Darty’de Uygun Fiyatlı 23 Nisan Hediyeleri

23 Nisan hediyeleriBu yazımızda sizlere, 23 Nisan hediyeleri arasından seçerek çocuklarınıza armağan edebileceğiniz uygun alternatiflerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de 23 Nisan hediyeleri vermeyi seviyor, ve çocuklarınızı mutlu etmeyi kendinize görev edinmiş bulunuyorsanız, hiç zaman kaybetmeden, 23 Nisan hediyelerinden bazılarını sizlere aktaralım, ve önereceğimiz 23 Nisan hediyelerini Darty resmi internet sitesinde bulabileceğinizi de belirtelim:

Unitab Edition 7 Tablet PC: Ekran boyutu, adından da anlaşılacağı gibi 7 inç olan Unitab Edition 7 Rablet PC’nin ekran çözünürlüğü 480 x 800 piksel olarak belirtilmektedir. Unitab Edition 7 Tablet PC içerisinde yüklü olan işletim sistemi Android 4.0 olup 4 GB dahili hafızası bulunmaktadır. SD kart ile Unitab Edition 7 Tablet PC’nin hafızasını genişletebilmeniz mümkün olup, beş noktalı çoklu dokunmatik ekranın da Unitab Edition 7 Tablet PC’de bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Speaker; ve kart okuyucusu bulunan Unitab Edition 7 Tablet PC’nin 512 MB DDR3 RAM’i, 1.4 GHz Cortex A8 işlemcisi bulunmaktadır. Kamerası ile görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren Unitab Edition 7 Tablet PC, Wi-Fi ile internet bağlantısını gerçekleştirebilmektedir.
Nokia 113 Cep Telefonu: 23 Nisan hediyeleri arasında yer alan Nokia 113 Cep Telefonunun ekran çözünürlüğü 160 x 128 piksel olup, kameranın 640 x 480 piksel çözünürlüğünde kayıtlar gerçekleştirebildiğini belirtmemiz gerekmektedir. 77 gram ağırlığı bulunan Nokia 113 Cep Telefonu 760 saat bekleme süresine sahip olup, 11 saat konuşma olanağını da kullanıcılarına tanımaktadır. 3G desteği bulunmayan Nokia 113 Cep Telefonu polifonik zil sesi, MP3 çalar, radyo, MMS handsfree, EDGE, GPRS, WAP, titreşim, java uygulamaları, kulaklık bağlantısı, konferans görüşme, bluetooth gibi pek çok özelliği 23 Nisan hediyeleri arasında çocuklarınıza sunmaktadır.
Edition Beno8 Tablet PC: 23 Nisan hediyeleri arasında yer alan Edition Beno8 Tablet PC’nin HD çözünürlüğündeki ekranının büyüklüğü 8 inç olup, ekran çözünürlüğü de 1024 x 768 piksel olarak belirtilmektedir. Android 4.0 işletim sistemi ile elinize ulaşacak olan Edition Beno8 Tablet PC, 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza kapasitesi, SD kart ile hafıza genişletebilme özelliği, 390 gram ağırlığı, Wi-Fi bağlantısı, kamera, kart okuyucu, speaker; ve mikrofon gibi özellikleri ile, 1.5 GHz Cortex A8 işlemcisi ile, 23 Nisan hediyeleri arasında, çocuklarınızı çok sevindirecek bir ürün olarak, uygun fiyatı ile dikkat çekmektedir.