea ile 24 aylık taahhütname imzalanması gerekmektedir.
Sony Xperia L fiyatı ile ilgili bilgilere bakacak olursak, Sony Xperia L fiyatı peşin olarak 899 TL şeklinde belirlenmiştir. Avea cihaz kampanyaları kapsamında Sony Xperia L kampanyasına dahil olacak olan kişiler, kullanmış oldukları Avea tarifesine göre, aylık 5 TL’den başlayıp 45 TL’ye kadar varan fiyatlarla Sony Xperia L sahibi olabilirler. Ek olarak konuşma, mesajlaşma, ya da internet olanağından faydalanmak isteyen kişiler, Sony Xperia L fiyatının artacağını da unutmamalıdırlar.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Camera

Samsung Galaxy Camera Avea cihaz kampanyaları ile birlikte Avea kullanıcılarının kullanımına sunulmaktadır. Yazımız içerisinde sizlere Samsung Galaxy Camera kampanyası, ve buna bağlı Samsung Galaxy Camera fiyatı ile ilgili bilgi aktarımında bulunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Camera fiyatı, Avea cihaz kampanyaları ile peşin alınacak olursa, 1699 TL olacaktır; bununla birlikte Samsung Galaxy Camera fiyatına dahil edilen Samsung Galaxy Camera haricindeki bir diğer unsur da, ilk üç ay bedava kullanılabilecek olan 250 MB internettir.
Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sunulan Samsung Galaxy Camera fiyatı aylık 75 TL olmakla birlikte, seçilecek olan aylık kullanılmak üzere belirlenmiş internet kotasına göre de değişiklik gösterecektir. Aylık 250 MB internetin Samsung Galaxy Camera fiyatına eklenecek olan 5 TL, 1 GB internetin 9 TL, 2 GB internetin de toplamda 15 TL ile ücretlendirileceğini; ve 75 TL üzerine eklenerek 24 ay boyunca ödeneceğini belirtmeliyiz.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olunacak olan Samsung Galaxy Camera fiyatının sonrasında, isterseniz biraz da Samsung Galaxy Camera özelliklerine bakalım: Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında ilk olarak, kullanılan işletim sisteminin Android 4.1 olduğunu belirtmeliyiz. 4.8 inç ekranı bulunan Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 19.1 milimetre inceliğindeki boyutudur. Samsung Galaxy Camera ağırlığı 300 gramdır. Rengi beyaz olan Samsung Galaxy Camera özellikleri arasında yer alan pil gücü 1650 mAh iken, 1.4 GHz hızında işlemcinin Samsung Galaxy Camera’da bulunduğunu, 8 GB olan dahili hafızanın da arttırılarak 32; ya da 64 GB’a kadar çıkabildiğini belirtmeyi unutmamalıyız…

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Note 2 Kampanyası

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 2 kampanyası ile ilgili bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 kampanyası, Avea cihaz kampanyaları arasında yer almakla birlikte, Samsung Galaxy Note 2 kampanyasına 24 ay taahhüt veren kişilerin, aylık 57 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Note 2 sahibi olabileceklerini de belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 fiyatı, peşin alımlarda, 1899 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Avea cihaz kampanyaları ile Samsung Galaxy Note 2 sahibi olmak isteyenler için belirlenen Samsung Galaxy Note 2 fiyatının, sahip olunan Avea tarifesine göre değişiklik gösterdiğini belirtmeyi unutmamalıyız. Samsung Galaxy Note 2 kampanyası ile, Avea cihaz kampanyalarına katılıp Samsung Galaxy Note 2 sahibi olmak isteyenlere, Avea tarafından ilk üç ay boyunca 100 MB internet hediye edilmektedir. Peki Samsung Galaxy Note 2 fiyatı bilgilerinin yanında Samsung Galaxy Note 2 özellikleri nelerdir? Samsung Galaxy Note 2 incelemesini birlikte gerçekleştirelim:
Samsung Galaxy Note 2 incelemesi sırasında görülen Samsung Galaxy Note 2 özelliklerinden ilki, sahip olduğu dört çekirdekli 1.6 GHz işlemcisidir. 2 GB RAM ile elinize ulaşan Samsung Galaxy Note 2, Andreoid 4.1 işletim sistemi yüklü olarak elinize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise Samsung Galaxy Note 2 ekranıdır, 5.5 inç olan Samsung Galaxy Note 2 ekranının HD kalitesinde görüntüler yansıttığını, ve Süper AMOLED özellik gösterdiğini belirtmeyi de unutmamalıyız.
Samsung Galaxy Note 2 incelemesini gerçekleştirmeye devam ettiğimizde, Samsung Galaxy Note 2 inceliğinin 9.4 milimetre, ağırlığının ise 180 gram olduğunu görebilme şansına sahip oluyoruz. 8 MegaPiksel LED Flaş kamerası ile 1080 piksel kalitesinde video çekimleri gerçekleştirebilen Samsung Galaxy Note 2, 3100 mAh batarya gücüne sahip olup, 16 GB dahili hafıza ile elimize ulaşmaktadır, bununla birlikte, 64 GB’a kadar genişletilebilen bir Samsung Galaxy Note 2 hafızasının bulunduğunu belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen HTC Windows Phone 8X

