Furby Uygulaması Ne İşe Yarar? Furby Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Furby karakterleriBu yazımızda sizlere Furby uygulaması ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Furby uygulaması ile ilgili problemler yaşıyor, ya da Furby uygulaması kullanım detayları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden Furby uygulaması hakkında bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Furby uygulaması Furby’i etkilemiyorsa, bu noktada, Furby uygulaması nasıl kullanılır sorusunun yanıtlarına bakmamız gerekmektedir. Telefon, ya da tabletinize yüklediğiniz uygulamayı Furby için kullanacağınızda, her şeyin öncesinde telefon, ya da tabletinizin sesini sonuna kadar açmalısınız. Ardından Furby’i düz bir yere koymalı, cihazınızın mikrofon kısmını ise, Furby’e olabildiğince yakın tutmalısınız. Uygulamanın Furby üzerinde daha etkili olması için, Furby uygulaması haricinde çalışan diğer uygulamaları kapatmanız gerektiğini de unutmamalısınız.
Türkçe Furby uygulamasını nerelerde bulabilirsiniz? iOS 4.2.1; ve üzeri işletim sistemine sahip, iPad, iPhone, iPod Touch cihazınız ile birlikte, Android işletim sistemi bulunan cihazlarınızda da Türkçe Furby uygulamasını bulabilirsiniz. Türkçe Furby uygulaması ücretsizdir.
Furby uygulaması ne işe yarar? Furby’nizle daha keyifli zaman geçirmek için Furby uygulamasını kullanabilirsiniz. Mutfakta yemek hazırlayarak Furby’e yedirebilir, Furby’ceyi Türkçe’ye çevirebilirsiniz. Bunun yanında, Furby’nize müzik dinleterek dans etmesini, şarkı söylemesini sağlayabilir; hatta Furby’nize koyunları dahi saydırabilirsiniz.

Furby Ve Furby Uygulaması Hakkında Bilgiler

Furby UygulamasıBu yazımızda sizlere, Abdroid; ve iOS işletim sistemi ile uyumlu bir programı olan Furby’den söz edeceğiz. iOS işletim sisteminde Türkçe olarak çalışabilen Furby’nin, Android’de şu anda İngilizce olarak kullanılabildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Peki Furby uygulaması ile Furby’e neler yapılabilir? Kısaca bu bilgilere göz atalım, ve Furby’i biraz yakından tanıyalım:

Furby, Furby uygulamasında bulunan mutfak, ve restaurantlarda bulunan yiyecekler ile beslenebilmektedir. Karnı doyan Furby’lerin daha mutlu; ve hareketli, aynı zamanda da keyifli olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Furby’miz, hem bizim gibi Türkçe konuşur, hem de Furby’ce, ve biz, Furby’ce ne demek istediğini anlamayabiliriz. Bu noktada yine Furby uygulaması devreye girer; ve Furby’mizin ne anlatmak istediğini bizlere, çevirme özelliği sayesinde aktarabilir. Bu sayede biz de Furby’miz ile daha kolay anlaşabiliriz.
Furby uygulamasında yer alan Restaurant bölümünde, siz kendiniz Furby için sandviçler hazırlayabilirken, Mutfakta ise onun için hazır halde bekleyen yiyecekleri ona yedirebilirsiniz. Furby size duygularını belli edecek; hangi yiyeceği sevip sevmediğini gözterecektir. Bu sayede, sevdiği yiyecekleri yedireceğiniz Furby, sizinle daha rahat iletişim kurabilir hale gelecektir.
Furby konuşurken, Furby uygulamasının bulunduğu cihazın Furby’nin ağzına doğru tutulmasının, çevirmeni kullanmanıza yardımcı olabileceğini belirtmemiz gerekmekle birlikte, çevirmen uygulamasının hem yazılı, hem de sesli kullanılabileceğini de belirtmemiz gerekmektedir.
Furby uygulaması ile Furby’i uyutabileceğinizi de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.