Instant Message for Nokia İle Bedava Mesajlaşma

Nokia kullanıcıları, artık bedava mesajlaşabilecek. Evet, yanlış görmediniz; Nokia kullanıcıları Ovi Mağazadan indirecekleri küçük bir uygulama ile, bedava mesajlaşmanın, arkadaşları ile sohbet etmenin; ve chat yapabilmenin keyfini, Nokia cep telefonu ile yaşayacaklar…:

Nokia telefonu olanlar, hareket halindeyken dahi, bedava chat yapabilme imkanından faydalanıyorlar. Windows live messenger, Google Talk, MySpace, Yahoo messenger gibi pek çok sohbet programına, ovi mağazasından edineceğiniz bedava mesajlaşma programı ile ulaşabiliyorsunuz.
Bedava mesajlaşma için, Nokia telefon kullanıcılarının, öncelikle Ovi Mağazaya girmeleri gerekiyor. Ovi mağazadan Instant Message for Nokia yani chat programını indirdikten sonra, Nokia telefonunuzun uygulamalar bölümünden yüklemelisiniz. Uygulamayı yükledikten sonra, kullanabilmek için, Instant Message for Nokia sizden bir kullanıcı adı ve şifre isteyecektir. Bu kullanıcı adı ve şifre, sizin, Ovi mağazadan, Instant Message for Nokia’yı yüklemek için kullanmış olduğunuz kullanıcı adı ve şifredir. Instant Message for Nokia’nın sizden istemiş olduğu kullanıcı adı ve şifreyi girdikten sonra oturumunuz açılacaktır.
Instant Message for Nokia oturumu açtıktan sonra ise arkadaşlarınızı ekleyin; ve bedava mesajlaşma için sohbetlerinize başlayın. Nokia telefonu olanların gerçekleştirebilecekleri bedava mesajlaşma için, Nokia telefon kullanıcılarına iyi sohbetler diliyoruz.