Mesajlaşmak İçin En İyi Telefon BlackBerry Z10 Ve BlackBerry Z10 Özellikleri

BlackBerry Z10Bu yazımızda sizlere, mesajlaşmak için en iyi telefon hangisi sorusunun yanıtını vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Mesajlaşmak için en iyi telefon arayışı, özellikle gençler arasında gerçekleştirilmekte, ve bunun için ücretsiz kullanılan bir takım uygulamalarla birlikte, mesajlaşmak için en iyi telefon, çok da işlevsel bir hale gelmektedir. O halde, mesajlaşmak için en iyi telefon olarak belirtilen BlackBerry Z10; ve BlackBerry Z10 özellikleri hakkındaki bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Mesajlaşmak için en iyi telefon BlackBerry Z10’un 9 milimetre inceliği, ve 137.5 gram ağırlığı bulunmaktadır. Kapasitif dokunmatik ekranı, ve 16M renkli ekran desteği bulunan 768 x 1280 piksel ekran çözünürlüğündeki, 4.2 inç ekran da BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer almaktadır. 16GB dahili hafızası bulunan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan MicroSD kart sayesinde hafıza 64 GB daha genişletilebilmektedir. RAM 2 GB olarak belirlenmiş bulunmaktadır.
GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, USB… gibi bağlantı özelliklerine sahip bulunan BlackBerry Z10 özellikleri arasında 8 MegaPiksel dahili kameradan, ve 2 MegaPiksel ön kameradan da söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. QualComm SnapDragon çift çekirdekli 1.5 GHz işlemcinin bulunduğu BlackBerry Z10 içerisinde Adreno 225 GPU’nun bulunduğunu da belirtelim. Siyah, ve beyaz renk seçenekleri bulunan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan pil ise 1800 mAh olarak belirtilmektedir. Bu pil ile 10 saat konuşma yapılabilir, ve 312 saat bekleme süresi bulunmaktadır.

Vodafone Akıllı Telefon Kampanyaları İle BlackBerry Z10 Kampanyası

Bu yazımızda sizlere Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Bir BlackBerry Z10 kampanyasına dahil olmak istiyorsanız, Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyasını değerlendirmenizi öneriyor; ve BlackBerry Z10 fiyatı; ve BlackBerry Z10 özelliklerini aktarmaya başlıyoruz:

Vodafone akıllı telefon kampanyaları ile dahil olabileceğiniz BlackBerry Z10 kampanyasında, BlackBerry Z10 fiyatının aylık 49 TL’den başladığını; ve BlackBerry Z10 fiyatının aylık 89 TL’ye kadar artış gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 fiyatı, Vodafone akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası dahilinde, kullanılan Vodafone tarifesine göre değişiklik göstermektedir.
BlackBerry Z10 özellikleri ile ilgili bilgilere de bakacak olursak, BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk olarak, işletim sisteminin BlackBerry 10 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay ise işlemcidir. Çift çekirdekli işlemcinin işlemci hızı 1.5 GHz olarak belirtilmektedir. 4.2 inç BlackBerry Z10 ekranının ekran çözünürlüğü 1280 x 768 piksel olarak belirtilmektedir. 9 milimetre inceliği bulunan BlackBerry Z10’un ağırlığı 37.5 gram olarak belirtilmektedir. 2 GB RAM’e sahip olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 16 GB olup, MicroSD kart ile bu hafızanın 64 GB’a kadar çıkabileceğini de belirtmemiz gerekmektedir. 1800 mAh Li-ion pile sahip olan BlackBerry Z10’un konuşma süresi maksimum on saat, bekleme süresi ise 312 saat olarak belirtilmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında görüntülü konuşmadan da söz etmek gerekmektedir. 8 MegaPiksel dahili kameraya sahip olan BlackBerry Z10 1080 piksel video kaydı gerçekleştirebilmekle birlikte, LED flaş, ve otofokus özelliğine de sahip bulunmaktadır. Bunun yanında ön kamera 2 MegaPiksel olup, 720 piksel çözünürlüğünde video kayıtlarını gerçekleştirebilme yeteneğine sahiptir.