Bu yazımızda sizlere, HTC Windows Phone 8X Türkiye ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz. HTC Windows Phone 8X Türkiye için HTC Windows Phone 8X fiyatını, ve HTC Windows Phone 8X özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. HTC Windows Phone 8X Türkiye’ye Avea cihaz kampanyaları ile gelmiş bulunmaktadır. Peki ya bu kapsamda HTC Windows Phone 8X Türkiye için HTC Windows Phone 8X fiyatı; ve HTC Windows Phone 8X özellikleri nelerdir?

Avea cihaz kampanyaları ile sunulan HTC Windows Phone 8X Türkiye için HTC Windows Phone 8X fiyatı, aylık 41 TL’lik ödeme koşullarından başlamakta olup, HTC Windows Phone 8X fiyatının, kullanılan Avea tarifesine göre değişiklik gösterdiğini, ve bunun yanında, ilk üç ay 100 MB internet kullanımının da Avea tarafından müşterilerine sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Aylık ödeme ile HTC Windows Phone 8X sahibi olmak isteyenlerin, 24 ay boyunca bu ücretleri ödemeleri gerekmektedir. Eğer ki siz peşin olarak HTC Windows Phone 8X sahibi olmak isterseniz, Avea cihaz kampanyaları arasında HTC Windows Phone 8X fiyatı 1599 TL olup, ilk üç ay 250 MB internetin de armağan edildiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile elinize ulaşacak olan HTC Windows Phone 8X için HTC Windows Phone 8X özelliklerinden de kısaca söz edecek olursak: Windows Phone 8 işletim sistemi ile elinize ulaşacak olan HTC Windows Phone 8X özellikleri arasında yer alan cihaz inceliğinin 10.12 milimetre olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. HTC Windows Phone 8X özellikleri arasında 720 piksel dokunmatik ekranı destekleyen, Gorilla Glass Süper LCD 4.3 inç ekranın bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. 1280 x 720 piksel ise, HTC Windows Phone 8X’in desteklediği ekran çözünürlüğü olarak karşımıza çıkmaktadır.
HTC Windows Phone 8X özelliklerini sizlere aktarmaya devam ederken, çift çekirdekli 1.5 GHz işlemcinin, 1 GB RAM; ve 16 GB dahili hafızanın da HTC Windows Phone 8X ile birlikte sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. HTC Windows Phone 8X özellikleri arasında yer alan bataryanın 1800 mAh gücünde olduğunu, bunun yanında 8 MegaPiksel otomatik odaklanmalı LED kameranın bulunduğunu, ayrıca NFC desteğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Beam İ8530 Avea Cihaz Kampanyaları İle Geliyor

