Ramazanda Avea’da Bedava İnternet Yapmak Mümkün

Avea ramazan hediyesiAvea ramazan kampanyası, ve Avea ramazan hediyesi olarak bedava internet yapma hakkında tüm detaylı bilgileri yazımız içerisinde sizlere aktarmaya çalışacağız. Avea ramazan kampanyası; ve Avea ramazan hediyesi olarak sizlere, bedava internet yapma hakkını veriyor.. Faturalı Avea hattınız varsa, bu haktan nasıl yararlanabileceğinize birlikte göz atalım…

Avea ramazan kampanyası kapsamında, her gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında, yani sahurda kullanabileceğiniz 500 MB internet sizlere sunuluyor. Avea ramazan hediyesinden yararlanmak için ihtiyacınız olan tek şey, Avea faturalı hattınızın bulunması.

Bedava internet yapma adına ihtiyacınız olan, bir ücretsiz kısa mesaj yazmak. SAHUR yazarak 5555’e göndermeniz yeterli. Sonrasında, ilk sahurdan; yani saat ilk 02:00 olduktan sonra, Avea ramazan hediyesini kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

İlk bedava internet kullanımını 18 Haziran 2015 Perşembe gecesi gerçekleştirmiş bulunmakta iken, son bedava internet kullanımının ise 16 Temmuz 2015 Pazar günü gerçekleştirileceğini belirtmeden geçmemeliyiz.

Bireysel faturalı Avea hattınız varsa, siz de hemen SAHUR yazarak 5555’e kısa mesaj gönderin, ve Avea tarafından size hediye edilen bedava internet hakkını, her gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında kullanmaya başlayın… Günlük kullanım sınırının 500 MB olduğunu unutmayın…

Avea Ramazan Hediyesi Sahur İnternet Kampanyası

Sahur İnternet KampanyasıBu yazımızda sizlere, Avea ramazan kampanyası, ya da Avea ramazan hediyesi niteliğinde bir Sahur İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea ramazan kampanyası olan Sahur İnternet Kampanyası’nın ücretsiz olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Avea ramazan hediyesi nasıl mı ücretsiz? Gelin Sahur İnternet Kampanyası hakkında bilgileri birlikte edinelim:

Avea ramazan kampanyası kapsamında, her gece 02:00 – 06:00 saatleri arasında ücretsiz 250 MB internet kullanma hakkınız bulunuyor. Bu hakka sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise, SAHUR yazarak ücretsiz şekilde 5555’e göndermek. Ardından, her gece ücretsiz 250 MB internet kullanımı hakkına sahip oluyorsunuz.
Avea ramazan hediyesini almak için sadece bireysel faturasız Avea kullanıcısı olmanız gerekmektedir. 7 Ağustos 2013 tarihine kadar Sahur İnternet Kampanyası geçerli olacaktır. Data hatlarının faydalanamayacağı Sahur İnternet Kampanyası’ndan sadece sesli görüşme yapabilen Avea abonelerinin yararlandıklarını belirtmemiz gerekmektedir.