Avea Faturalıya Transfer Tarifesi Hakkında Bilgiler

Avea Faturalıya Transfer TarifesiBu yazımız Avea faturasız hat kullanan; ancak faturalı hat kullanmaya başlamak isteyenler için hazırlandı… Faturalıya Transfer Tarifesi hakkında merak ettiğiniz detayların tamamını yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Siz de Faturalıya Transfer Tarifesi kapsamında yer almak istiyorsanız, Avea faturasız hattan faturalı hatta transfer olmanız gerekiyor demektir. İşte bilmeniz gereken detaylar:

Avea Faturalıya Transfer Tarifesi kapsamında, her yöne 300 dakika konuşma, her yöne 3000 SMS, Avea içi 3000 dakika konuşma için aylık ödenen tutar 22 TL… Eğer siz Avea Faturalıya Transfer Tarifesi içerisinde yer almak istiyor; ancak bir de sınırsız internetim olsun diyorsanız, bu durumda ise yapmanız gereken şey basit: Faturalı SEÇ bağlan paketini aylık 14 TL’ye aldığınız takdirde, 14 TL ödeme karşılığında sınırsız internet kullanımını da rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.
Avea faturasız hattan faturalı hatta geçen; ve Faturalıya Transfer Tarifesi kapsamında yer almak isteyenlerin, Avea faturalı hat kapsamında 12 ay kalacaklarına dair taahhüt vermeleri durumunda belirtilen ücretler geçerli bulunmaktadır. Taahhüt döneminin bitmesi halinde; ya da taahhüt vermeyenler için, ödenmesi gereken aylık tutarın 27 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea faturasız hattan Avea faturalı hat kullanımına geçerek Avea Faturalıya Transfer Tarifesi kapsamında bulunmak isteyenlerin Avea bayilerine gitmeleri; ya da müşteri hizmetlerini telefon ile aramaları gerekmektedir. Peki ya Faturalıya Transfer Tarifesi kapsamında yer alan kişiler, kalan kullanım bilgilerini nasıl öprenebilirler? Altı saat öncesine ait konuşma bilgileri için SES; altı saat öncesine ait SMS bilgileri için ise SMS yazarak 5555’e ücretsiz göndermeniz halinde, fatura bitimine kadar kullanabileceğiniz dakika; ve SMS’leri kısa mesaj ile öğrenme hakkına sahip olabilirsiniz.

Avea Faturasız Hat Kampanyaları İle Her Yöne 500 DK 5000 SMS Fırsatı Detayları

Bu yazımızda sizlere, Avea faturasız hat kampanyaları; ve Avea faturasız hat tarifeleri arasında yer alan Her yöne 500 DK 5000 SMS fırsatından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea faturasız hat kampanyaları arasında yer alan Her yöne 500 DK 5000 SMS fırsatı ile ilgili tüm detayları yazımız içerisinde bulabileceksiniz:

Avea faturasız hat kampanyaları arasında yer alan Her yöne 500 DK 5000 SMS fırsatından yararlanmak isteyen herkes, numarasını Avea faturasız hatta taşıyabilir. Çünkü Avea faturasız hat tarifeleri arasında yer alan Her yöne 500 DK 5000 SMS fırsatından, numara taşıma işlemi gerçekleştirenler de yararlanabilecek, bir Avea faturasız hat alanlar da… Ve, inanamayacaksınız ama, her yöne 500 DK 5000 SMS sadece 15 TL’ye sunuluyor… Ayrıca, yaşınız kaç olursa olsun, her yöne 500 DK 5000 SMS ayrıcalığından yararlanabiliyorsunuz… Yani, her yöne 500 DK 5000 SMS fırsatından yararlanmak için önünüzde hiç bir engel yok…
Numarasını Avea faturasız hatta taşıyanların, her yöne 500 DK 5000 SMS fırsatından yararlanabilmeleri için yapmaları gereken, numaralarını Avea faturasız hatta taşımalarının üzerinden bir ay geçmeden, 5000 yazarak 2050’ye kısa mesaj göndermeleri… Bu sayede kendilerine 5000 SMS hediye edilecek. Sonrasında ise hemen en az 20 TL bakiye yüklemeleri, ve kazandıkları 5000 SMS’in hatlarına yüklenmesini beklemeleri gerekiyor. Bunun ardından BAHAR yazarak 5555’e bir kısa mesaj daha göndermeliler. Bunun sonrasında hatlarından 15 TL alınarak, kendilerine 500 DK her yöne konuşma olanağı gelecektir. Burada ücretlendirmenin kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz. Siz 5000 yazdıktan, ve 2050’ye kısa mesaj gönderdikten sonra yüklediğiniz 20 TL ile, size 5000 SMS gelecek, ama bunun için 20 TL’nizden herhangi bir eksilme söz konusu olmayacaktır. BAHAR yazıp 5555’e kısa mesaj gönderdiğinizde, yüklemiş olduğunuz 20 TL’nin 15 TL’si hattınızdan alınacak, ve bu sayede 15 TL’ye, hem 5000 SMS, ve hem de 500 Dakika kazanmış olacaksınız. Geriye kalan 5 TL ise elinizde kalmaya devam ederek bakiye olarak hattınızda duracak…
Her yöne 500 DK 5000 SMS fırsatından yararlanan kişilerin, kalan dakika, ve kalan SMS bilgilerini şu şekilde öğrenmeleri gerekmektedir: BAHAR KALAN yazarak 5555’e ücretsiz kısa mesaj gönderdiğinizde, kalan konuşma dakikalarınızı öğrenirsiniz. 5000 KALAN yazarak 2050’ye kısa mesaj gönderecek olursanız da, ücretsiz olarak kaç SMS hakkınızın kaldığını öğrenebileceksiniz.
Her yöne 500 DK 5000 SMS kampanyasını iptal etmek için, IPTAL BAHAR yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Kampanya her otuz günde bir otomatik olarak yenilenecektir. Yenilenmemesi için iptal etmeniz gerekmektedir. Bir önceki aydan kalan dakika, ya da SMS’leriniz, bir sonraki aya iade edilemeyeceği gibi, başka birine hediye edilemeyecektir de…

Avea Mobil Öğrenci Tarifesi Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere Avea Mobil Öğrenci Tarifesi hakkında bilgi vereceğiz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki: Avea Mobil Öğrenci Tarifesi içerisinde bulunan herkesle, eğer siz de Avea Mobil Öğrenci Tarifesindeyseniz, ayda 1000 dakika bedava konuşacaksınız. Avea Mobil Öğrenci kapsamında, yurtiçi yapacağınız her görüşmenin on dakikası ise 50 kuruş olarak belirlenecektir.

Avea Mobil Öğrenci Tarifesine geçiş için yapmanız gereken şey de çok basit: Avea Mobil Öğrenci Tarifesine geçiş için, Avea faturasız hat sahibi olmanız gerekmektedir. Eğer Avea faturasız hat sahibi iseniz, Avea Mobil Öğrenci Tarifesine geçiş için, KAYIT yazmanız, ve 1111’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bunun sonrasında, hattınıza 20 TL yüklemeli, ve Avea Mobil Öğrenci için sunulan tüm avantajlardan yararlanmaya başlamalısınız.
Eğer, Avea Mobil Öğrenci Tarifesinde bulunan diğer Avea Mobil Öğrenci ile ayda 1000 dakika kazanmak istiyorsanız, şu işlemi yapmanız gerekmektedir: KAZAN yazarak, 3030’a kısa mesaj göndermelisiniz. Bunun sonrasında ise, Avea faturasız hattınıza 30 TL kontör yüklemeniz gerekmektedir. Ardından, tüm Avea Mobil Öğrencilerle, aylık 1000 dakika bedava konuşabilirsiniz.
Avea Mobil Öğrenci iseniz, ve diğer Avea Mobil Öğrenci Tarifesinde bulunanlarla aylık kaç dakika konuşma hakkınız kaldığını merak ediyorsanız BILGI yazmalı, ve 3031’e kısa mesaj göndermelisiniz. Kimlerin Avea Mobil Öğrenci Tarifesinde bulunduğunu öğrenmek için ise, merak ettiğiniz Avea numarasının başına 0eklemeden yazıp, kısa mesaj ile 3031’e göndermeniz yeterli olacaktır.