Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

Samsung-Galaxy-S3-Android-4.4-güncellemesi-gelecek-miBu yazımızda, Samsung Galaxy Note 2 kullanıcıları için, Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesini Samsung Galaxy Note 2 cihazınıza yüklemek istiyor, ve Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır diyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy Note 2 kullanıcıları, Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceğini oldukça merak ediyorlardı. Merakları bir süre önce, Samsung tarafından giderilmişti. Ve şimdi de sonuca ulaşıldı. Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi yayınlandı. Peki konu hakkında ne gibi bilgilere sahip olmalıyız?
Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır? Öncelikle belirtmeliyiz ki, güncelleme genel değil, bölgesel şekilde gerçekleştiriliyor, ve OTA üzerinden değil, Kies üzerinden yapılıyor. Bu nedenle, Kies’in son sürümünü bilgisayarınıza Samsung üzerinden indirmenizin sonrasında, Samsung Galaxy Note 2 cihazınızı bilgisayarınıza bağlamalı, ve ardından da Android 4.4 güncellemesinin gelmiş olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi ile, her şeyin öncesinde Samsung Galaxy Note 2 hızlanacak. Kamera kısa yolu, kilit ekranında görülebilecek. Bildirim çubuğundaki beyaz bildirim simgeleri, kablosuz yazdırma, arayüzün stabil çalışması, performans artışı, Knox, Wallet, NFC mobil ödeme… gibi pek çok detay, Samsung Galaxy Note 2 Android 4.4 güncellemesi ile birlikte sizlere sunulacak.

2012 En İyi Cep Telefonu Modelleri İlk 3 Sıralaması

Bu yazımızda sizlere, sizin tercihlerinize dayanarak, 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sitemiz içerisinde, daha önceki yazılarımızda da 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtlarından söz etmiştik, fakat, zamanın yeni cep telefonları, 2012 cep telefonu modellerini baştan yazdı. O halde, hiç zaman kaybetmeden, 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında yer alan 2012 en iyi cep telefonu modellerine birlikte bakalım:

Sizlerin yapmış olduğu tercihlere göre, 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında yer alan 2012 cep telefonu modellerinin ilki: Nokia Lumia 920… Nokia Lumia 920 ile ilgili belirtilen özelliklere birlikte bakacak olursak: Nokia Lumia 920’nin ağırlığı 185 gram, inceliği ise 10.7 milimetre. 460 saat bekleme süresi bulunan Nokia Lumia 920, 8.7 MegaPiksel çözünürlüğünde bir kamera ile birlikte bizlere ulaşıyor. Windows Phone 8 işletim sistemi ile gelen Nokia Lumia 920, teknolojiyi yakından takip edenlere göre, 2012 en iyi cep telefonu modelleri arasında yer alıyor…
2012 en iyi cep telefonu hangisi diyen okurlarımıza, 2012 en iyi cep telefonu modelleri arasında yer alan, Samsung Galaxy Note 2’den de söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 ile ilgili detaylara bakmak istediğimizde, 5.5 inç ekranı bulunan Samsung Galaxy Note 2‘nin, 183 gram ağırlığının bulunduğunu görüyoruz. 9.4 milimetre inceliğinde olan Samsung Galaxy Note 2’nin 5.5 inç ekranda sunmuş olduğu ekran çözünürlüğünün de 1280 x 720 piksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 16 GB dahili hafızası olan Samsung Galaxy Note 2, 8 MegaPiksel ana kamera; ve 1.9 MegaPiksel ön kamerası ile, 2012 en iyi cep telefonu modelleri listesinde yer almayı başarmış bir isimdir.
2012 en iyi cep telefonu hangisi diyenler için vereceğimiz son yanıt ise, Samsung Galaxy S3… 133 gram ağırlığı bulunan Samsung Galaxy S3, 8.6 milimetre inceliği, 4.8 inç ekranda 1280 x 720 piksel ekran çözünürlüğü, dört çekirdekli 1.4 GHz işlemcisi, 8 MegaPiksel kamerası, 16 GB dahili hafızası, 2100 mAh gücündeki bataryası, Android 4.0 işletim sistemi ile, bizce de 2012 en iyi cep telefonu olmayı hak ediyor… Ya sizce?
2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında yer almayan bazı cihazların, piyasa girişinin henüz gerçekleştiği; ve teknoloji tutkunları tarafından ilk 3’e girmediklerini belirtmemiz gerekmektedir. İlerleyen zamanlarda, 2013 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında, aradığınız diğer isimlere de ulaşabilirsiniz…

