Samsung Galaxy S3 Android 4.4 Güncellemesi Hakkında Özel Araştırmamız

Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi gelecek miPek çok okuyucumuzun merak ettiği bir konu var: Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi gelecek mi? Bununla ilgili biz de sizin için kısa bir araştırma gerçekleştirdik; ve elimize geçen bilgilerle birlikte, Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi, ve Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi ne zaman sorusunun yanıtları hakkında bilgilerden söz etmeye karar verdik…

Samsung Galaxy S3 Android 4.3 güncellemeini alan pek çok kişi, sabırsızlıkla Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesini beklemeye başladı. Bunun nedeni, her şeyin öncesinde, Samsung Galaxy S3 Android 4.3 güncellmesinde, 4 x 3 klavte seçeneği bulunmuyor. Mecburen QWERTY klavye kullanmak durumunda kalıyorsunuz. Ancak çoğumuz T9 kullanıyor, ve akıllı telefonumuzda rahat etmek istiyoruz. İşte belki de sadece bunun için dahi Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi gelmeli. Diğer ekstralardan söz etmiyoruz bile…
Peki gerçekten de Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi gelecek mi? Eğer gelecekse Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi ne zaman gelecek? Öncelikle belirtelim ki, Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi gelecek, ancak, RAM’i 2 GB olan Samsung Galaxy S3’ler için. Ülkemizde kullanılan Samsung Galaxy S3’lerin ise RAM’leri 1 GB. Peki hal böyle olunca durum nasıl gelişiyor?
Aslında Android 4.4 güncellemesi, 512 MB RAM’li cihazlarda dahi stabil olarak çalışıyor. Ama, ülkemizde kullanılan 1 GB RAM’li Samsung Galaxy S3’lerin içerisinde, bir de TouchWiz arayüzü bulunuyor. Hal böyle olunca, TouchWiz ile Android 4.4 işletim sistemi, 1 GB RAM’li Samsung Galaxy S3’lerde, stabil çalışamama tehlikesi oluşturuyor. Bu neden dolayısı ile, ülkemize Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesinin gelmeyeceğine dair bir takım söylentiler yok değil. Ama tekrarlıyoruz ki, bu, şimdilik sadece bir söylentiden ibaret. Yetkililerin, Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi ile ilgili testlerini uyguladıklarını belirtelim biz yine de…
Diyelim ki riskleri göze aldık, ve Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesini yükledik… Cihazımızda muhtemelen bir RAM probleminin ortaya çıkması, donmalar, hatta kapanmalar yaşanması muhtemel olacak. Yani, evet, Android 4.4 güncellemesini alan Samsung Galaxy S3 kullanıcıları 4 x 3 klavyelerine kavuşacak, ama bunun yanında, cihazlarında istenmeyen pek çok problem gündeme gelecek. Ama bu da sadece bir olasılık…
Peki eğer gelirse Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi ne zaman gelecek? Nisan sonu, ya da Mayıs başında, tüm dünya ile aynı anda, ülkemizde de Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi yayınlanabilir.
Şimdi tüm bu olasılıkları bir kenara koyarak şunu söyleyebiliriz ki: Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesi gelecek; ama bazı modeller için kesin olan bu bilginin, ülkemiz için olan kesinliği an itibari ile şüpheli. Siz siz olun, gelse dahi, Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesini yapmadan önce biraz bekleyin. Güncellemeyi yapıp cihazı kullananların yorumlarını araştırın; ve eğer emin olursanız Samsung Galaxy S3 Android 4.4 güncellemesini yapın. Bu da bizim ebidunya.com takipçilerimiz için yaptığımız özel bir uyarı olsun. Çünkü Samsung Galaxy S3 Android 4.3 güncellemesinde dahi sorun yaşayan pek çok takipçimiz, yorumlarını bizden esirgemedi…

