Avea Telefon Kampanyaları İle Samsung Galaxy Mega Kampanyası

Samsung Galaxy MegaBu yazımızda sizlere, Avea telefon kampanyaları kapsamında yer alan Samsung Galaxy Mega kampanyası ile ilgili bilgiler vererek, Samsung Galaxy Mega özellikleri; ve Samsung Galaxy Mega fiyatından, Samsung Galaxy Mega kampanyası kapsamında söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden, Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Mega kampanyası ile ilgili bilgilere birlikte göz atalım:

Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Mega kampanyası kapsamında belirlenen Samsung Galaxy Mega fiyatının, kullanılan tarifeye göre değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. Ancak, Samsung Galaxy Mega fiyatı ile ilgili kısa bir bilgilendirmede bulunmak istersek, kullanılmakta olan Avea tarifesine göre Samsung Galaxy Mega fiyatı, aylık 36 TL’den başlamakta; ve 74 TL’ye kadar değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte, belirtilen Samsung Galaxy Mega fiyatının da Samsung Galaxy Mega kampanyası kapsamında, 24 ayda ödeneceğini unutmamamız gerekmektedir.
Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Mega kampanyası ile sahip olunacak Samsung Galaxy Mega özelliklerine bakmak istediğimizde ise, Samsung Galaxy Mega özellikleri arasında ilk olarak ekran boyutunun 6.3 inç olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Mega özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.2.2 olarak belirtilirken, Süper Clear LCD ekranın çözünürlüğünün 720 x 1280 piksel olduğunu belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir. 8 MegaPiksel ana kamerası bulunan Samsung Galaxy Mega özellikleri arasında, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın çözünürlüğünün de 1.9 MegaPiksel olduğunu belirtmeliyiz. MicroSD kart ile 64 GB’a kadar arttırılabilen telefon hafızasının yanında, 1.7 GHz çift çekirdekli işlemci, 3200 mAh gücünde standart pil, 8 milimetre incelik, ve 199 gram ağırlığın da Samsung Galaxy Mega özellikleri arasında yer aldığını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Mega kampanyası 20 Ağustos 2013’te başlamış olup, 31 Aralık 2013 tarihine kadar devam edecektir.

BlackBerry Z10 Yakında Avea Telefon Kampanyaları İle Geliyor

Bu yazımızda sizlere, yakında Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan BlackBerry Z10 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Çok yakında Avea telefon kampanyaları arasına girecek olan BlackBerry Z10; ve BlackBerry Z10 özellikleri ile ilgili bilgilere birlikte bakalım:

Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk olarak BlackBerry Hub’dan söz etmemiz gerekmektedir. Hangi konuda, ney ile ilgili haber sahibi olmak istiyorsanız, BlackBerry Hub, size bunu kolaylıkla sağlayacaktır.
BlackBerry klavye ise dokunmatik olmasının yanında kullanımı da oldukça kolay bir klavye olarak karşımıza çıkmaktadır. BlackBerry klavye, size kelimeler önerir, neyden sonra neyi yazacağınızı tahmin eder; sizi o kelimeleri yazmak için harcayacağınız zaman kaybından kurtarır, bununla da kalmaz, kelimeleri yanlış yazmanızı önlemek adına da çaba sarf eder.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise ekran paylaşımıdır. Görüntülü konuşma gerçekleştirdiğiniz bir kişye, ekranınızda bulunan bir belgeyi göstererek, bu belge hakkında birlikte yorum yapabilmenizi olanaklı hale getirmektedir. BlackBerry ekran paylaşma, BlackBerry 10 cihazlar için yeni bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan fotoğraf çekimi ise, diğer cihazlara göre oldukça farklı… Öyle ki: bir fotoğrafı çekerken, öncesini, ve sonrasını da kaydedebiliyorsunuz, video kaydından çok daha farklı olan bu özellik, bir fotoğrafın en güzel halinin alınmasını olanaklı hale getirmektedir…
Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan BlackBerry Z10 için Avea tarafından belirlenecek olan BlackBerry Z10 fiyatının da oldukça uygun olacağı tahmin edilmektedir…

Avea Akıllı Telefon Kampanyası İle Gelen Nokia Lumia 820

Bu yazımızda sizler için bir Avea akıllı telefon kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Nokia Lumia 820 ile ilgili bilgi almak için yazımızın devamını okumanız gerekmektedir…

