Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 updateSamsung, 2014’ün amiral gemilerinden birisi olan Samsung Galaxy Note 3 için hazırladığı Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına bugün ilk olarak Rusya’da başladı… Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 güncellemesi ile ilgili merak ettiğiniz detayları, ve Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 update bilgilerini yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Güncellemesi İle Neler Değişti?

Samsung’un, yine 2014’ün amiral gemilerinden birisi olan Galaxy S5 modeli sonrasında Samsung Galaxy Note 3’e vermiş olduğu Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 update içerisinde, Galaxy S5’in içerisinde bulunan tüm yenilik, ve değişiklikler yer alıyor, ama bir de fazlası var… Samsung Galaxy Note 3’ün hızı da Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile birlikte artmış durumda…

Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 Güncellemesi Ne Zaman Türkiye’ye Gelecek?

Kısa zaman içerisinde Android 5.0 Lollipop güncellemesinin Türkiye’de bulunan Samsung Galaxy Note 3’lere de geleceğini tahmin ediyoruz, ama siz yine de bir an önce cihazlarınızı güncellemek isterseniz, ODIN üzerinden Samsung Galaxy Note 3 Android 5.0 update’yi alabilirsiniz. Çünkü, Rusya’da bulunan Samsung Galaxy Note 3 ile, Türkiye’de bulunan Samsung Galaxy Note 3’ün özellikleri birbiri ile aynı, ve Rusya’da yayınlanan ROM ülkemizde de herhangi bir sorun oluşmadan kullanılabilir…

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 Güncellemesi Yayınlandı

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 updateBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de bir Samsung Galaxy Note 3 kullanıcısı iseniz, Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 update hakkındaki detayları yazımız içerisinde bulabilirsiniz… İşte Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi hakkında bilgiler:

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 update, ilk olarak Amerika’da yayınlanmaya başladı. Android’in en son sürümü olan 4.4.4, yakın zamanda, ülkemizde bulunan Samsung Galaxy Note 3 kullanıcıları için de dağıtılmaya başlanacaktır. Peki Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 güncellemesi ile ilgili neler bilmeliyiz?
Android 4.4.2 işletim sistemini kullanan Samsung Galaxy Note 3, Snapdragon 800 işlemci kullanan cihazlarına Android 4.4.4 güncellemesini sunmaya başladı. Bunun sonrasında, Exynos işlemci kullanan cihazlar Android 4.4.4 güncellemesini alacaktır. Ülkemizde ise güncelleme, diğer ülkelere göre biraz daha geç gelebilir.
Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4.4 kullanıcılarına HD ses desteği sunacak. Uluslararası alanda Wi-Fi arama desteği sağlayacak. Google tarafından sunulan güvenlik değişiklikleri ile açıklarını kapatacak. Knox güvenlik uygulaması 2.0 kullanılmaya başlanacak; ve çocuk modu da Samsung Galaxy Note 3 kullanıcıları için, Android 4.4.4 sürümü ile birlikte kullanılabilir hale gelecek…