Samsung Galaxy S3 Android 4.3 Manuel Güncelleme Bilgileri

Samsung Galaxy S3 Android manuel güncellemeBu yazımızda, Samsung Galaxy S3 kullanıp da, Android 4.3 güncellemesini henüz alamayarak, bizleri soru yağmuruna tutan okuyucularımıza sesleneceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Android 4.3 manuel güncellemesini nasıl yapabileceğinizi, yoğun ısrarlarınız üzerine sizlere aktaracağız. Ancak, işlem sırasında meydana gelebilecek olan herhangi bir olumsuzluk durumunda, sorumluluk kabul etmediğimizi de belirtmek isteriz. Samsung Galaxy S3 Android 4.3 güncellemesi, Samsung Galaxy S3’ün üretim sırasına göre dağıtılmaktadır. Bununla birlikte, ülke, ve bölgelere göre sıra ile dağıtıldığını da belirtmemiz gerekmektedir. Dolayısı ile, hala Samsung Galaxy S3 Android 4.3 güncellemesi alamamış olan okuyucularımızın, hala beklemesi taraftarıyız. Ancak Samsung Galaxy S3 Android 4.3 güncellemesi ile ilgili yazmış olduğumuz konumuzda yapmış olduğunuz yorumlar, bizleri bu konuyu yazmaya zorlamış bulunmaktadır. Samsung Galaxy S3 Android manuel güncellemesini yapmak cihazınıza zarar verebilir, cihazınızı garanti kapsamı dışına çıkartabilir. Eğer tüm sorumluluğu üstleniyorsanız, Samsung Galaxy S3 Android manuel güncellemesini sizlere anlatmaya başlayalım:

Samsung Galaxy S3 Android manuel güncelleme: İlk olarak, Samsung Galaxy S3 için Android 4.3 sürümünü yükleyin. Sonrasında Odin V3.09 sürümünü indirin. Odin.Zip klasörünün içerisindeki dosyaları, ve I9300XXUGMK6 dosyasını masaüstünüze alın. Ardından da Odin uygulamasını çalıştırın. Sonrasında Samsung Galaxy S3 cihazınızı kapatarak, Ses kısma, Home, ve Güç tuşlarına aynı anda basarak telefonu Download konumuna alın. Bu arada ekrana gelecek olan uyarıyı geçmek için ses açma tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Sonrasında USB kablosunu telefonunuza, ve bilgisayarınıza bağlayın. Odin’in telefonunuza bağlanmasını bekleyin; bunun için Odin üzerinde mavi bir uyarının çıkmasını beklemeniz gerekecektir.
Daha sonra, indirdiğiniz ROM’u Odin üzerine yerleştirmeniz gerekecek, bunu şu şekilde yapabilirsiniz: I9300XXUGMK6 dosyasını PDA içerisine, I9300OJVGML1 dosyasını CSC içerisine, I9300XXUGMK6 dosyasını MODEM içerisine alın. Odin üzerinde bulunan Re-Partition kısmının işaretli olmadığına dikkat edin. Daha sonra Start butonuna basın, ve yükleme işleminin gerçekleşmesini bekleyin. Beklemeniz bir kaç dakika sürebilecektir.
Yükleme işleminden sonra telefonunuz açılış ekranında kalacak olursa, Recovery menüsüne gidin, ve Wipe/Factory Reset uygulamasını gerçekleştirin.
Samsung Galaxy S3 Android manuel güncellemesini gerçekleştirdiğinizde cihazınızın çok hızlanacağını; ya da yeni bir telefona kavuşacağınızı sanıyorsanız, büyük yanılgı içerisine gireceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Cihazınızın özellikleri arasında yer alan 1 GB RAM, yüklediğiniz ROM’u zor kaldırabilir, hatalar; ya da yavaşlamalarla karşılaşabilirsiniz. Ben sizin yerinizde olsam, bu kadar uyarıya karşın, Samsung Galaxy S3 Android manuel güncellemesini yapmazdım. Ancak gelen ısrarlara dayanarak görüyorum ki, bu uygulamayı pek çok arkadaşım gerçekleştirecek. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun diyorum…

Samsung Galaxy S3 Nasıl Format Atılır? Samsung Galaxy S3 Fabrika Ayarlarına Sıfırlama

Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlamaBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S3 nasıl format atılır sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy S3 format atma bilgilerini; ve Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına dönme detaylarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy S3 nasıl format atılır diyorsanız, Samsung Galaxy S3 format atma bilgilerinin aktarımını hemen gerçekleştirmeye, ve Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına döndürme bilgilerini aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına dönme, ve Samsung Galaxy S3 format atma gereksinimi, Samsung Galaxy S3 cihaza virüs bulaştığında, cihaz yavaşladığında, ya da ayarlar ile ilgili yaşanan problemlerin düzeltilememesi durumunda duyulmaktadır. Samsung Galaxy S3 nasıl format atılır sorusunun yanıtı uygulandığında ise, Samsung Galaxy S3 içerisinde bulunan tüm dosyalar silinir, uygulamalar; ve programlar kaldırılarak cihazınız ilk aldığınız günkü haline döner. Peki Samsung Galaxy S3 nasıl fabrika ayarlarına sıfırlanır, gelin cevabımızı birlikte alalım:
Samsung Galaxy S3 nasıl fabrika ayarlarına döndürülür? İlk yöntem menüden, Ayarlar’a gidilerek uygulanmaktadır. Menü’den Ayarlar’a, sonrasında ise Yedekle Ve Sıfırla’ya gidilir. Fabrika Ayarlarına Sıfırla seçilerek, sonrasında da Cihazı Sıfırla; ve Tümünü Sil sıralaması takip edilir. Ancak cihazı açamayanlar; ya da açsalar da bu menüye ulaşamayanlar için, Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlamanın farklı yöntemleri de bulunmaktadır.
Samsung Galaxy S3 format numarası ile de Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına döndürme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınıza da hemen bakalım dilerseniz… Samsung Galaxy S3 format numarası: *2767*3855#… Sadece tuşlara ulaşabildiğiniz, Samsung Galaxy S3 menüsüne erişemediğiniz durumlarda, Samsung Galaxy S3 format numarasını tuşlamanız halinde, Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlama işlemini başlatmış olabiliyorsunuz.
Samsung Galaxy S3 fiziksel tuşları kullanarak Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına sıfırlama: Android 4.3 güncellemesi sonrasında problem yaşayan, ve cihazını açamayan kişiler tarafından, Samsung Galaxy S3 nasıl fabrika ayarlarına sıfırlanır şeklindeki sorulara yanıt olarak Samsung Galaxy S3 fabrika ayarlarına döndürme bilgilerini sizlere aktarmak istiyoruz… İlk olarak telefonu kapatıp, sonrasında, iki parmağımız ile aynı anda, sesi yükseltme, ve Home tuşlarına basıyoruz; bu arada cihazımızı açmak için bir de açma tuşuna basmamız gerekiyor. Yani her üç tuşa da basılı halde bekliyorsunuz; ekranda Samsung logosu çıktığında ise, Açma tuşundan elinizi çekiyorsunuz. Android logosunu gördüğünüzde ise, sesi yükseltme, ve Home tuşlarını da artık bırakabilirsiniz. Biraz beklediğinizde, Recovery, yani Kurtarma ekranı karşınıza gelecek. Burada, Sesi Açma; ve Kısma tuşlarını kullanarak Wipe Data/Factory Reset kısmına gelmeli; ve telefonu Açma tuşuna basmalısınız. Ardından Yes’i seçerek, yeniden Açma tuşuna basmalısınız. Yeni gelecek olan ekranda, Reboot System Now seçilerek yeniden Açma tuşuna basılmalı. Sonrasında ise belirli bir süre beklenmelidir. Daha sonra Samsung Galaxy S3 format atma işlemi gerçekleşmiş olacaktır.

