Vodafone Akıllı Telefon Kampanyaları İle BlackBerry Z10 Kampanyası

Bu yazımızda sizlere Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bir BlackBerry Z10 kampanyasına dahil olmak istiyorsanız, Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyasını değerlendirmenizi öneriyor; ve BlackBerry Z10 fiyatı; ve BlackBerry Z10 özelliklerini aktarmaya başlıyoruz:

Vodafone akıllı telefon kampanyaları ile dahil olabileceğiniz BlackBerry Z10 kampanyasında, BlackBerry Z10 fiyatının aylık 49 TL’den başladığını; ve BlackBerry Z10 fiyatının aylık 89 TL’ye kadar artış gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 fiyatı, Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası dahilinde, kullanılan Vodafone tarifesine göre değişiklik göstermektedir.
BlackBerry Z10 özellikleri ile ilgili bilgilere de bakacak olursak, BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk olarak, işletim sisteminin BlackBerry 10 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay ise işlemcidir. Çift çekirdekli işlemcinin işlemci hızı 1.5 GHz olarak belirtilmektedir. 4.2 inç BlackBerry Z10 ekranının ekran çözünürlüğü 1280 x 768 piksel olarak belirtilmektedir. 9 milimetre inceliği bulunan BlackBerry Z10’un ağırlığı 37.5 gram olarak belirtilmektedir. 2 GB RAM’e sahip olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 16 GB olup, MicroSD kart ile bu hafızanın 64 GB’a kadar çıkabileceğini de belirtmemiz gerekmektedir. 1800 mAh Li-ion pile sahip olan BlackBerry Z10’un konuşma süresi maksimum on saat, bekleme süresi ise 312 saat olarak belirtilmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında görüntülü konuşmadan da söz etmek gerekmektedir. 8 MegaPiksel dahili kameraya sahip olan BlackBerry Z10 1080 piksel video kaydı gerçekleştirebilmekle birlikte, LED flaş, ve otofokus özelliğine de sahip bulunmaktadır. Bunun yanında ön kamera 2 MegaPiksel olup, 720 piksel çözünürlüğünde video kayıtlarını gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir.

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen Blackberry Z10 Kampanyası

Bu yazımızda sizler için Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası hakkındaki bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası ile ilgili bilgileri edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz:

Turkcell akıllı telefon kampanyaları içerisinde yer alan Blackberry Z10 kampanyası için 24 aylık taahhüt imzalamak gerekmektedir. Buna bağlı olarak Blackberry Z10 kampanyasına dahil olabilir, ve Blackberry Z10 sahibi olabilirsiniz. Blackberry Z10 fiyatı, kullanmakta olduğunuz Turkcell tarifesi, ve, istemiş olduğunuz ek diğer özelliklere göre değişiklik göstermekle birlikte, genel olarak Blackberry Z10 fiyatı için aylık ödemeniz gereken tutar 69 TL’den başlamaktadır. 83 TL’ye kadar da artış gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 için Blackberry Z10 özelliklerinden de kısaca söz edecek olursak, Blackberry Z10 özellikleri arasında ilk olarak 135.4 gram ağırlığı ile, 9 milimetre olan inceliğini belirtmemiz gerekir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin 312 saat olduğu belirtilirken, Blackberry Z10 için verilen renkli ekran desteğinin 24Bit olduğu belirtilmektedir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan dahili kameranın çözünürlüğü 8 MegaPiksel olarak belirtiliyor. Bluetooth, ve USB kablosu desteği veren Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Blackberry 10’dur…
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, gerekli işlemlerini 31 Mayıs 2013 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen BlackBerry Z10 Kampanyası Ve BlackBerry Z10 Fiyatı

Bu yazımızda sizlere, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 kampanyası kapsamında, BlackBerry Z10 fiyatı; ve BlackBerry Z10 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile BlackBerry Z10 fiyatının, iki sene; ve üç senelik taksitlerle ödendiğini belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 fiyatı, tarifenize göre belirlenmekle birlikte, iki ya da üç senelik sözleşme yapmanıza göre de değişmektedir. Üç senelik taahhüt ile BlackBerry Z10 fiyatı aylık 29 TL’den başlamaktadır. İki senelik taahhüt alanlar için ise aylık 95 TL’ye varan BlackBerry Z10 fiyatından söz etmemiz mümkündür.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile ile elinize ulaşacak olan BlackBerry Z10 için, BlackBerry Z10 fiyatı sonrasında bir de BlackBerry Z10 özelliklerine göz atacak olursak, BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk sırada 16 GB dahili hafızadan söz etmemiz gerekmektedir. 4.2 inç ekran çözünürlüğüne sahip olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay olan ekran çözünürlüğü de 1280 x 768 piksel olarak belirtilmektedir. 8 MegaPiksel olan ana kamerada 1080 piksel çözünürlüğünde HD kalitesinde video kayıtları gerçekleştirilebilmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan konuşma süresi 11 saattir. Bekleme süresinin ise BlackBerry Z10 ile, 17 güne kadar uzadığını belirtmemiz gerekmektedir. 11 saatlik konuşma süresi 3G ile gerçekleştirilmektedir. 3G’nin kapalı olması halinde süre çok daha fazla uzayabilmektedir. BlackBerry 10 işletim sisteminin kullanıldığı BlackBerry Z10 özellikleri arasında, MicroSD kart kullanımının olanaklı bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Bu sayede 16 GB olan dahili hafıza daha da fazla genişletilebilmektedir.
BlackBerry Z10 kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 30 Haziran 2013 tarihine kadar gerekli işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.