En İyi Phablet Hangisi Diyenler İçin En İyi Phabletler

en iyi phablet hangisiEn iyi phablet hangisi diyenler için yazımız içerisinde en iyi phabletlerin sıralamasını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de en iyi phablet hangisi diyor; ve 5.5 – 7 inç arası bir phablet almak istiyorsanız, zaman kaybetmeden size önerebileceğimiz en iyi phabletleri gözden geçirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy Note 3: 5.7 inç AMOLED ekran; ve sunduğu Full HD çözünürlüğü ile, aynı zamanda dahili kalemi ile gelen Samsung Galaxy Note 3, en iyi phablet hangisi diyenler için ideal bir alternatif niteliğinde…
Sony Xperia Z Ultra: 6.4 inç IPS ekranı; ve sunduğu Full HD ekran çözünürlüğü ile, aynı zamanda da su geçirmezliği ile Sony Xperia Z Ultra, size pek çok ıslak ortamda cihazınızı rahatlıkla kullanabilme olanağı sunuyor, ve en iyi phabletler arasında bu nedenle Sony Xperia Z Ultra’dan söz etmeden olmuyor.
Oppo N1: 5.9 inç IPS ekranında Full HD ekran çözünürlüğü sunan Oppo N1, dönebilen kamerası ile kendi resminizi kaliteli bir şekilde çekebilmenizi de olanaklı hale getiriyor.
Huawei Ascend Mate: En iyi phabletler arasında yer alan Huawei Ascend Mate, uygun fiyatı; ve uzun pil ömrü ile dikkat çekiyor. Huawei Ascend Mate içerisinde 4050 mAh gücünde bir pil bulunuyor…
Nokia Lumia 1520: En iyi phablet hangisi diyenler için son önerimiz, 6 inç IPS ekranı, ve Full HD ekran çözünürlüğü ile Nokia Lumia 1520… Windows Phone 8 işletim sistemi, ve 3400 mAh gücünde pili ile Nokia Lumia 1520’yi, Android işletim sistemini kullanmayanlar için özellikle öneriyoruz. Cihaz üzerinde 20 MP PureView kamerasından da söz etmeyi unutmamalıyız.

Kalemli Akıllı Telefonlardan LG G Pro Lite Mi Samsung Galaxy Note 3 Mü?

samsung-galaxy-note-3Bu yazımızda sizlere, LG G Pro Lite mi Samsung Galaxy Note 3 mü sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Kalemli akıllı telefonlar arasında yer alan Samsung Galaxy Note 3’ü mü, yoksa LG G Pro Lite’i mi almak istediğinize karar veremiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Note 3 mü LG G Pro Lite mi sorusunun yanıtını sizlere vermeye çalışalım, ve kalemli akıllı telefonlardan hangisini almak istediğinize karar vermenizi sağlayalım.