Samsung Galaxy S3 Özellikleri Ve Samsung Galaxy S3 Fiyatı Hakkında Bilgiler

Samsung Galaxy S3Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S3 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Samsung Galaxy S3 özellikleri; ve Samsung Galaxy S3 fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy S3 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, gelin ilk olarak Samsung Galaxy S3 özelliklerine, sonrasında da Samsung Galaxy S3 fiyatına bakalım, ve Samsung Galaxy S3’ü yakından tanıyalım:

Micro SIM ile çalışan Samsung Galaxy S3 8.6 milimetre inceliğindedir. 133 gram ağırlığında olan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında Süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekran ile ilgili bilgilerden de söz etmemiz gerekmektedir. 16 M renkli ekran desteği sunan Samsung Galaxy S3 ekranında 720 x 1280 piksel; yani 306 ppi ekran çözünürlüğü bulunmaktadır. Cihazın ekran boyutu ise 4.8 inç olarak belirtilmektedir.
Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında üç adet dahili hafıza seçeneğinden söz edilmektedir. Bunlar, 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olarak aktarılmaktadır. MicroSD kart ile bu hafıza 64 GB’a kadar daha arttırılabilmektedir. Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 1 GB RAM olarak belirtilmektedir. EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, NFC, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0… gibi gelişmiş bağlantı seçenekleri ile gelen Samsung Galaxy S3 8 MegaPiksel otomatik odaklanma, ve LED flaş özellikli dahili kameraya sahip bulunmaktadır. Görüntülü konuşmayı gerçekleştirebileceğiniz kamera ise 1.9 MegaPiksel olarak hazırlanmış olan ön kameradır.
Android 4.0.4 işletim sistemi ile gelen Samsung Galaxy S3, Android 4.1.2 güncellemesini de almış bulunmaktadır. Exynos 4412 chipseti ile gelen cihaz içerisinde dört çekirdekli 1.4 GHz Cortex A9 işlemci, ve Mali 400MP grafik işlemci yer almaktadır. Li-İon 2100 mAh gücünde pil ile gelen Samsung Galaxy S3 ile 500 saat bekleme yapılabilir; ve 3G kapalı olduğunda 21 saate kadar, açık olduğunda ise 11 saate kadar konuşma gerçekleştirilebilir.
Dilerseniz Samsung Galaxy S3 özelliklerine bakarak Samsung Galaxy S3’ü tanımamızın sonrasında bir de Samsung Galaxy S3 fiyatı bilgilerine göz atalım… 29 Ekim 2013 itibari ile Gold’da Samsung Galaxy S3 fiyatı 1.149 TL olarak belirtilmiş bulunmaktadır. Media Markt’ta Samsung Galaxy S3 fiyatı 1.279 TL olarak aktarılmaktadır. Hepsi Burada’da Samsung Galaxy S3 fiyatı 1.199 TL olarak aktarılmaktadır.

Anneler Günü Yarışması İle Samsung Galaxy S3 Kazanma Fırsatı Yakalayın

anneler günü yarışmasıBu yazımızda sizlere anneler günü yarışmaları 2013 ile ilgili bilgilerden bir tanesini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Darty Facebook sayfasında, anneler günü yarışmaları 2013 için bir anneler günü yarışması düzenlenmektedir. Anneler günü yarışmaları 2013 listesine Darty ile giren anneler günü yarışmasını kazanan kişiye, ödül olarak Samsung Galaxy S3 armağan edilecektir. İşte anneler günü yarışmasının detayları:

Anneler günü yarışmaları 2013 kapsamında Darty Facebook sayfası ile yer alan anneler günü yarışması için ilk olarak, Darty Facebook sayfasının istediği gerekli izinleri vermeniz gerekmektedir. Sonrasında ise, anneler günü yarışması için, annenize, 160 karaktere sığacak bir SMS göndermeniz gerekmektedir. Tüm gönderilen SMS’ler arasından juri tarafından seçilecek olan iki adet SMS bulunacaktır.
Anneler günü yarışmasını kazanan kişinin, Samsung Galaxy S3 kazanacağını belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Anneler günü yarışmasına katılmak için 160 karakterlik SMS, ve telefon numaranızı yazarak GÖNDER butonuna tıklamanız yeterli. Şimdiden hepinize bol şanslar diliyoruz…
Aneler günü yarışmaları 2013 kapsamında Darty tarafından düzenlenen anneler günü yarışmasının kazanan iki SMS’i, 13 Mayıs 2013 Pazartesi günü, Darty Facebook sayfasında açıklanacaktır…

Samsung Galaxy S3 Almak İstiyorum Diyenlere Samsung Galaxy S3 Almak İçin Nedenler