Avea akıllı telefon kampanyası kapsamında Avea müşterilerine sunulan Nokia Lumia 820 için ödenmesi gereken aylık tutar 18 TL’den başlamakta, ve 59 TL’ye kadar artmaktadır. Avea telefon kampanyası kapsamında Nokia Lumia 820 için ödenecek olan aylık tutarın kullanılan Avea tarifesine göre değişiklik gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları ile Nokia Lumia 820 peşin alınmak istediğinde ise ilk üç ay boyunca 250 MB internet hediyesi dahil Nokia Lumia 820 fiyatı 1249 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır…
Avea akıllı telefon kampanyası kapsamında sahip olabileceğiniz Nokia Lumia 820 için size tanınmış olan zamanın 28 Şubat 2013 tarihinde sona ereceğini belirtmemiz gerekmektedir.
Avea telefon kampanyaları ile sahip olunacak olan Nokia Lumia 820 için bilinmesi gereken bazı özelliklere göz atmak istediğimizde karşımıza ilk olarak Windows 8 işletim sistemi çıkmaktadır. 8 GB dahili hafızası bulunan Nokia Lumia 820 için 1 GB RAM kullanılmış bulunulmaktadır. 160 gram ağırlığı olan Nokia Lumia 820’nin ekranı 4.3 inç olup AMOLED’dir; ve ClearBlack özelliğine sahip bulunmaktadır. Çift çekirdekli, SnapDragon S4 işlemci ile çalışan Nokia Lumia 820’nin işlemci hızı 1.5 GHz’dir. Nokia Lumia 820’nın kamerası ise, 8 MegaPiksel olup, akıllı çekim özelliğine sahip olarak elinize ulaşmaktadır.

Samsung Galaxy S3 Mini Kampanyası Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Avea tarafından sunulan Samsung Galaxy S3 Mini kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S3 Mini kampanyasından yararlanarak Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmak istiyorsanız, Samsung Galaxy S3 Mini kampanyası ile ilgili detaylı bilgilerimize birlikte bakalım:

Samsung Galaxy S3 Mini kampanyasına katılıp, Avea telefon kampanyaları ile Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmak isteyenlerin aylık ödemeleri gereken miktar 4 TL’den başlamakta, ve 46 TL’ye kadar artış gösterebilmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı, Avea telefon kampanyalarına dahil olunan Avea tarifesi ile bağlantılı olarak değişiklik göstermektedir.
Avea telefon kampanyaları dahilinde sunulan Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmak için 3 Aralık 2012 tarihi ile birlikte Avea bayilerine ulaşılmaya başlanmış olup, Samsung Galaxy S3 Mini kampanyasının 28 Şubat 2013 tarihine kadar sürdürüleceğini de belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olabilmek için, eğer internet paketleri de tercih ederseniz fiyat değişmekte, bununla birlikte Samsung Galaxy S3 Mini fiyatını peşin olarak ödemeyi tercih ederseniz de Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı 999 TL olup, ilk üç ay size 250 MB internet kullanımı hediye edilmektedir.
Avea telefon kampanyaları ile uygun fiyata sahip olabileceğiniz Samsung Galaxy S3 Mini, 1 GB çift çekirdekli işlemciye; ve 750 MB RAM’a sahip bulunmaktadır. Android 4.1 işletim sistemini kullanan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 4 inç ekranıdır. 480 x 840 piksel ekran çözünürlüğü bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerinden bir diğeri de tam dokunmatik oluşudur. 9.85 milimetre inceliğinde bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 111.5 gram olan ağırlığından da söz etmemiz gerekmektedir. 5 MegaPiksel kamerada 720 piksel HD kalitesinde vide kaydı gerçekleştirilebilir, videolar izlenebilir. 1500 mAh gücünde pili bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerinden bir diğerinin de 8 GB dahili hafızası olduğunu, ve 32 GB’a kadar arttırılabildiğini belirtmeyi de unutmamalıyız.

Avea Telefon Kampanyaları İle Gelecek Olan iPhone 5 Fiyatı Nedir?

Bu yazımızda sizlere, 14 Aralık 2012 Cuma günü satışına başlanacak olan iPhone 5 fiyatı 2012 ile ilgili bilgileri, iPhone 5 için düzenlenecek olan Avea telefon kampanyaları kapsamında vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPhone 5 fiyatı nedir diyenler, iPhone 5 fiyatı Türkiye için iPhone 5 fiyatı 2012 bilgilerine, Avea telefon kampanyaları kapsamında yazımız içerisinde ulaşabileceksiniz:

Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan iPhone 5 fiyatının uygun olmasını tahmin ettiğimizi sizlere daha önceki yazılarımızda da belirtmiştik. iPhone 5 fiyatı nedir diyenlere güzel bir haberimiz var: iPhone 5 fiyatı 2012 iniyor, iniyor, iniyor; ve Avea telefon kampanyaları ile, aylık 24 TL’den başlıyor. Nedeni, Avea telefon kampanyalarına dahil olarak iPhone 5 satın alacak olan kişilerin, 36 aya kadar sözleşme yapabilecek olmalarından kaynaklanıyor…
iPhone 5 fiyatı nedir diyenlere, Avea telefon kampanyaları kapsamında belirtelim ki, iPhone 5 fiyatı 2012, Avea telefon kampanyalarına dahil olacak olan kişilerin kullanmış oldukları Avea tarifelerine göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte, iPhone 5 fiyatı Türkiye, iPhone 5’in sahip olduğu hafızaya göre de değişiklik gösterebilmektedir. Buna göre iPhone 5 fiyatı 2012 bilgilerine baktığımızda,
iPhone 5 fiyatı, 16 GB için 58, 32 GB için 75, 64 GB için de 91 TL aylık ücretlerden başlamaktadır. Bununla birlikte, iPhone 5 fiyatı Türkiye için belirtilen rakamlar, Avea telefon kampanyalarına 24 aylık sözleşme ile katılanlar için geçerlidir. Bir de iPhone 5 fiyatı 36 aylık sözleşme imzalayanlar için belirtilmelidir: 16 GB için 24, 32 GB için 36, 64 GB için 48 TL aylık ücret, iPhone 5 fiyatı Türkiye bilgilerini bizlere vermektedir.

iPhone 5 Türkiyeye Ne Zaman Gelecek? iPhone 5 Türkiye Geliş Tarihi

Bu yazımızda sizlere iPhone 5 Türkiyeye ne zaman gelecek sorusunun yanıtını vereceğiz. iPhone 5 Türkiye geliş tarihini yazımız içerisinde öğrenebileceğinizi belirterek, iPhone 5 Türkiye geliş tarihi ile ilgili bilgileri sizlere aktarmaya başlayalım:

iPhone 5 Türkiyeye ne zaman gelecek? Apple tarafından yapılan açıklamaya göre, iPhone 5 geliş tarihinin 14 Aralık 2012 olacağı tahmin ediliyor. iPhone 5 Türkiye geliş tarihi, pek çok ülkede de iPhone 5’in pazara alınacağı tarih olarak belirtiliyor. Ancak, 21 Aralık tarihinde de iPhone 5’in, pazarına gireceği ülkeler bulunacak.
iPhone 5 Türkiye geliş tarihi ile birlikte, Avea telefon kampanyaları arasında da iPhone 5’in kendisine yer bulacağını belirtmemiz gerekmektedir. Avea, şimdiden, Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan iPhone 5 ile ilgili tanıtımlarını, resmi internet sitesinden gerçekleştirmeye başladı. iPhone 5 meraklıları, iPhone 5 Türkiye geliş tarihi itibarı ile, Avea telefon kampanyaları ile iPhone 5’e, uygun fiyatla sahip olabileceklerdir diye tahmin ediyoruz…

Doro PhoneEasy 332 Ve Doro PhoneEasy 332 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Avea telefon kampanyaları ile sunulan Doro PhoneEasy 332 özellikleri hakkında detaylı bilgiler vermeye çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de, engelli, ya da yaşlı bir yakınınız varsa, ve sağlık sorunları yaşıyorsa, her an yanında olamasanız da, onu sağlıklı yaşam adına güvence altına alabileceğiniz Doro PhoneEasy 332, Avea telefon kampanyaları ile sunuluyor. İşte Doro PhoneEasy 332 özellikleri:

Doro PhoneEasy 332 özellikleri arasında her şeyden önce renkli ekranı 1.8 inç boyutu ile Doro PhoneEasy 332 ekranından söz etmemiz gerekmektedir. Bu ekranda metinlerin büyütülmesi olanaklı iken, görme engelli kişiler; ya da görmesinde problem yaşayan kişiler için farklı görüntü seçeneklerinin sunulduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Doro PhoneEasy 332 özellikleri arasında, Doro PhoneEasy 332’nin arkasında yer alan bir butondan söz etmek gerekmektedir. Acil Çağrı Butonu adı verilen bu butonun, Acıbadem Mobil Sağlık Medikal Çağrı Merkezine ulaştığını, ve burada bulunan doktorlarla sürekli irtibat halinde olunabildiğini belirtmek gerekmektedir. Gerekirse ambulans da, Acıbadem Mobil Sağlık Medikal Çağrı Merkezi tarafından hastaya, yapılan adres tespiti ile gönderilebilmektedir, ve bu görüşmeler tamamen Avea tarafından karşılanmakta, gerekli kullanımlar da aynı şekilde…
Doro PhoneEasy 332 özellikleri arasında yer alan Doro PhoneEasy 332 rehberinin 300 kişiye kadar kayıt yapabileceğini belirtmekle birlikte, belirtmemiz gereken bir diğer unsur da duyma problemi yaşayan kişiler için, telefonun sesinin 30 desibele kadar yükseltilebildiğidir. Aynı şekilde zil sesinin de 83 desibele kadar arttırılabildiğini belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Doro PhoneEasy 332 özellikleri arasında, tuşların rahat basılabilmesi nedeniyle büyük olduğunun belirtilmesi ile birlikte, menüsünün kullanımının da kolay olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. Ayrıca, 666 saat bekleme süresi de Doro PhoneEasy 332 ile birlikte bir diğer avantaj niteliğindedir…