LG G Pro Lite Mini SIM ile Samsung Galaxy Note 3 ise Micro SIM ile çalışıyor.
LG G Pro Lite 9.4 milimetre inceliğinde, Samsung Galaxy Note 3’ün inceliği ise 8.3 milimetre.
LG G Pro Lite 161 gram ağırlığında, Samsung Galaxy Note 3’ün ağırlığı ise 168 gram.
LG G Pro Lite’nin ekranı IPS LCD iken, Samsung Galaxy Note 3’ün ekranı Süper AMOLED ekran.
LG G Pro Lite ekran boyutu 5.5 inç iken Samsung Galaxy Note 3’ün 5.7 inç ekranı var.
LG G Pro Lite ekran çözünürlüğü 540 x 960 piksel Samsung Galaxy Note 3 ise Full HD çözünürlük ile geliyor.
LG G Pro Lite ppi değeri 200 iken, Samsung Galaxy Note 3’ün ppi değeri 386 olarak belirtiliyor.
lg-g-pro-lite-d680Buraya kadar baktığımızda, kalemli akıllı telefonlar arasında, ekran boyutu, ve görüntü kalitesi olarak Samsung Galaxy Note 3’ün üstünlüğünü görüyoruz. İncelik bakımından da üstün olan Samsung Galaxy Note 3’ün karşısında, LG G Pro Lite daha hafif bulunuyor. LG G Pro Lite mi Samsung Galaxy Note 3 mü diyenler için bilgilerimizi aktarmaya devam edecek olursak:
LG G Pro Lite’nin dahili hafızası 8 GB. Samsung Galaxy Note 3’ün ise üç farklı hafıza alternatifi var: 16 GB, 32 GB, 64 GB… Bununla birlikte, Samsung Galaxy Note 3’ün hafızası MicroSD kart ile 64 GB daha arttırılabilir iken, LG G Pro Lite’nin hafızası 32 GB arttırılabiliyor. LG G Pro Lite mi Samsung Galaxy Note 3 mü diyenler, Samsung Galaxy Note 3’ün içerisine, her koşulda daha fazla bilgi yükleyebiliyor.
LG G Pro Lite içerisinde 1 GB RAM bulunurken, Samsung Galaxy Note 3 içerisinde 3 GB RAM yer alıyor. Bu şu anlama geliyor: Samsung Galaxy Note 3 ile aynı anda çok daha fazla program, ve uygulamayı çalıştırabiliyorsunuz…
LG G Pro Lite’nin bağlantı alternatifleri Samsung Galaxy Note 3’e göre biraz zayıf kalıyor. 7.2 Mbps hızı ile internet bağlantısı sunan LG G Pro Lite’nin karşısında Samsung Galaxy Note 3’ün hızı 42 Mbps olarak gözlemleniyor. Bluetooth 3.0 kullanan LG G Pro Lite’nin karşısında Samsung Galaxy Note 3 Bluetooth 4.0 ile geliyor. NFC desteği de sunmayı ihmal etmeyen Samsung Galaxy Note 3’ün USB 3.0 bağlantısı bulunuyor. LG G Pro Lite’de ise USB 2.0 mevcut.
Samsung Galaxy Note 3’ün dahili kamerası 13 MegaPiksel, ve Kalite Kontrol özelliğine sahip. LG G Pro Lite’nin kamerası ise 8 MegaPiksel. Görüntülü konuşma için sunulan ön kamera ise LG G Pro Lite’de 1.2 MegaPiksel iken, Samsung Galaxy Note 3’te 2 MegaPiksel olarak belirtiliyor.
LG G Pro Lite Android 4.1.2 işletim sistemi ile gelirken, Samsung Galaxy Note 3 Android 4.3 işletim sistemini kullanıyor, ve Android 4.4 güncellemesini de almış bulunuyor.
MediaTek MT6577 çift çekirdekli 1 GHz Cortex A9 işlemci kullanan LG G Pro Lite’nin karşısında, Exynos 5 Octa dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci kullanan Samsung Galaxy Note 3 duruyor. Bu da bize, iki cihazın hızı ile alakalı çok net bir bilgi sunuyor…
Mali-T628 MP6 grafik işlemcili Samsung Galaxy Note 3’e ise LG G Pro Lite PowerVR SGX531 grafik işlemci karşılık veriyor.
LG G Pro Lite’de FM Radio mevcut iken, Samsung Galaxy Note 3 için aynı durum söz konusu değil.
LG G Pro Lite içerisinde Li-İon 3140 mAh gücünde, Samsung Galaxy Note 3 içerisinde ise 3200 mAh gücünde pil bulunuyor. LG G Pro Lite ile 700 saat bekleme, 14 saat konuşma yapılabiliyor iken, Samsung Galaxy Note 3 ile 420 saat bekleme 21 saat konuşma yapılabiliyor.
Kalemli akıllı telefonlar arasında LG G Pro Lite mi Samsung Galaxy Note 3 mü sorusuna yanıt olarak, verilen özelliklerine baktığımızda Samsung Galaxy Note 3’ü direk görüyoruz, ancak, iki cihaz arasında yarıyarıya fiyat farkı bulunduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy Note 3 1.959 TL’ye satılırken, LG G Pro Lite 999 TL’den satılıyor…

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 Güncellemesi Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesiSamsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesi başladı. Eğer sizde de Samsung Galaxy Note 3 varsa; ve Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesini bir an önce gerçekleştirmek istiyorsanız, ilk olarak Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesinin ne gibi yenilikler sunduğuna bakalım, sonrasında da Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını alalım:

Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesi ile, Samsung Galaxy Note 3 kilit ekranında bir kamera kısa yoluna ulaşabilmek mümkün. Bunun yanında, kilit ekranında yapılan bir diğer değişiklik de, giriş, ve çıkışlarda gerçekleşecek olan hız artışı… Cihazın bildirim çubuğunda yer alan şebeke sinyali, Wi-Fi; ve batarya bilgilerinin rengi ise beyaz hale getirilmiş, bu sayede, bilgilere daha rahat okunabilirlik sağlanmış bulunuyor. Samsung Galaxy Note 3 için bir diğer iyileştirmenin de, menü geçişlerinde gerçekleştiğini belirtmemiz gerekiyor.
Peki Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesi nasıl yapılır? Türkiye’de bulunan pek çok Samsung Galaxy Note 3 için Android 4.4 güncellemesi henüz yayınlanmamış bulunmakla birlikte, önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanmasının gerçekleşmesi bekleniyor. Ancak ODIN yolu ile, Samsung Galaxy Note 3 Android 4.4 güncellemesini gerçekleştirebilmenizin mümkün olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Samsung Galaxy Note 3 Mü Yoksa HTC One Max Mı?