Samsung Galaxy S3Bu yazımızda, Samsung Galaxy S3 almak istiyorum diyenlere, Samsung Galaxy S3 almak için nedenlerden söz edeceğiz, ve Samsung Galaxy S3 almalımıyım sorusunun yanıtlarını bulmalarına da yardımcı olacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde, Samsung Galaxy S3 almak istiyorum diyenler için ilk olarak Samsung Galaxy S3 özelliklerinden söz edelim, ve bakalım Samsung Galaxy S3 almak için nedenlerimiz neler:

Samsung Galaxy S3 almak istiyorum diyenler, Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında yer alan ekranın Süper AMOLED HD 720 x 1280 piksel çözünürlüğünde; ve 4.8 inç büyüklüğünde olduğunu bilmelidirler. 16 GB dahili hafızası olan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında, Samsung Galaxy S3 almak istiyorum diyenler için renk seçeneklerinin mermer beyazı; ve çakıl mavisi olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy S3 almalımıyım diyenler, Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında 2100 mAh gücünde bir pil bulunduğunu bilmelidirler. Bu pil MicroUSB şarj ile doldurulmaktadır. 1.4 GHz dört çekirdekli işlemcisi bulunan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi ise Android 4.0 olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy S3 almalımıyım diyenler, eğer Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında yer alan dahili hafızanın yetersiz olduğunu düşünecek olurlarsa hemen belirtmeliyiz ki Samsung Galaxy S3 almak istiyorum diyenler, Samsung Galaxy S3’ün hafızasını MicroSD kart ile 64 GB’a kadar arttırabilmektedirler.
8.6 milimetre inceliğinde olan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında yer alan ağırlık değeri 132 gramdır. 8 MegaPiksel otomatik odaklanma özelliğine sahip LED ana kamerası bulunan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında yer alan ön kemeranın çözünürlüğü ise 1.9 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Sensörleri ile hayatınızı çok daha fazla kolaylaştıracak olan Samsung Galaxy S3 için, daha detaylı bilgilere, sitemiz içerisindeki farklı konulardan da erişim sağlayabilirsiniz.

width="273"

Samsung Galaxy S3 Fiyatı Düşüyor… Samsung Galaxy S3 Almanın Tam Zamanı

Samsung Galaxy S3Hepimizin bildiği gibi, kısa zaman içerisinde Samsung Galaxy S4, telefon piyasasına bomba gibi bir giriş yapacak. Ancak, Samsung Galaxy S3 satışları da hızlı bir şekilde devam ediyor. Bunun yanında, Samsung Galaxy S4 fiyatının, Samsung Galaxy S3 fiyatına yakın olacağı belirtiliyor, ve bildiğimiz gibi Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S3’ten oldukça gelişmiş… Fakat şunu da unutmamalısınız ki, gerek işletim sistemi, gerekse de diğer Samsung özelliklerinden Samsung Galaxy S3 yararlanmaya devam edecektir. Fakat yine de Samsung Galaxy S4 fiyatının Samsung Galaxy S3 fiyatı ile çok yakın olması adaletsizlik olurdu öyle değil mi? İşte bu nedenle, artık Samsung Galaxy S3 alırken Samsung Galaxy S3 fiyatını iyice araştırmanız gerekiyor, çünkü Samsung Galaxy S3 fiyatında, artık bir rekabet durumu söz konusu…