Avea Cihaz Kampanyaları İle Gelen Samsung Galaxy Note 2 Kampanyası

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 2 kampanyası ile ilgili bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 kampanyası, Avea cihaz kampanyaları arasında yer almakla birlikte, Samsung Galaxy Note 2 kampanyasına 24 ay taahhüt veren kişilerin, aylık 57 TL’den başlayan fiyatlarla Samsung Galaxy Note 2 sahibi olabileceklerini de belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 fiyatı, peşin alımlarda, 1899 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

Avea cihaz kampanyaları ile Samsung Galaxy Note 2 sahibi olmak isteyenler için belirlenen Samsung Galaxy Note 2 fiyatının, sahip olunan Avea tarifesine göre değişiklik gösterdiğini belirtmeyi unutmamalıyız. Samsung Galaxy Note 2 kampanyası ile, Avea cihaz kampanyalarına katılıp Samsung Galaxy Note 2 sahibi olmak isteyenlere, Avea tarafından ilk üç ay boyunca 100 MB internet hediye edilmektedir. Peki Samsung Galaxy Note 2 fiyatı bilgilerinin yanında Samsung Galaxy Note 2 özellikleri nelerdir? Samsung Galaxy Note 2 incelemesini birlikte gerçekleştirelim:
Samsung Galaxy Note 2 incelemesi sırasında görülen Samsung Galaxy Note 2 özelliklerinden ilki, sahip olduğu dört çekirdekli 1.6 GHz işlemcisidir. 2 GB RAM ile elinize ulaşan Samsung Galaxy Note 2, Andreoid 4.1 işletim sistemi yüklü olarak elinize ulaşmaktadır. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise Samsung Galaxy Note 2 ekranıdır, 5.5 inç olan Samsung Galaxy Note 2 ekranının HD kalitesinde görüntüler yansıttığını, ve Süper AMOLED özellik gösterdiğini belirtmeyi de unutmamalıyız.
Samsung Galaxy Note 2 incelemesini gerçekleştirmeye devam ettiğimizde, Samsung Galaxy Note 2 inceliğinin 9.4 milimetre, ağırlığının ise 180 gram olduğunu görebilme şansına sahip oluyoruz. 8 MegaPiksel LED Flaş kamerası ile 1080 piksel kalitesinde video çekimleri gerçekleştirebilen Samsung Galaxy Note 2, 3100 mAh batarya gücüne sahip olup, 16 GB dahili hafıza ile elimize ulaşmaktadır, bununla birlikte, 64 GB’a kadar genişletilebilen bir Samsung Galaxy Note 2 hafızasının bulunduğunu belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.

Samsung Galaxy Note 2 Özellikleri Ve Samsung Galaxy Note 2 İncelemesi

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Note 2 hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri ile birlikte Samsung Galaxy Note 2 incelemesini, ve Samsung Galaxy Note 2 fiyatını da yazımız içerisinde bulabileceksiniz. O halde zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Note 2 özelliklerini aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan Samsung Galaxy Note 2 inceliği 9.4 milimetre olmakla birlikte, Samsung Galaxy Note 2 hafızasının arttırılabilir nitelikte olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. HD Super AMOLED ekranı, ve dokunmatik özelliği ile, Samsung Galaxy Note 2 incelemesinde görüyoruz ki Samsung Galaxy Note 2’nin ekran boyutu 5.55 inçtir. 1.6 GHz Quad Core işlemcisi ile birlikte elimize ulaşan Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise, 8 MegaPiksel kamerası.
Samsung Galaxy Note 2 incelemesinde görüyoruz ki, Samsung Galaxy Note 2 içerisinde USB, ve Wi-Fi desteği bulunmaktadır. Bunun yanında Samsung Galaxy Note 2 MicroSD kart desteğini kullanıcılarına sunmaktadır. 182 gram ağırlık ile elimize ulaşan Samsung Galaxy Note 2 incelemesinde görüyoruz ki, Samsung Galaxy Note 2 üzerinde 2 GB RAM bulunmaktadır. 1280 x 720 piksel çözünürlük sunan ekranı ile Samsung Galaxy Note 2 iki sene garanti kapsamında sizlere ulaşmaktadır.
Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.1 iken, Samsung Galaxy Note 2 için kullanılan pilin gücü 3100 mAh olarak belirlenmiştir. 3G; ve GPS özelliklerine sahip olan Samsung Galaxy Note 2’nin hafızası 64 GB’a kadar arttırılabilmektedir. Peki ya Samsung Galaxy Note 2 fiyatı?
Samsung Galaxy Note 2 fiyatı şu sıralar, teknoloji marketlerde, ortalama 1900 TL’lik bir değer ile yer almaktadır. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri, ve Samsung Galaxy Note 2 fiyatı arasındaki bağlantıyı da artık siz kurar, değip değmeyeceğine de siz karar verirsiniz.

