Dell Inspiron 15R Ve Dell Inspiron 15R Özellikleri

Dell İnspiron 15RBu yazımızda sizlere Dell Inspiron 15R ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dell Inspiron 15R özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz detayları Dell Inspiron 15R ile ilgili hazırladığımız yazımız içerisinde bulabilirsiniz. O halde zaman kaybetmeden Dell Inspiron 15R’nin tanıtımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Dell Inspiron 15R özelliklerinden söz ederken öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor ki, Dell Inspiron 15R’nin resmini gördüğümüzde, ne kadar çok bağlantı özelliğine, ve girişe sahip olduğunu düşünüyoruz. Bunun yanında, Dell Inspiron 15R’nin tasarımı da oldukça şık, ve etkileyici. 25.4 milimetre inceliğinin yanında hafifliği ile de dikkatleri çektiği belirtilen Dell Inspiron 15R, gerek işinizde, gerek oyunlarınızdaki performansınızı arttıracak, ve bunun yanında, filmlerinizi kaliteli şekilde izlemenizi de olanaklı hale getirecek… Kısacası, siz ve Dell Inspiron 15R bütünleşecek, ve birbirinizden ayrılamayacaksınız.
Dell Inspiron 15R özellikleri arasında İntel Core İ7 işlemci kullandığından, 2 GB harici ekran kartı, ya da Dell HD 4000 grafik kartı kullanabileceğinden söz etmemiz gerekmektedir. Dell Inspiron 15R özellikleri arasında, 8 GB 1.600 MHz çift kanallı DDR3 SDRAM’den de söz etmemiz gerekmekle birlikte, Dell Inspiron 15R özellikleri arasında, sıvı dökülmesine karşı çok dayanıklı bir klavye de yer alıyor… Yani artık, ”Laptopuma kahve döküldü, eyvah!” demek yerine, sakin sakin laptopunuzu temizleyebileceksiniz.