Avea Telefon Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy S3 Mini

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy S3 Mini ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz, çünkü Samsung Galaxy S3 Mini, Avea telefon kampanyaları ile birlikte sizlere ulaşıyor. Peki ya Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı nedir? Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz? İşte Samsung Galaxy S3 Mini ile ilgili merak ettiğiniz her şey…

Avea telefon kampanyaları ile elinize ulaşacak olan Samsung Galaxy S3 Mini, uygun fiyatı ile göz dolduracak, ve de herkesi şaşırtacak… Neden mi? Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı aslında 999 TL… Ancak, Avea telefon kampanyaları ile sahip olacağınız; ve tarifenizde 24 ay kalma sözü vereceğiniz durumlarda, aylık 9 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy S3 Mini sahibi olmanız mümkün. Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı olan 999 TL’yi peşin olarak vermeniz halinde, ilk üç ay boyunca, size her ay Avea tarafından 250 MB internet kullanımı hediye edilecektir.
Avea telefon kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy S3 Mini fiyatını öğrenmemizin sonrasında, isterseniz Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerine de birlikte göz atalım: Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 1 GHz çift çekirdekli işlemcinin yer aldığını belirtmekle birlikte, 750 MB RAM’in de Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini işletim sistemi Android 4.1 olmakla birlikte, 4 inç ekranın Süper AMOLED olduğunu belirtmeyi, ve 480 x 800 piksel ekran çözünürlüğünü desteklediğini belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.
9.85 milimetre inceliğinde olan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan ağırlığın 111.5 gram olduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. 5 MegaPiksel ana kamerası bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan ön kameranın VGA olduğunu belirtmeyi de ihmal etmemeliyiz. Led flaş özelliği bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 720 piksel video kaydetme ve oynatma özelliğinin bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. 8 GB dahili hafızası bulunan Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında 32 GB kadar hafıza yükseltmenin de söz konusu olduğunu MicroSD kart sayesinde belirtmemiz gerekmektedir. 1500 mAh pil gücü de Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer almaktadır…

Avea Telefon Kampanyaları İle Gelen Doro Phone Easy 332

Bu yazımızda sizlere, Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Doro Phone Easy ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Başlangıçta Doro Phone Easy ile ilgili bilgilerimizi edinelim, sonrasında ise Avea telefon kampanyaları için belirlenmiş olan detaylara bakalım:

Doro Phone Easy’nin üretim amacı, gerek engellilerin, gerekse de yaşlıların hayat kalitelerini arttırmaktır. Doro Phone Easy, hem engellilerin, hem de yaşlıların, ihtiyaç duyduklarında, tek tuş ile sağlık hizmetlerine ulaşımını sağlayan bir telefon niteliğini taşımaktadır. Doro Phone Easy Avea ile Türkiye’ye getirilmiştir.
Doro Phone Easy, Türkiye’de, Avea tarafından, Acıbadem Mobil Sağlık güvencesi ile sunulmaktadır. Engelliler; ve de yaşlılar, Avea telefon kampanyaları arasında yer alan Doro Phone Easy sahibi olduklarında, tek tuş ile, Acıbadem Mobil Sağlık doktorlarına ulaşım sağlayabileceklerdir, ve bu ulaşım, haftanın yedi günü 24 saat gerçekleştirilebilecektirç Ambulans hizmeti de gerekli durumlarda Doro Phone Easy kullanıcılarına sunulabilecektir.
Doro Phone Easy 332, Avea telefon kampanyaları sayesinde kendisine sahip olanlara, kullanımı kolay bir menü sunmakta, ekrandaki yazı tipini büyük karakter ile sunmaktadır. Bununla birlikte, Doro Phone Easy 332 ses desibelinin arttırıldığını da belirtmemiz gerekmektedir. Doro Phone Easy 332 sahibi olanlar, arama, ve mesajlaşma işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirebileceklerdir; tuşlar özellikle Doro Phone Easy 332’de büyük tasarlanmıştır.
Doro Phone Easy arkasında bir buton bulunmaktadır. Doro Phone Easy 332 arkasında yer alan butonun adı Acil Çağrı Butonu’dur. Acil Çağrı Butonu ile, Acıbadem Mobil Sağlık Medikal Çağrı Merkezi’ne ulaşım sağlanabilecektir. Burada sürekli olarak doktorlar bulunmaktadır, ve kendilerini arayan hastalara yardım etmekte, yönlendirmeler gerçekleştirmektedirler. Gerektiğinde ise, aranan adrese ambulans hizmeti gönderilebilmektedir. Hasta için sarf malzemelerinin kullanımı, ve ilaç kulanımı ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.
Doro Phone Easy 332 sahibi olmak için Avea telefon kampanyalarına dahil olan kişilerin tarife ücreti aylık 19 TL’den fazla ise, 24 ay taahhüt vererek Doro Phone Easy 332 sahibi olabilecek, ve tarifelerine ek aylık sadece 18 TL ödeme gerçekleştireceklerdir. Bu fiyata, Acıbadem Mobil Sağlık Hizmetlerinden alınacak olan hizmetlerin de dahil olduğunu belirtmek isteriz. Doro Phone Easy 332 sahibi olmak isteyenlere verilen son günün 1 Nisan 2013 olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. Doro Phone Easy 332 özellikleri ile ilgili detaylı bilgileri sitemiz içerisindeki farklı yazılarımızda bulabilirsiniz:

Avea Telefon Kampanyaları İle Gelen Avea Telefonu Avea İnTouch

Avea telefonu Avea inTouch çıktı, özellikleri tanıtıldı, hatta, Avea inTouch, Avea telefon kampanyaları ile birlikte, Avea’lılarla buluştu… İşte bu yazımızda sizlere, Avea telefon kampanyaları ile elinize, 1 TL’den başlayan fiyatlarla ulaşan Avea inTouch, ve Avea inTouch özellikleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız…

Avea telefon kampanyaları ile sahip olunan Avea inTouch için ödenecek en düşük tutar aylık 1 TL… Bunun yanında, Avea inTouch sahibi olmak için ödemeniz maksimum bedelin de 15 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Ekstra internet paketi; veya peşin alımlarda ise Avea inTouch fiyatının değişeceğini belirtmemiz gerekmektedir. Avea inTouch fiyatı peşin alımlarda, 399 TL’den kullanıcıları ile buluşmaktadır. Avea inTouch sahibi olmak için Avea telefon kampanyalarına dahil olan, 24 ay taahhüt vererek aylık 1 TL’den başlayan fiyatlarla Avea inTouch kullanıcısı olmak isteyenlere, ilk üç ay boyunca, her ay 1 GB internet kullanımı, TiviBu Cep üyeliği; ve 200 müzik hediye edilmektedir… Çok avantajlı değil mi? Peki Avea telefon kampanyalarına katılarak Avea inTouch sahibi olmak isteyenler için Avea inTouch özellikleri arasında nelerin yer aldığına da bakalım mı?
Avea inTouch özellikleri arasında her şeyden önce, sahip olduğu Android 2.3 işletim sisteminden söz tmemiz gerekmektedir. 3.5 inç dokunmatik ekranın ekran çözünürlüğü 800 x 480 piksel olarak belirtilmektedir. 130 gram ağırlığı bulunan Avea inTouch özelliklerinden bir diğeri de Avea telefonunun inceliğidir; ve bu incelik 11.9 milimetre olarak belirtilmektedir. Avea inTouch özellikleri arasında 3G desteğinin bulunduğundan söz etmeyi de unutmamak gerekir.
Avea inTouch özelliklerini saymaya devam ederken, GPS, Bluetooth, ve Wi-Fi desteğinin Avea telefonunda bulunduğunu, bunun yanında, 3.2 MegaPiksel Auto Focus kameraya sahip olduğunu belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir. Avea inTouch özellikleri arasında yer alan 4 GB hafıza kartı ile birlikte, Avea telefonunun hafızasının 32 GB’a kadar genişletilebildiğini de belirtmemiz gerekmektedir. Avea inTouch özellikleri arasında yer alan Avea inTouch işlemcisinin Qualcomm; ve 600 MHz olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 512 MB RAM ile birlikte elinize ulaşan Avea inTouch Avea telefonu, aynı zamanda 200 saate kadar bekleme süresine sahip olup, internet paylaşımını da kullanıcılarına sunmaktadır…