Samsung Galaxy Note 2 Özellikleri

Bu yazımızda sizler için Samsung Galaxy Note 2 hakkında bilgiler verecek, ve Samsung Galaxy Note 2 özelliklerini tanımanızı olanaklı hale getirmeye çalışacağız. Dilerseniz Samsung Galaxy Note 2 özelliklerini anlatarak, Samsung Galaxy Note 2 hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya başlayalım:

Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında ilk olarak, Samsung Galaxy Note 2 ekranının 5.5 inç olduğundan, ve Süper HD AMOLED ekrana sahip bulunduğundan söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan pil gücü 3100 mAh olarak belirtilmektedirç Dört çekirdekli işlemcinin hızı 1.6 GHz olarak belirlenmiş bulunmaktadır.
2 GB RAM’e sahip olan Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında iki adet de kameradan söz etmek gerekmektedir, bu kameraların bir tanesi ana kamera olup, Samsung Galaxy Note 2’nin arkasında yer almaktadır, ve çözünürlüğü 8 MegaPikseldir. Diğer kamera ise Samsung Galaxy Note 2’nin ön yüzünde bulunmaktadır; ve 1.9 Megapiksel çözünürlüğü ile kalitesini yansıtmaktadır.
Asıl Samsung Galaxy Note 2 içerisinde tek SIM kart kullanımı gerçekleştirilecek, fakat, edinilen bir bilgiye göre, Çin’de üretilen bir Samsung Galaxy Note 2 modelinin çift SIM kart bulundurduğunu da unutmamak gerekiyor; Samsung Galaxy Note 2’de bulunan esas SIM kart ile birlikte, bir de Micro SIM kart girişi, Çin’li firma tarafından üretiliyor…

Samsung Galaxy Note 2 Ve Samsung Galaxy Note 2 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Note 2 hakkında bilgiler aktaracağız. Biliyoruz, hepiniz Samsung Galaxy Note 2’yi çok merak ediyorsunuz. Bu nedenle, Samsung Galaxy Note 2 özelliklerini yakından tanımanızı olanaklı hale getiriyor, ve, iki farklı renk seçeneği olan titanyum gri, ve mermer beyazı alternatifleri ile Samsung Galaxy Note 2 özelliklerini yakından öğrenmeye başlıyoruz.

Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan işlemciye baktığımızda, 1.6 GHz, dört çekirdekli bir işlemcinin kullanıldığını görüyoruz. Bunun yanında Samsung Galaxy Note 2 özelliklerinden bir diğerinin de 2 GB RAM olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor; farklı hafıza seçenekleri ile gelecek olan Samsung Galaxy Note 2, 16 GB, 32 GB, 64 GB gibi farklı hafızalarla gelecek, ancak, bize bu hafıza yetmez diyenler, Samsung Galaxy Note 2 hafızasını da arttırabilecekler.
Samsung Galaxy Note 2 özelliklerini saymaya devam ederken, Samsung Galaxy Note 2’nin, 8 MegaPiksel arka kamerası, ve 1.9 MegaPiksel ön kamerasının bulunduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise Samsung Galaxy Note 2’nin ekranı. Ekran 5.5 inç. Peki ya ekran çözünürlüğü? Samsung Galaxy Note 2’nin ekran çözünürlüğü: 1280 x 720 piksel, ve bu ekran Süper Amoled ekran olarak karşımıza çıkıyor.
Samsung Galaxy Note 2 özelliklerine bakmaya devam ederken, Samsung Galaxy Note 2’nin pil gücünün 3100 mAh olduğunu, ve bunun yanında, işletim sistemi olarak da Android 4.1 kullandığını belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Note 2 Hakkında Detaylı Bilgiler