Samsung Galaxy S3 fiyatının artık Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı gibi görülebileceğini, ve bu duruma şaşırılmaması gerektiğini belirtmeliyiz. Yukarıda anlattığımız nedenler dolayısı ile Samsung Galaxy S3 fiyatında bir düşüş söz konusu. Bunun yanında, Samsung Galaxy S3 fiyatını uygun bulup alanlar, Samsung Galaxy S4 özelliklerinden geri kalmayacaklar. Her işletim sistemi güncellemesini alabilecekleri gibi, Smart Scroll Pause gibi özelliklerin de güncellemelerinden Samsung Galaxy S3 kullanıcıları faydalanabilecek. Yani kısacası, Samsung Galaxy S3 almak için oldukça uygun bir dönem içerisine girilmektedir.
Peki Samsung Galaxy S3 özellikleri neler? Son zamanlarda sık olarak Samsung Galaxy S4 özelliklerinden söz edilmesi nedeniyle Samsung Galaxy S3 özelliklerini unutmuş olabileceğinizi düşünerek, Samsung Galaxy S3 özellikleri ile ilgili kısa bilgilerimizi sizlere aktarmak istiyoruz: 8.6 milimetre inceliğinde bulunan Samsung Galaxy S3’ün ağırlığı 133 gram. 16 GB dahili hafızası bulunan Samsung Galaxy S3’ü beyaz rengi ile satın alabilirsinizç NFC desteğine sahip bulunan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.0 iken, yeni işletim sistemi güncellemelerinden yararlanılabilecektir. 1.4 GHz dört çekirdekli işlemcisi bulunan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında S Voice özelliğinden de söz etmemiz gerekmektedir. S Voice özelliği sayesinde, Samsung Galaxy S3’ü ses ile kontrol edebilmeniz olanaklı olacaktır. 4.8 inç ekranı bulunan Samsung Galaxy S3’ün ekran çözünürlüğü 720 x 1280 olarak belirtilmektedir. Bu ekran HD Süper AMOLED’dir, ve 16M renkli ekran desteği sunmaktadır. 8 MegaPiksel ana kamerası, 1.9 MegaPiksel ön kamerası bulunan Samsung Galaxy S3 özellikleri arasında, Full HD kalitesinde video kaydı yapmanın olanaklı olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. 2100 mAh gücünde bataryası bulunan Samsung Galaxy S3’ün Micro USB şarj özelliğine sahip olduğunu belirtmeliyiz.

2012 En İyi Cep Telefonu Modelleri İlk 3 Sıralaması

Bu yazımızda sizlere, sizin tercihlerinize dayanarak, 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Sitemiz içerisinde, daha önceki yazılarımızda da 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtlarından söz etmiştik, fakat, zamanın yeni cep telefonları, 2012 cep telefonu modellerini baştan yazdı. O halde, hiç zaman kaybetmeden, 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında yer alan 2012 en iyi cep telefonu modellerine birlikte bakalım:

Sizlerin yapmış olduğu tercihlere göre, 2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında yer alan 2012 cep telefonu modellerinin ilki: Nokia Lumia 920… Nokia Lumia 920 ile ilgili belirtilen özelliklere birlikte bakacak olursak: Nokia Lumia 920’nin ağırlığı 185 gram, inceliği ise 10.7 milimetre. 460 saat bekleme süresi bulunan Nokia Lumia 920, 8.7 MegaPiksel çözünürlüğünde bir kamera ile birlikte bizlere ulaşıyor. Windows Phone 8 işletim sistemi ile gelen Nokia Lumia 920, teknolojiyi yakından takip edenlere göre, 2012 en iyi cep telefonu modelleri arasında yer alıyor…
2012 en iyi cep telefonu hangisi diyen okurlarımıza, 2012 en iyi cep telefonu modelleri arasında yer alan, Samsung Galaxy Note 2’den de söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Note 2 ile ilgili detaylara bakmak istediğimizde, 5.5 inç ekranı bulunan Samsung Galaxy Note 2‘nin, 183 gram ağırlığının bulunduğunu görüyoruz. 9.4 milimetre inceliğinde olan Samsung Galaxy Note 2’nin 5.5 inç ekranda sunmuş olduğu ekran çözünürlüğünün de 1280 x 720 piksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 16 GB dahili hafızası olan Samsung Galaxy Note 2, 8 MegaPiksel ana kamera; ve 1.9 MegaPiksel ön kamerası ile, 2012 en iyi cep telefonu modelleri listesinde yer almayı başarmış bir isimdir.
2012 en iyi cep telefonu hangisi diyenler için vereceğimiz son yanıt ise, Samsung Galaxy S3… 133 gram ağırlığı bulunan Samsung Galaxy S3, 8.6 milimetre inceliği, 4.8 inç ekranda 1280 x 720 piksel ekran çözünürlüğü, dört çekirdekli 1.4 GHz işlemcisi, 8 MegaPiksel kamerası, 16 GB dahili hafızası, 2100 mAh gücündeki bataryası, Android 4.0 işletim sistemi ile, bizce de 2012 en iyi cep telefonu olmayı hak ediyor… Ya sizce?
2012 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında yer almayan bazı cihazların, piyasa girişinin henüz gerçekleştiği; ve teknoloji tutkunları tarafından ilk 3’e girmediklerini belirtmemiz gerekmektedir. İlerleyen zamanlarda, 2013 en iyi cep telefonu hangisi sorusunun yanıtları arasında, aradığınız diğer isimlere de ulaşabilirsiniz…