Turkcell Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen Blackberry Z10 Kampanyası

Bu yazımızda sizler için Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası hakkındaki bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyası ile ilgili bilgileri edinmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz:

Turkcell akıllı telefon kampanyaları içerisinde yer alan Blackberry Z10 kampanyası için 24 aylık taahhüt imzalamak gerekmektedir. Buna bağlı olarak Blackberry Z10 kampanyasına dahil olabilir, ve Blackberry Z10 sahibi olabilirsiniz. Blackberry Z10 fiyatı, kullanmakta olduğunuz Turkcell tarifesi, ve, istemiş olduğunuz ek diğer özelliklere göre değişiklik göstermekle birlikte, genel olarak Blackberry Z10 fiyatı için aylık ödemeniz gereken tutar 69 TL’den başlamaktadır. 83 TL’ye kadar da artış gösterdiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 için Blackberry Z10 özelliklerinden de kısaca söz edecek olursak, Blackberry Z10 özellikleri arasında ilk olarak 135.4 gram ağırlığı ile, 9 milimetre olan inceliğini belirtmemiz gerekir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan bekleme süresinin 312 saat olduğu belirtilirken, Blackberry Z10 için verilen renkli ekran desteğinin 24Bit olduğu belirtilmektedir. Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan dahili kameranın çözünürlüğü 8 MegaPiksel olarak belirtiliyor. Bluetooth, ve USB kablosu desteği veren Blackberry Z10 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Blackberry 10’dur…
Turkcell akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Blackberry Z10 kampanyasından yararlanmak isteyenlerin, gerekli işlemlerini 31 Mayıs 2013 tarihine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Avea Akıllı Telefon Kampanyaları İle Gelen BlackBerry Z10 Kampanyası Ve BlackBerry Z10 Fiyatı

Bu yazımızda sizlere, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 kampanyası kapsamında, BlackBerry Z10 fiyatı; ve BlackBerry Z10 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan BlackBerry Z10 kampanyası ile BlackBerry Z10 fiyatının, iki sene; ve üç senelik taksitlerle ödendiğini belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 fiyatı, tarifenize göre belirlenmekle birlikte, iki ya da üç senelik sözleşme yapmanıza göre de değişmektedir. Üç senelik taahhüt ile BlackBerry Z10 fiyatı aylık 29 TL’den başlamaktadır. İki senelik taahhüt alanlar için ise aylık 95 TL’ye varan BlackBerry Z10 fiyatından söz etmemiz mümkündür.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile ile elinize ulaşacak olan BlackBerry Z10 için, BlackBerry Z10 fiyatı sonrasında bir de BlackBerry Z10 özelliklerine göz atacak olursak, BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk sırada 16 GB dahili hafızadan söz etmemiz gerekmektedir. 4.2 inç ekran çözünürlüğüne sahip olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay olan ekran çözünürlüğü de 1280 x 768 piksel olarak belirtilmektedir. 8 MegaPiksel olan ana kamerada 1080 piksel çözünürlüğünde HD kalitesinde video kayıtları gerçekleştirilebilmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan konuşma süresi 11 saattir. Bekleme süresinin ise BlackBerry Z10 ile, 17 güne kadar uzadığını belirtmemiz gerekmektedir. 11 saatlik konuşma süresi 3G ile gerçekleştirilmektedir. 3G’nin kapalı olması halinde süre çok daha fazla uzayabilmektedir. BlackBerry 10 işletim sisteminin kullanıldığı BlackBerry Z10 özellikleri arasında, MicroSD kart kullanımının olanaklı bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Bu sayede 16 GB olan dahili hafıza daha da fazla genişletilebilmektedir.
BlackBerry Z10 kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 30 Haziran 2013 tarihine kadar gerekli işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

BlackBerry Z10 Türkiye Bilgileri Ve BlackBerry Z10 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere BlackBerry Z10 için BlackBerry Z10 Türkiye bilgilerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 özelliklerini; ve BlackBerry Z10 Türkiye’ye geliş tarihini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

BlackBerry Z10 Türkiye’ye ne zaman gelecek, dilerseniz ilk olarak bunun yanıtını verelim: BlackBerry Z10 Türkiye girişi, Şubat ayı sonu itibari ile, Türkiye’nin GSM operatörleri; ve TeknoSA tarafından gerçekleştirilecek.
BlackBerry Z10 özelliklerine baktığımızda karşımıza ilk olarak BlackBerry Hub’un çıktığını görüyoruz. Bu sayede, bilmeniz gereken her detayı tek bir yerde bulabilecek, ve iletişim anlamında sevdiklerinizden çok daha hızlı olabileceksiniz. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay ise BlackBerry Flow… Bu sayede, istediğiniz kişinin ismine bir kere tıkladığınızda, onun son yapmış olduğu paylaşımları, durum güncellemelerini; ve hakkındaki bilgileri rahatlıkla öğrenebileceksiniz.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan klavyenin de çok akıllı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Tabiri caizse siz ”leb” demeden, BlackBerry Z10 sizin ”leblebi” yazacağınızı anlayacak… BlackBerry Z10’un bunu nasıl yapacağını ise gördükten sonra siz bile şaşırarak izleyeceksiniz…
BlackBerry Z10 özellikleri arasında daha pek çok detayın bulunduğunu belirterek, sayılı kalan bir kaç günü sabırsızlıkla beklediğimizi belirtmemiz gerekmektedir.