Bu yazımızda sizlere, Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Beam İ8530 ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Samsung Galaxy Beam İ8530 ile ilgili bilgiler edinerek, Avea cihaz kampanyaları arasına dahil olmayı gerçekten isteyip istemediğinize karar verebileceksiniz. O halde Samsung Galaxy Beam İ8530 özellikleri ile birlikte, bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy Beam İ8530 özellikleri arasında ilk olarak 3G görüntülü konuşma olanağının bulunduğundan söz etmemiz gerekmektedir. Dahili nHD projeksiyon özelliği ile birlikte elinize ulaşacak olan Samsung Galaxy Beam İ8530 özelliklerinden bir diğeri ise, 1 GHz çift çekirdekli işlemciye sahip olduğudur. Samsung Galaxy Beam İ8530 içerisinde 768 MB RAM de bulunmaktadır. Android 2.3 işletim sistemi Samsung Galaxy Beam İ8530 içerisinde yüklü olarak elinize ulaşmaktadır.
Avea cihaz kampanyaları ile verilen Samsung Galaxy Beam İ8530 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise, 5 MegaPiksel LED Flash Otofokus özelliğine sahip kamerasının bulunmasıdır. Multi Touch yakınlaştırma ve uzaklaştırma özelliği Samsung Galaxy Beam İ8530 içerisinde bulunmakta iken, 4 inç ekrana sahip olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. 8 GB dahili hafızası bulunan Samsung Galaxy Beam İ8530 içerisinde müzik kütüphanesinin bulunmasının yanında, Google Play Store’den çok sayıda uygulama edinebileceğinizi de unutmamanız gerekmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile sunulan Samsung Galaxy Beam İ8530 özelliklerinden bir diğeri de Wi-Fi özelliğinin Samsung Galaxy Beam İ8530 içerisinde bulunmasıdır.
Avea cihaz kampanyaları kapsamında Samsung Galaxy Beam İ8530 almak için, 15 Kasım 2012 tarihine kadar başvuruda bulunmanız gerekmektedir. 1.499 TL, Samsung Galaxy Beam İ8530 fiyatı olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Samsung Galaxy Beam İ8530 fiyatı, Avea cihaz kampanyalarına katılanlar için, tarifelerine ek uygun koşulların sağlanması ile kolay ödeme olanağı Avea müşterilerine sunulmaktadır.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen HTC Wildfire S Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea cihaz kampanyaları içerisinde yer alan HTC Wildfire S hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. HTC Wildfire S özellikleri, ve HTC Wildfire S fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri, Avea cihaz kampanyaları dahilinde almak için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

HTC Wildfire S özellikleri arasında ilk olarak 3.7 inç olan ekranından söz etmemiz gerekmektedir. HTC Wildfire S özellikleri arasında yer alan bir diğer husus ise 5 MegaPiksel olan HTC Wildfire S kamerasıdır. HTC Wildfire S kamerası ile, 720 piksel çözünürlüğünde, ve HD kalitesinde video kayıtlarını rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. 1 GHz işlemcisi bulunan HTC Wildfire S özelliklerinden bir diğeri ise 8 GB olan dahili hafızasıdır. NFC desteği bulunan HTC Wildfire S, hızlı şarj etme özelliği ile birlikte sizlere ulaştırılmaktadır.
Avea cihaz kampanyaları ile birlikte gelen HTC Wildfire S fiyatı için ise şunu söyleyebiliriz ki: Avea tarafından sizlere armağan edilen aylık 100 MB internet kullanımı, ilk üç ay için geçerli bulunmaktadır. Bunun yanında, HTC Wildfire S fiyatı, aylık 12 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz HTC Wildfire S için kampanya geçerlilik süresi 15 Kasım 2012’dir.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Gio

Bu yazımızda sizler için, Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Gio hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Samsung Galaxy Gio özellikleri hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz yazımız içerisinde, Samsung Galaxy Gio fiyatını da, Avea cihaz kampanyaları kapsamında öğrenme imkanını elde edebileceksiniz. Dilerseniz öncelikle Samsung Galaxy Gio özelliklerine bakalım:

Samsung Galaxy Gio özellikleri arasında ilk olarak 3 MegaPiksel çözünürlüğündeki kamerasından söz etmemiz gerekmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Gio için belirtilen Samsung Galaxy Gio özelliklerinden bir diğeri de, cihazın 3G desteğini kullanıcılarına veriyor olmasıdır. Samsung Galaxy Gio özellikleri arasında yer alan bir diğer nokta ise, Samsung Galaxy Gio’nun, Android 2.3 işletim sistemini kullanıyor olmasıdır. Samsung Galaxy Gio özellikleri arasında, Samsung Galaxy Gio’nun ekran boyutunun da 3.2 inç olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy Gio içerisine 150 MB içerik yükleyebilmeniz mümkün olmakla birlikte, şunu da sizlere belirtmeliyiz ki: 2 GB hafıza kartı da Samsung Galaxy Gio ile birlikte, Avea cihaz kampanyalarında size hediye edilecektir. Dilerseniz, Samsung Galaxy Gio hafızasını MicroSD kart ile daha da fazla genişletebilirsiniz. Wi-Fi, Bluetoorh, USB, internet paylaşımı gibi bağlantı seçenekleri de bulunan Samsung Galaxy Gio, sizler için müzik çalar, ve FM radyo gibi özellikleri de beraberinde getirmektedir.
Samsung Galaxy Gio fiyatı, Avea cihaz kampanyaları kapsamında, 5 TL’den başlayarak 18 TL’ye kadar artabilmekte olup, Samsung Galaxy Gio fiyatının bu şekilde değişiklik göstermesinin nedeni, kullandığınız Avea tarifesi ile alakalı bulunmaktadır. Avea cihaz kampanyalarına dahil olarak Samsung Galaxy Gio sahibi olanlara, aylık 100 MB internet Avea tarafından üç ay boyunca hediye edilmektedir. Samsung Galaxy Gio sahibi olmak için 15 Kasım 2012’ye kadar mevcut zamanınız bulunmaktadır.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung S5610 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Samsung S5610 hakkında bilgi vereceğiz… Neden derseniz; Samsung S5610, Avea cihaz kampanyaları ile Avea kullanıcılarına sunulan bir telefon, ve Samsung S5610 ile ilgili bilgi sahibi olmak da tüm Avea kullanıcılarının hakkı… O halde, zaman kaybetmeyelim, ve Samsung S5610 özelliklerine, ve Avea cihaz kampanyaları dahilindeki yerine bakalım:

Samsung S5610 özellikleri arasında ilk olarak, güçlü kamerasından söz etmemiz gerekiyor; Samsung S5610 özellikleri arasında yer alan güçlü kamera 5 MegaPiksel çözünürlüğünde, flash destekli, ve Samsung S5610 içerisinde bir de ön kamera bulunuyor. Samsung S5610 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise 3G desteği olarak belirtiliyor. Samsung S5610 özellikleri arasında söz edilen 2.4 inç ekranın çözünürlüğü 320 x 240 olarak belirtiliyor. Samsung S5610 özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 100 MB iken, Bluetooth, USB girişi, radyo, müzikçalar, MicroSD kart gibi özelliklerden söz etmeyi de unutmamamız gerekmekte.
Avea cihaz kampanyaları ile sunulan Samsung S5610 özelliklerinden sonra, Samsung S5610 fiyatı hakkında da bilgi vermek istersek: Samsung S5610 fiyatı için Avea kullanıcıları, Avea tarafından dört farklı gruba bölünmüş durumda, ve bu gruplardan en az ödeyen, tarifesine ek aylık 1 TL; en fazla ödeyen ise tarifesine ek aylık 11 TL ödeme gerçekleştiriyor. Samsung S5610 fiyatı için yapılan bu ödemelerin 24 ay boyunca gerçekleştirilmesi gerektiğini de unutmamak gerekiyor. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sunulan Samsung S5610 içerisinde, ilk üç ay boyunca her ay 100 MB internet kullanımı da hediye ediliyor.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Sony Xperia Sola

