Avea Üçlü Avantaj 1 GB Tarifesi Hakkında Bilgiler

Avea Üçlü Avantaj 1 GB tarifesiBu yazımızda sizlere Avea Üçlü Avantaj tarifelerinden söz ederek, Avea Üçlü Avantaj 1 GB hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Avea Üçlü Avantaj tarifeleri arasında yer alan Avea Üçlü Avantaj 1 GB hakkında bilgi almak isterseniz, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

Eğer Avea’lıysanız; ve aynı zamanda, Türk Telekom, ve TTNeT müşterisi iseniz, Avea Üçlü Avantaj tarifeleri ile sizlere çeşitli indirimler sunulmakta. Hem Avea’lı, hem Türk Telekom, ve TTNeT’li iseniz, elde edeceğiniz indirim oranınız %40. Sadece Türk Telekom, ya da TTNeT üyesi iseniz, ve aynı zamanda Avea’lı iseniz, elde edeceğiniz indirim hakkı %20…
Avea Üçlü Avantaj tarifeleri arasında yer alan Avea Üçlü Avantaj 1 GB hakkındaki detaylara bakacak olursak:Her yöne 500 dakika konuşma, her yöne 5000 SMS; ve 1 GB cepten internet için ödeyeceğiniz aylık tutarın 18 TL olduğunu belirtebiliriz. Eğer sadece Türk Telekom; ya da sadece TTNeT abonesi iseniz, Avea Üçlü Avantaj 1 GB tarifesinin sizin için aylık ücreti 24 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.
Avea Üçlü Avantaj 1 GB tarifesinden yararlanmak için, Avea’dan ya yeni hat almanız; ya da numaranızı Avea’ya taşımanız gerekmektedir. Bununla birlikte, 12 ay boyunca, Avea ile birlikte, Türk Telekom, ya da TTNeT aboneliğinizi sürdüreceğinize dair taahhüt vermeniz gerekmektedir. Avea Üçlü Avantaj 1 GB tarifesinden yararlanmak için yapmanız gereken, UCLUAVANTAJ yazmak, ve boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı da yazıp 5555’e göndermektir. Bunun sonrasında TTNeT; ve Türk Telekom abonelikleriniz kontrol edilir. Ardından da, SMS ile, aboneliklerinizi 12 ay boyunca devam ettireceğinize dair taahhüt vermeniz gerekir. Ve bunun sonrasında, Avea Üçlü Avantaj 1 GB için kaydınız oluşturulmuş bulunur. Taahhüt vermemeniz halinde ise, aylık ödeme tutarınız 30 TL olacaktır.
Kalan kullanım bilgilerinizi öğrenmek için SES, SMS, İNTERNET komutlarından her birini yazarak, 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.