Nokia 603 Format Atma

Nokia 603 format atmaSon yıllarda çıkarılan cep telefonlarında piyasanın biraz gerisinde kalan Nokia, eski günlerine dönebilmenin çabalarını veriyor. Son olarak çıkardığı cihazlarla bu çizgisini yeniden yakalamak isteyen firma uygun fiyatlardan ve iyi özelliklerden oluşan cihazlarını piyasaya sürerek büyük bir adım attı. Piyasada yer alan diğer firmaların gücünü biraz kırmaya yönelik olan bu hareket kısa sürede meyvelerini vermeye başladı. Özellikle Nokia 603 gibi telefonlar sayesinde çok sayıda satış yaparak toparlanmaya başladı. Biz de bu yazımızda Nokia 603 internet paylaşımı, format atılımı ve bu cihaza whatsapp kurulumu gibi önemli bilgiler vereceğiz. Dediğimiz gibi bu cihaz gittikçe yaygınlaşmaktadır ve internette bahsedilen konularda çok fazla faydalı içerik bulunmamaktadır.

Tüm akıllı cihazlarda olduğu gibi Nokia 603 internet paylaşımı yapmak da mümkündür. İnternet için kablosuz bağlantı ve internet paketi olmayan bir cihaza Nokia 603 internet paylaşımı yapılarak onun da internete girmesi sağlanabilir. Bunun için Ayarlar Menüsünden Taşınabilir WiFi alanı ve bluetooth etkinleştirilerek internet paylaşımı yapılabilir.

Gelelim Nokia 603 format atma işleminin nasıl yapıldığına. İşleme başlamadan evvel şarj seviyesinin % 50 den fazla olmasına özen gösterin. Ardından telefonunuzdan Ayarlar > Telefon Yönetimi > Orijinal Telefon ayarları > Geri Yükleme sırasını takip edin. Eğer güvenlik kodunu değiştirmediyseniz 12345 yazarak devam edin. Hepsi bu kadar. Cihazınız formatlanmaya başlayacaktır. Ya da telefonunuzun arama ekranından *#7370# tuşlayıp aynı işlemi yapabilirsiniz.

Dünyanın en çok kullanılan anlık mesajlaşma uygulamalarından birisi olan Whatsapp, Nokia 603 için de uyumludur. Nokia 603 Whatsapp kullanabilmek için uygulamanın indirilerek kurulması yeterli olacaktır.

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Nokia 603

Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 hakkındaki bilgileri paylaşacağımız bu yazımız içerisinde, Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 fiyatını, ve Nokia 603 özelliklerini yakından tanıyabileceksiniz. İsterseniz zaman kaybetmeden Nokia 603 özellikleri ile, Nokia 603’ü tanımaya başlayalım:

Nokia 603 özellikleri arasında yer alan ilk unsur, Nokia 603’ü sahip olduğu Belle işletim sistemidir. Nokia 603 özellikleri arasında yer alan bir diğer şeyin de, LED Flash özelliğine sahip, HD kalitesinde video kaydı gerçekleştirebilen 5 MegaPiksel çözünürlüğündeki kamerası olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Nokia 603 sayesinde, telefonunuzun ana ekranından E-maillerinize kolay erişim sağlamanız da olanaklı.
Nokia 603 özellikleri arasında, NFC destekli olduğundan, ve 3.5G destekli olmakla birlikte, WLAN desteğinin de bulunduğundan söz etmemiz gerekmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile birlikte gelen Nokia 603’ün Clear Black ekranı 3.5 inç ekrana sığdırılmış bulunmaktadır. 2 GB dahili hafızaya sahip olan Nokia 603 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise, Facebook, ve Twitter desteğidir. MicroSD desteği ile, Nokia 603 hafızasının genişletilebileceğini de unutmamanız gerekiyor.
Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 fiyatından söz etmeden önce, Nokia 603’e Avea cihaz kampanyaları ile sahip olan Avea kullanıcılarına Avea tarafından hediye edilen, üç aylık 100 MB internetten sizlere söz etmemiz gerekmektedir. Avea cihaz kampanyaları ile sahip olabileceğiniz Nokia 603 fiyatı, Avea tarafından dört ayrı gruba bölünen tarifelere göre belirlenmektedir. Ortalamada, Avea tarifenize ek 12 TL ile 25 TL arasında değişen fiyatlarla Nokia 603 sahibi olabilmenizin olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. İnternet, konuşma, ya da mesajlaşma özelliklerini de Nokia 603 içerisine eklemek istediğinizde, Nokia 603 fiyatının arttığını belirtmemiz gerekmektedir.