Nokia 603 Format Atma

Nokia 603 format atmaSon yıllarda çıkarılan cep telefonlarında piyasanın biraz gerisinde kalan Nokia, eski günlerine dönebilmenin çabalarını veriyor. Son olarak çıkardığı cihazlarla bu çizgisini yeniden yakalamak isteyen firma uygun fiyatlardan ve iyi özelliklerden oluşan cihazlarını piyasaya sürerek büyük bir adım attı. Piyasada yer alan diğer firmaların gücünü biraz kırmaya yönelik olan bu hareket kısa sürede meyvelerini vermeye başladı. Özellikle Nokia 603 gibi telefonlar sayesinde çok sayıda satış yaparak toparlanmaya başladı. Biz de bu yazımızda Nokia 603 internet paylaşımı, format atılımı ve bu cihaza whatsapp kurulumu gibi önemli bilgiler vereceğiz. Dediğimiz gibi bu cihaz gittikçe yaygınlaşmaktadır ve internette bahsedilen konularda çok fazla faydalı içerik bulunmamaktadır.

Tüm akıllı cihazlarda olduğu gibi Nokia 603 internet paylaşımı yapmak da mümkündür. İnternet için kablosuz bağlantı ve internet paketi olmayan bir cihaza Nokia 603 internet paylaşımı yapılarak onun da internete girmesi sağlanabilir. Bunun için Ayarlar Menüsünden Taşınabilir WiFi alanı ve bluetooth etkinleştirilerek internet paylaşımı yapılabilir.

Gelelim Nokia 603 format atma işleminin nasıl yapıldığına. İşleme başlamadan evvel şarj seviyesinin % 50 den fazla olmasına özen gösterin. Ardından telefonunuzdan Ayarlar > Telefon Yönetimi > Orijinal Telefon ayarları > Geri Yükleme sırasını takip edin. Eğer güvenlik kodunu değiştirmediyseniz 12345 yazarak devam edin. Hepsi bu kadar. Cihazınız formatlanmaya başlayacaktır. Ya da telefonunuzun arama ekranından *#7370# tuşlayıp aynı işlemi yapabilirsiniz.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp, Nokia 603 için de uyumludur. Nokia 603 Whatsapp kullanabilmek için uygulamanın indirilerek kurulması yeterli olacaktır.