Avea cihaz kampanyaları arasında, 15 Kasım 2012 tarihine kadar kendisine yer edinmiş olan Sony Xperia Sola, bu yazımızda sizlere anlatacağımız cihazın adı. Sony Xperia Sola cep telefonu, Avea cihaz kampanyaları ile birlikte, 15 Kasım 2012 tarihine kadar, sahiplerine ulaşacak. Peki Sony Xperia Sola özellikleri nasıl? İsterseniz Avea cihaz kampanyaları arasında yer alan Sony Xperia Sola için kısa bir Sony Xperia Sola incelemesi gerçekleştirelim:

Sony Xperia Sola incelemesinde gördüğümüz Sony Xperia Sola özelliklerinden bir tanesi, Sony Xperia Sola cep telefonunun ekran boyutunun 3.7 inç olması. Sony Xperia Sola özelliklerinden bir diğeri ise, Sony Xperia Sola cep telefonu kamerasının çözünürlüğünün 5 MegaPiksel olması. Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Sony Xperia Sola, HD kalitesinde, 720 piksel video kayıtlarını rahatlıkla gerçekleştirebiliyor.
Sony Xperia Sola incelemesinde dikkatimizi çeken bir diğer nokta ise, Avea cihaz kampanyaları ile gelen Sony Xperia Sola cep telefonunun NFC destekliyor olması. 8 GB dahili hafızası bulunan Sony Xperia Sola, hızlı şarj etme özelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Sony Xperia Sola incelemesinin sonrasında, Sony Xperia Sola fiyatı hakkında da bilgi sahibi olmanızı sağlayalım: Sony Xperia Sola fiyatı içerisine, ayda 100 MB olmak üzere, ilk üç ay hediye edilecek olan internet dahil olmamakla birlikte, Sony Xperia Sola sahibi olmak isteyen kişiler, Avea tarafından dört farklı tarife grubuna ayrılmıştır. Bu tarife gruplarında Sony Xperia Sola fiyatı için aylık ödemeniz gereken tutar tarifenize göre belirlenecek olup, 7 TL ile 41 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir. Sony Xperia Sola fiyatına, Sony Xperia Sola cep telefonu alırken, Aveadan talep edeceğiniz, tarifeniz harici internet, konuşma, ve mesajlaşma detayları da eklenecektir.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen GM Fox Özellikleri Ve Kısaca GM Fox Fiyatı

Bu yazımızda sizler için, 15 Haziran 2012 tarihine kadar devam edecek olan Avea cihaz kampanyalarından bir tanesini anlatacağız: GM Fox hakkında detaylı bilgilere, GM Fox özellikleri, ve GM Fox fiyatı gibi konularla birlikte sahip olacağınızı belirterek, isterseniz hiç zaman kaybetmeden GM Fox’u tanımaya başlayalım…

GM Fox özellikleri arasında ilk olarak 600 MHz hızındaki işlemcisinden söz etmemiz gerekmektedir. GM Fox özellikleri arasında yer alan 2.6 inç dokunmatik ekran, ve sahip olduğu Qwerty klavyesinden de söz etmemiz gerekmektedir. GM Fox içerisinde 3G internet bulunmakla birlikte, sahip olduğu Android 2.2 işletim sistemini de hatırlatmayı unutmamalıyız. GM Fox özellikleri arasında, 3.2 MegaPiksel çözünürlüğünden, Wi-Fi ile internet keyfinden; ve bunun yanında Bluetooth ile USB bilgilerinin bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Peki ya GM Fox fiyatı?
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz GM Fox fiyatına, ilk üç ay boyunca hediye edilecek olan, aylık 100 MB internet kullanımı dahil edilmemektedir. GM Fox fiyatı, Avea tarafından dört grupta toplanan tarifelere farklı seçeneklerle uygulanmaktadır. GM Fox fiyatı, aylık 2 TL’den başlayarak, 15 TL’ye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte sunulan GM Fox fiyatı, Avea’dan talep ettiğiniz ek internet kullanımı, konuşma, ve mesajlaşma taleplerinize göre değişiklik gösterebilmektedir.