Samsung Galaxy NX Camera Ve Samsung Galaxy NX Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy NXBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy NX Camera ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy NX Android işletim sistemine sahip aynasız fotoğraf makinesi hakkındaki detayları, ve Samsung Galaxy NX fiyatı ile ilgili belirlenen bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz:

Samsung Galaxy NX Camera aynasız fotoğraf makinesi, Android işletim sistemi ile birlikte gelecek, ve bunun yanında Samsung Galaxy NX fiyatının Amerika Birleşik Devletleri için daha önceki zamanlarda 1000$ civarında tahmin edildiğini de belirtelim. Ancak, Samsung Galaxy NX fiyatı ile ilgili tahminler konusunda yanılınmış olduğu gözler önüne serildi. Öyle ki, Samsung Galaxy NX fiyatının gövde hali ile 1600$ olduğu belirtildi. Objektifi ile birlikte Samsung Galaxy NX fiyatı 1700$ TL. Ekim ayında Amerika Birleşik Devletleri’nde satışa çıkacak olan Samsung Galaxy NX fiyatının ülkemizde ne kadar olacağını ise bekleyip göreceğiz.
Samsung Galaxy NX Android işletim sistemi ile birlikte 3G özelliğini de beraberinde getirecek, ve bunun yanında Samsung Galaxy NX Camera’nın aynasız fotoğraf makineleri arasında yer aldığını da belirtmeyi unutmamalıyız.

Samsung Galaxy NX Camera İle İlgili Detaylar Ve Samsung Galaxy NX Özellikleri

Samsung Galaxy NXBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy NX ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy NX cameranın Samsung Galaxy NX özelliklerine baktığımız zaman, hem Android işletim sistemini kullandığını görüyoruz, hem de aynasız oluşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. İşte Samsung Galaxy NX camera ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylar:

Samsung Galaxy NX camera, Samsung tarafından üretimi gerçekleştirilen aynasız fotoğraf makinelerinin ilki olma özelliğini gösterecek. Samsung Galaxy NX ile ilgili olarak Samsung Galaxy NX özelliklerine bakmak istediğimizde karşılaştığımız 4.3 inçlik ekranın arka tarafında bulunan kısımda fiziksel tuş bulunmadığını belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy NX ile ilgili olarak sahip olunan bilgilere göre, Android işletim sisteminin 4.0, ya da üzeri kullanılacak. Samsung Galaxy NX üzerinde bir de kulaklık girişinin yer aldığını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Samsung Galaxy NX ile yapılabilecek olan video kayıtlarının Full HD çözünürlüğünde olacağı, bununla birlikte 20.3 MegaPiksel kameranın Samsung Galaxy NX camera içerisinde kullanılacağını belirtmemiz gerekmektedir. Kullanılacak olan Exynos işlemcinin dört çekirdekli olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 2 MB RAM ile çalıştırılması tahmin edilen Samsung Galaxy NX özellikleri arasında yer alacak olan bütünleşik hafıza ise 16 GB olarak belirtilmektedir.