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 2, ve Samsung Galaxy Note 2 özellikleri hakkında detaylı bilgi vermeye çalışacağız. Pek çoğunuzun Samsung Galaxy Note 2’yi merakla beklediğini biliyoruz; ve merakla beklenen Samsung Galaxy Note 2 sonunda duyuruldu… İşte Samsung Galaxy Note 2 özellikleri:

Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında ilk olarak dört çekirdek barındıran işlemcisinden söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 ile ilgili bir diğer bilgi ise sahip olduğu iki güçlü kamera: Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan, ve cihazın arka yüzünde bulunan kameranın çözünürlüğü 8 MegaPiksel. Ön yüzünde bulunan kamera ise 1.9 MegaPiksel olarak belirlenmiş bulunuyor. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise ekran boyutu: 5.5 inç..
Samsung Galaxy Note 2 içerisinde bir de S-Pen isimli akıllı bir kalem bulunuyor. Bu akıllı kalem sayesinde, Samsung Galaxy Note 2 ile pek çok işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilmeniz söz konusu. Samsung Galaxy Note 2 özelliklerinden bir diğeri ise Smart Stay, yani, ekrana bakarken, ekranın kapanması önlenecek. Bir de, Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alan diğer unsura bakalım: Popup Video… Bu özellik sayesinde, Samsung Galaxy Note 2’nin herhangi bir kenarında video izlemeniz olanaklı olacak.
Samsung Galaxy Note 2 hakkında bilgi vermeye devam ederken, Samsung Galaxy Note 2 işletim sisteminin Android 4.1 olacağını, inceliğinin 9.4 milimetre, ağırlığının ise 180 gram olacağını belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy Note 2 fiyatı hakkında, elde herhangi bir bilgi yok, fakat, Samsung Galaxy Note 2 çıkış tarihinin, Ekim 2012 olarak belirlendiğini belirtmeliyiz. Peki ya Samsung Galaxy Note 2’nin, hem bir tablet PC; hem de cep telefonu olarak kullanılabileceğini söylesek, bir de pil gücünün 3100 mAh olduğunu, yani uzun süreli kullanıma olanak tanıdığını söylesek, bu sizi mutlu eder miydi?
Samsung Galaxy Note 2, üç farklı seçenek ile sunulacak: 32 GB, 64 GB; ve bir de 16 GB dahili depolama alanı ile birlikte. Bunun yanında, Samsung Galaxy Note 2, gri, ve beyaz renk seçenekleri ile birlikte sunulacak… Kısacası Samsung Galaxy Note 2’yi sabırsızlıkla beklediğimizi belirtmemiz gerekiyor.

Samsung Galaxy Note 2 Geliyor… İşte Samsung Galaxy Note 2 Özellikleri

Bizler henüz Samsung Galaxy Note alışma döneminde iken, Samsung boş durmuyor; ve Samsung Galaxy Note 2 üretimi ile gönülleri fethetmeye devam ediyor. Samsung Galaxy Note 2 pek çok kişinin ilgisini kırılmama özelliği ile çekecek… Evet evet, yanlış okumadınız, Samsung Galaxy Note 2 kırılmayacak şekilde üretiliyor.

Samsung Galaxy Note 2 ne zaman diyenler için, öncelikle Samsung Galaxy Note 2 çıkış tarihini belirtelim: Samsung Galaxy Note 2 ne zaman? Samsung Galaxy Note 2 çıkış tarihinin Ekim 2012 olması bekleniyor. Samsung Galaxy Note 2 özellikleri arasında yer alacak olan ekranın, Samsung Galaxy Note ekranından daha büyük olması bekleniyor, yani Samsung Galaxy Note 2, Samsung Galaxy Note’un 5.3 inç olan ekranından büyük olacak. Samsung Galaxy Note 2 özelliklerinden bir diğeri de, Samsung Galaxy Note pilinden daha dayanıklı bir pil ömrüne sahip olacak olması. Samsung Galaxy Note 2 özelliklerini saymaya devam ederken şunu da belirtmeliyiz ki: Samsung Galaxy Note 2, dört çekirdekli bir işlemci ile gelecek… Samsung Galaxy Note 2 özelliklerinden bir diğerinin de, Samsung Galaxy Note 2 için kullanılacak olan işletim sisteminin Android 5 olması bekleniyor…
Kısacası, Samsung Galaxy Note 2 yüksek özelliklere sahip olacak; bununla birlikte daha dayanıklı olacak olan Samsung Galaxy Note 2 için yaklaşık 3.5 ay kadar beklememiz gerekiyor…