Facebook Başkasının Gözünden Görme Ve Facebook Etiket Onayı

Facebook başkasının gözünden gör; ve Facebook başkasının gözünden görme gibi bilgilerin yanında, Facebook etiket onayı, ve Facebook etiket ayarı ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabilme şansına sahip olabileceksiniz. Facebook özellikleri arasında yer alan Facebook başkasının gözünden gör, ve Facebook etiket onayı gibi bilgilerle, eminiz ki Facebook hayatınız daha fazla anlam kazanacak. İşte Facebook başkasının gözünden görme, ve Facebook etiket ayarı bilgileri:

Facebook başkasının gözünden gör komutu ile, Facebook profilinizi, siz hariç, diğer kişilerin nasıl gördüğüne ulaşabilirsiniz. Facebook başkasının gözünden gör komutuna tıklayarak, Facebook’unuzun güzel görünüp görünmediğine karar verebilir, dilerseniz istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Facebook başkasının gözünden görme komutuna ulaşabilmek için Facebook profil sayfanıza gitmeniz, ve kapak fotoğrafınızın hemen altında yer alan çark resmine tıklamanız gerekiyor. Burada, Facebook başkasının gözünden gör butonunu göreceksiniz. Facebook başkasının gözünden görme adına, bu butona tıklamanız, yapmanız gereken tek işlem olacak.
Facebook etiket onayı, ve Facebook etiket ayarına neden gereksinim duyarsınız? Her zaman Facebook erişiminiz söz konusu olmayabilir, bu gibi zamanlarda da, arkadaşlarınız, bilerek ya da bilmeyerek, Facebook profilinizde görünmesini istemediğiniz bir resme, ya da herhangi bir başka şeye sizi etiketlemiş olabilirler. İşte bu gibi durumlarda, Facebook etiket onayına gereksinim duyarsınız. Facebook etiket onayı için Facebook etiket ayarı gerçekleştirmeniz gerekir. Facebook etiket ayarına birlikte bakalım; Facebook etiket onayı nasıl aktif hale getiriliyor, birlikte öğrenelim:
Facebook etiket ayarı için, öncelikle gizlilik ayarlarınıza girin, sonrasında ise Özel’e tıklayın. Burada, zaman tüneli ve etiketleme kısmını bulun, hemen karşısında yer alan ayarları düzenle’ye tıklayın. Buradan, Facebook etiket ayarı yapabilir, Facebook etiket onayını aktif hale getirebilirsiniz…