Samsung Galaxy Note 3 ve HTC One MaxBu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Note 3 ve HTC One Max arasındaki farklardan söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. HTC One Max mı daha iyi yoksa Samsung Galaxy Note 3 mü? diyorsanız, hangi phablet daha iyi; ya da hangi telefon daha iyi sorularının yanıtlarını merak ediyorsanız, gelin size, Samsung Galaxy Note 3’ün HTC One Max’a, HTC One Max’ın da Samsung Galaxy Note 3’e üstün gelen yanlarından söz etmeye başlayalım:

HTC One Max’ın ekranı Samsung Galaxy Note 3’ün ekranından 0.2 inç daha büyük. Samsung Galaxy Note 3’ün ekranı 5.7 inç iken, ekran HTC One Max’ta 5.9 inç olarak belirtilmekte. HTC One Max’ın ekranının LCD olduğunu da belirtmeyi unutmamalıyız; kontrast; ve parlaklık HTC One Max’ta Samsung Galaxy Note 3’e göre çok daha iyi olarak belirtiliyor. HTC One Max’ın hoparlörü ön tarafta, ve bu hoparlör Stereo BoomSound; bu nedenle ses kalitesi oldukça iyi. Kasası alüminyum olan HTC One Max’ın parmak izi sensörünün bulunduğunu da belirtmeyi unutmayalım. HTC One Max’ta FM Radio dinlemenin de olanaklı olduğunu belirtelim.
Hangi phablet daha iyi, ya da hangi telefon daha iyi diyenlere, Samsung Galaxy Note 3 karşısında HTC One Max’ın üstünlüklerinden söz etmemizin sonrasında, dilerseniz şimdi de HTC One Max karşısında Samsung Galaxy Note 3’ün üstünlüklerini gözden geçirelim:
Samsung Galaxy Note 3’te, HTC One Max’ta bulunmayan S-Pen Stylus bulunuyor; ve bu sayede pek çok akıllı uygulamanın kullanımı Samsung Galaxy Note 3’te gerçekleştirilebiliyor. Samsung Galaxy Note 3’ün chipseti de HTC One Max’ın chipsetinden hızlı. RAM ise Samsung Galaxy Note 3’te 3 GB, HTC One Max’ta RAM 2 GB olarak karşımıza çıkıyor. Samsung Galaxy Note 3, HTC One Max’tan daha ince, ve daha hafif. Samsung Galaxy Note 3’ün kamerası HTC One Max’tan daha yüksek çözünürlüklü, ve çözünürlükler arasındaki fark da oldukça yüksek; Samsung Galaxy Note 3’ün kamerası 13 MegaPiksel; HTC One Max’ın kamerası ise 4 MegaPiksel. Samsung Galaxy Note 3 ile daha kaliteli videolar çekilebiliyor. USB 3.0 Samsung Galaxy Note 3’te yer alırken, HTC One Max’ta 2.0 olarak belirtiliyor. Aynı zamanda Samsung Galaxy Note 3’ün pili çıkartılabiliyor…
Hangi phablet daha iyi, ya da hangi telefon daha iyi diyenler artık Samsung Galaxy Note 3 ile HTC One Max arasında daha kolay karar verebilirler…

Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri Ve Samsung Galaxy Note 3 İncelemesi

Samsung Galaxy Note 3Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 3 ile ilgili bilgiler vererek Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini aktarıp Samsung Galaxy Note 3 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy Note 3 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Note 3 özelliklerine bakalım; ve Samsung Galaxy Note 3 incelemesini gerçekleştirmeye başlayalım:

Micro SIM ile çalışan Samsung Galaxy Note 3 8.3 milimetre inceliğinde; ve 168 gram ağırlığında bulunmaktadır. Süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Samsung Galaxy Note 3 16M renk desteği; ve ful HD ekran çözünürlüğü ile 386 ppi değerini 5.7 inç ekranından sunmaktadır. 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olmak üzere üç farklı dahili hafıza seçeneğine sahip bulunan Samsung Galaxy Note 3’ün hafızası MicroSD kart ile 64 GB daha arttırılabilmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan bir diğer detayın ise 3 GB RAM olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde, cihazın sahip olduğu bağlantı seçeneklerinin şu şekilde olduğu görülmektedir: GPRS, EDGE, USB, NFC, İnfrared Port, MicroUSB 3.0, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, 42 Mbps veri akışı…13 MegaPiksel otomatik odaklanma, ve LED flaş özellikli dahili kamerası bulunan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan; ve görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın ise 2 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Note 3 içerisinde yüklü bulunan işletim sistemi Android 4.3 olarak belirtilmektedir. Bunun yanında, Qualcomm Snapdragon 800 chipseti ile birlikte dört çekirdekli 2.3 GHz işlemcinin, ve Adreno 330 grafik işlemcinin de Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer aldığını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise Li-İon 3200 mAh gücünde pil olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy Note 3 incelemesi sonucunda bu pil ile 420 saate kadar bekleme, 21 saate kadar konuşma yapmanın olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Note 3 Kampanyası İle Belirlenen Samsung Galaxy Note 3 Fiyatı

Samsung Galaxy Note 3Bu yazımızda sizlere Avea akıllı telefon kampanyaları arasında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri; ve Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili vereceğimiz bilgiler sayesinde, Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile birlikte Samsung Galaxy Note 3 incelemesini de yapacağımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy Note 3’ün farklı seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler arasında, 3G; ve LTE ile birlikte, çift SIM kartlı Samsung Galaxy Note 3, ve sadece 3G özelliği bulunan Samsung Galaxy Note 3 yer almaktadır. Micro SIM ile çalışan Samsung Galaxy Note 3’ün inceliği 8.3 milimetre, ağırlığı ise 168 gram olarak aktarılmaktadır. Kalem kullanımı Samsung Galaxy Note 3 dahilinde geçerli bulunmaktadır.
Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan cihazın ekranına baktığımızda AMOLED kapasitif dokunmatik ekranın 16M rengi desteklediğini, 5.7 inç ekranda Full HD çözünürlüğün desteklendiğini belirtmemiz gerekmektedir. 3 GB RAM’i bulunan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan seçenekli bir diğer detay ise dahili hafızadır; 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olmak kaydı ile üç farklı alternatif bulunmaktadır; ve bu alternatiflere ek olarak Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde gözlemlenen MicroSD kart kullanımı sayesinde hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir.
GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, Bluetooth 4.0, NFC, İnfrared Port, MicroUSB 3.0… gibi farklı bağlantı seçeneklerinin de yer aldığı Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde görülmektedir. 13 MegaPiksel autofocus; ve LED flaş özellikli dahili kameranın bulunduğu Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için sunulan ön kameranın ise 2 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları kapsamında yer alan Samsung Galaxy Note 3 kampanyası ile sunulan Samsung Galaxy Note 3 içerisinde yer alan işletim sistemi Android 4.3’tür. Qualcomm Snapdragon 800 chipseti, dört çekirdekli 2.3 GHz Krait işlemcisi, Adreno 330 grafik işlemcisi yer alan Samsung Galaxy Note 3 sürümü haricinde, dört çekirdekli 1.9 GHz Cortex A15 işlemci ile birlikte dört çekirdekli 1.3 GHz Cortex A7 işlemci ve Mali T628 MP6 grafik işlemcisinin yer aldığı bir Samsung Galaxy Note 3 sürümü de bulunmaktadır. 3200 mAh Li-İon pil ile gelen Samsung Galaxy Note 3 incelemesinde, bekleme süresinin 420 saat, konuşma süresinin ise 21 saat olduğu gözlemlenmektedir.
Avea akıllı telefon kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy Note 3 kampanyası için yaptığımız Samsung Galaxy Note 3 incelemesi ile aktardığımız Samsung Galaxy Note 3 özellikleri sonrasında, bir de Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirelim… Öncelikle Samsung Galaxy Note 3 fiyatı için Avea tarafından sunulan iki farklı seçenek olduğunu belirtelim. Bunlardan ilki 24 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı; bir diğeri ise 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 fiyatı. Kullandığınız tarifeye göre belirlenmekle birlikte, 24 ay taahhütle Samsung Galaxy Note 3 almayı düşünürseniz, ödeyeceğiniz en düşük tutar 69 TL; en yüksek tutar ise 110 TL. Yok ben 36 ay taahhütlü Samsung Galaxy Note 3 almak istiyorum diyorsanız, 39 TL ile 79 TL arasında Samsung Galaxy Note 3 fiyatını ödeyeceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. İnternet, konuşma, ya da SMS gibi ek avantajlar istediğinizde ise Samsung Galaxy Note 3 fiyatı değişecektir. Peşin olarak Samsung Galaxy Note 3 fiyatı 2199 TL olarak belirtilmektedir.

Avea Samsung Galaxy Note 3 ön Siparişini Almaya Başladı

Samsung Galaxy Note 3Samsung Galaxy Note 3 yakında pek çok kişinin elinde olacak. Avea ise, Samsung Galaxy Note 3’ün ilk sizin elinizde olmasını amaçlıyor, ve bu amaçla, Avea, Samsung Galaxy Note 3 ön siparişini almaya başladı. Peki Samsung Galaxy Note 3 ön siparişini vererek sahip olacağınız Samsung Galaxy Note 3 nasıl olacak? Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini, ve Samsung Galaxy Note 3 kampanya bilgilerini yazımız içerisinde bulabileceksiniz:

Her şeyin öncesinde belirtmeliyiz ki, bugün itibari ile ziyaret edebileceğiniz Forum Bornova, Ankamali, Bağdat Caddesi, Cevahir Alışveriş Merkezi; veya İstinye Park Alışveriş Merkezi Avea bayilerinde, Samsung Galaxy Note 3’ü canlı olarak görme, deneyebilme şansına sahip olabileceksiniz. Ancak elbette, buralarda da Samsung Galaxy Note 3 satın alma şansınız henüz bulunmuyor. Belirtilen noktalarda Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini gördükten sonra; ya da yazılı basında görmüş olduğunuz Samsung Galaxy Note 3 özelliklerine güvenerek tüm Avea bayilerinde Samsung Galaxy Note 3 ön siparişi verebilirsiniz. Samsung Galaxy Note 3 ön siparişi için size tanınan süre 25 Eylül 2013’te sona erecektir.
Samsung Galaxy Note 3 ön siparişini Avea bayilerine verenler, 27 Eylül 2013 tarihinde, Samsung Galaxy Note 3 sahibi olacak olan ilk kişiler arasında yer alacaklardır. Diyelim ki Samsung Galaxy Note 3 ön siparişinden faydalanmadınız, ve 27 Eylül 2013 itibari ile Avea tarafından düzenlenecek olan Samsung Galaxy Note 3 kampanyasına dahil olmayı istiyorsunuz. Eğer Samsung Galaxy Note 3 kampanyasına katılacak olursanız, ve Samsung Galaxy Note 3 kampanyasına dahil olan ilk yüz kişi içerisine girebilirseniz, Samsung Galaxy Note 3 ile birlikte size Samsung Galaxy Gear da armağan edilecek, ki Samsung Galaxy Gear, Samsung tarafından üretilen yeni akıllı saat. Yok ilk yüz kişi arasına katılamadınız, ama bin kişi içerisine girdiyseniz batarya şarj paketi, Samsung Galaxy Note 3 ile birlikte sizlere hediye edilecektir.
Şimdi dilerseniz Samsung Galaxy Note 3 özelliklerini kısaca gözden geçirelim: Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan Süper AMOLED ekranın boyutu 5.7 inç, ve ekran çözünürlüğü Full HD. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında S-Pen de yer alırken, Samsung Galaxy Note 3 özelliklerinden bir diğerinin de, sahip olduğu 13 MegaPiksel kamerası olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında Telefonumu Bul özelliği de yer alacak. Telefonumu Bul özelliği sayesinde Samsung Galaxy Note 3’ünüzün kaybolması durumunda, kullanımdaki tüm veriler izlenebilecek, ve kaybolan Samsung Galaxy Note 3’e kolaylıkla ulaşılabilecek. Multi Window da Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alacak; ve aynı anda pek çok program; ve pencerenin açık olmasını, pencereler arasında işlemlerin kolayca yapılabilmesini olanaklı hale getirecek.

Samsung Galaxy Note 3 Fiyatı Ve Samsung Galaxy Note 3 Özellikleri

Samsung Galaxy Note 3Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Note 3 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Samsung Galaxy Note 3 özellikleri; ve Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili bilgileri aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz ilk olarak Samsung Galaxy Note 3 fiyatı ile ilgili bilgilerden söz edelim:

Samsung Galaxy Note 3 fiyatının 699$ olacağı ile ilgili bilgilerin elde edildiğini belirtmemiz gerekmektedir. Amerika için belirlenmiş bulunan bu fiyatın, ülkemiz için ise Samsung Galaxy Note 3 fiyatını 2000 TL civarında tutacağını tahmin ettiğimizi belirtmeliyiz. Peki Samsung Galaxy Note 3 özellikleri için, belirlenen Samsung Galaxy Note 3 fiyatını ödemeye değer mi? Samsung Galaxy Note 3 özelliklerine birlikte bakalım:
Samsung Galaxy Note 3 özelliklerinden söz etmeden önce, iki farklı Samsung Galaxy Note 3 hazırlandığını belirtmemiz gerekiyor. Bunlardan bir tanesi 3G; bir diğeri ise LTE destekli. İki Samsung Galaxy Note 3 içerisinde de Wi-Fi bulunuyor. Peki buna göre Samsung Galaxy Note 3 özellikleri nasıl gelişiyor?
8.3 milimetrelik inceliğe sahip olacak olan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasındaki Samsung Galaxy Note 3 ağırlığının 168 gram olduğunu belirtelim. 32 GB, ve 64 GB dahili hafıza seçenekleri ile sunulacak olan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında, bu dahili hafızayı MicroSD kart ile 64 GB daha arttırabileceğinizi bilmelisiniz. Samsung Galaxy Note 3 özelliklerinden bir diğeri de cihazın sahip olduğu 3 GB RAM… GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, NFC, USB, İnfrared Port… gibi bağlantı seçeneklerini de içerisinde bulunduran Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında 13 MegaPiksel autofocus; ve LED flaş özellikli dahili kamera ile birlikte 2 MegaPiksel ön kamera da yer alıyor. Android 4.3 işletim sistemi ile gelecek olan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında yer alan Qualcomm Snapdragon 800 işlemci, 2.3 GHz; ve çift çekirdekli ki bu işlemcinin, LTE modeli için geçerli olduğunu belirtelim. 3G modeli için ise 1.9 GHz Cortex A15; ve 1.3 GHz Cortex A7 çift çekirdekli işlemci kullanımı gerçekleştiriliyor. Adreno 330 GPU LTE modelinde kullanılıyor. Li-İon 3200 mAh gücünde pil de Samsung Galaxy Note 3 içerisinde yer alıyor…Süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Samsung Galaxy Note 3 özellikleri arasında 5.7 inç ekranın Full HD çözünürlüğünde olması, ve 16M renkli ekran desteği sunması da belirtiliyor…