BlackBerry Z10 Yakında Avea Telefon Kampanyaları İle Geliyor

Bu yazımızda sizlere, yakında Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan BlackBerry Z10 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Çok yakında Avea telefon kampanyaları arasına girecek olan BlackBerry Z10; ve BlackBerry Z10 özellikleri ile ilgili bilgilere birlikte bakalım:

Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk olarak BlackBerry Hub’dan söz etmemiz gerekmektedir. Hangi konuda, ney ile ilgili haber sahibi olmak istiyorsanız, BlackBerry Hub, size bunu kolaylıkla sağlayacaktır.
BlackBerry klavye ise dokunmatik olmasının yanında kullanımı da oldukça kolay bir klavye olarak karşımıza çıkmaktadır. BlackBerry klavye, size kelimeler önerir, neyden sonra neyi yazacağınızı tahmin eder; sizi o kelimeleri yazmak için harcayacağınız zaman kaybından kurtarır, bununla da kalmaz, kelimeleri yanlış yazmanızı önlemek adına da çaba sarf eder.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise ekran paylaşımıdır. Görüntülü konuşma gerçekleştirdiğiniz bir kişye, ekranınızda bulunan bir belgeyi göstererek, bu belge hakkında birlikte yorum yapabilmenizi olanaklı hale getirmektedir. BlackBerry ekran paylaşma, BlackBerry 10 cihazlar için yeni bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan fotoğraf çekimi ise, diğer cihazlara göre oldukça farklı… Öyle ki: bir fotoğrafı çekerken, öncesini, ve sonrasını da kaydedebiliyorsunuz, video kaydından çok daha farklı olan bu özellik, bir fotoğrafın en güzel halinin alınmasını olanaklı hale getirmektedir…
Avea telefon kampanyaları arasında yer alacak olan BlackBerry Z10 için Avea tarafından belirlenecek olan BlackBerry Z10 fiyatının da oldukça uygun olacağı tahmin edilmektedir…

BlackBerry Z10 Hakkında Tüm Merak Ettikleriniz Ve BlackBerry Z10 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere BlackBerry Z10 ile ilgili bilgiler vereceğiz. Yazımız içerisinde BlackBerry Z10 özelliklerini öğrenmenizi olanaklı hale getirmeye çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde hiç zaman kaybetmeden BlackBerry Z10 özelliklerine bakmaya başlayalım:

BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk olarak, içerisinde yüklü olan işletim sisteminin BlackBerry 10 olduğunu belirterek başlayalım. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise BlackBerry Z10’un ekranı… 1280 x 720 piksel ekran çözünürlüğü sunan BlackBerry Z10 bu çözünürlüğü 4.2 inç olan ekranına sığdırıyor.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise BlackBerry Z10’un işlemcisi… Çift çekirdekli olan işlemcinin 1.5 GHz gücünde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 içerisinde bulunan RAM ise 2 GB olarak belirtilmektedir.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bataryanın gücünün 1800 mAh olduğunu, bunun yanında, BlackBerry Z10 içerisinde MicroSIM; ve MicroSD kart kullanımının da gerçekleştirilebileceğini belirtmeyi unutmamalıyız.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan diğer detaylara baktığımızda, Micro USB, ve HDMI çıkışlarının BlackBerry Z10 üzerinde bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, LTE, NFC, Wi-Fi, Bluetooth gibi kablosuz bağlantı özellikleri de BlackBerry Z10’da mevcut bulunmaktadır. BlackBerry Z10 özellikleri arasında 138 gram ağırlıktan, ve 9.3 milimetre incelikten söz etmeyi de unutmamalıyız…
BlackBerry Z10 ile görüntülü görüşmeler gerçekleştirebilmek de mümkün. Bunun için iki adet kamerası bulunan BlackBerry Z10, ön kısımda 2 MegaPiksel, arka kısımda ise 8 MegaPiksel çözünürlüğünde bir kamera bulunduruyor. Bu kameralardan bir tanesi 720 piksel, diğeri ise 1080 piksel çözünürlüğünde video kayıtları gerçekleştirerek fotoğaf çekebiliyor.

BlackBerry Z10 Ve BlackBerry Z10 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere BlackBerry Z10 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir…

BlackBerry Z10 özellikleri arasında ilk olarak HD ekrandan söz etmemiz gerekmektedir. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bu HD ekranın büyüklüğü 4.2 inç olarak belirtilmiş bulunmaktadır. BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bir diğer nokta ise BlackBerry Z10 için kullanılan işletim sisteminin BlackBerry 10 olmasıdır.
BlackBerry Z10 özellikleri arasında yer alan bir başka detay ise BlackBerry Z10 hafifliğidir. BlackBerry Z10 için belirtilen ağırlık değeri 125 gramdır. BlackBerry Z10 içerisinde 2 GB RAM; ve 1.5 GHz çift çekirdekli işlemcinin kullanıldığını belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir…