Lenovo Vibe X Ve Lenovo Vibe X Özellikleri

Lenovo Vibe XBu yazımızda sizlere Lenovo Vibe X ile ilgili bilgiler vererek Lenovo Vibe X özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. İnceliği, hafifliği, ve de farklı uygulamaları ile ilgi çeken Lenovo Vibe X hakkındaki detaylara; ve Lenovo Vibe X özelliklerine bakmak için hiç zaman kaybetmeyelim:

Lenovo Vibe X özellikleri arasında ilk olarak 121 gram olan hafifliğinden söz etmeli, sonrasında ise inceliğinin 6.9 milimetre olduğunu belirtmeliyiz. Lenovo Vibe X özellikleri arasında dikkat çeken cihazın ekranına baktığımızda, dokunmatik deneyimin çok üst düzeyde olduğunu görüyoruz, çünkü çizilmeye karşı dayanıklı bir dokunmatik ekranı bulunuyor. Bunun yanında Lenovo Vibe X’in kırılmalara karşı da dayanıklı olan dokunmatik ekranının Cornin Gorilla Cam olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Tüm bu özelliklere ek olarak Full HD görüntü kalitesi sunan Lenovo Vibe X’in ekran büyüklüğü 5 inç olarak belirtiliyor.
Lenovo Vibe X özellikleri arasında yer alacak olan dahili hafıza 16 GB iken, 2 GB RAM’in kullanıldığı Lenovo Vibe X özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.2; ve işlemcinin de 1.5 GHz hızında olduğunu belirtmeliyiz. Ana kamerasının 13 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğu Lenovo Vibe X özellikleri arasında yer alan çift kamera ile eş zamanlı resimler çekebilmenin olanaklı olduğundan da söz etmeyi unutmamalıyız… Görüntülü konuşma için de kullanılacak olan ön kameranın yüksek çözünürlüğü, 5 MegaPiksel olarak dikkat çekiyor…