Samsung Galaxy S3 Mini İ8190 Ve Samsung Galaxy S3 Mini Özellikleri Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy S3 Mini incelemesi hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini incelemesinde, Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerini, ve de Samsung Galaxy S3 Mini fiyatını öğrenme şansına sahip olacağınızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy S3 Mini incelemesinde, Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında var olan detayları şu şekilde sıralayabiliriz: EDGE, USB, GPRS, 3G, GPS, Bluetooth, dijital kamera, Pısh E-mail desteği, arttırılabilir hafıza, kulaklık, Wi-Fi… Peki ya Samsung Galaxy S3 Mini incelemesi ile elde edilen Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerinin diğerleri neler?
Samsung Galaxy S3 Mini incelemesinde elde edilen bilgiye göre Samsung Galaxy S3 Mini’nin ağırlığı 120 gramdır, Samsung Galaxy S3 Mini inceliğinin de 9.9 milimetre olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Süper AMOLED dokunmatik 4 inç ekran ile elinize ulaşan Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerini saymaya devam ederken, dahili hafızanın 8 GB olduğunu, ve MicroSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılabildiğini belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.
Samsung Galaxy S3 Mini İ8190 hakkında bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya devam ederken, pil gücünün 1500 mAh olduğunu belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini İ8190 ekran çözünürlüğü 480 X 800 piksel iken, Android 4.1 işletim sistemine sahip olduğunu, ve 5 MegaPiksel kamera ile elinize ulaşacağını da belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy S3 Mini İ8190 için belirtilmiş olan Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerinin ardından, Samsung Galaxy S3 Mini fiyatına da bakmamız gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı için ülkemizde tavsiye edilen rakamın 999 TL olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Samsung Galaxy S3 Mini Ne Zaman? Peki Ya Samsung Galaxy S3 Mini Fiyatı?

Bu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy S3 Mini ile ilgili bilgilerimizi aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S3 Mini ne zaman sorusunun yanıtını merak edenler, Samsung Galaxy S3 Mini Türkiye için Samsung Galaxy S3 Mini ne zaman sorusunun yanıtını, ve tahmini Samsung Galaxy S3 Mini fiyatını yazımız içerisinde bulacaklar. Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri hakkında da kısaca bilgilerimizi yazımız içerisinde sizlerle paylaşmaya çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir.

Samsung Galaxy S3 Mini ne zaman? Samsung Galaxy S3 Mini tanıtımı yapıldı, hatta İngiltere’de Samsung Galaxy S3 Mini çıkışı gerçekleşmeye başladı. Sıra Samsung Galaxy S3 Mini Türkiye çıkışında. Dolayısı ile Samsung Galaxy S3 Mini ne zaman sorusunun yanıtını merakla bekleyenler için, Samsung Galaxy S3 Mini Türkiye satışlarının Kasım 2012 sonlarında gerçekleşeceğini belirtmemiz gerekmektedir. Yani en fazla 16 gün içerisinde Samsung Galaxy S3 Mini Türkiye’de olacak…
Samsung Galaxy S3 Mini fiyatını merak edenler için, Samsung Galaxy S3 Mini fiyatı hakkında bilgi vermek istediğimizde, henüz tahmini bir rakam belirtebiliyoruz, ve o da 999 TL oluyor. Fakar Samsung Galaxy S3 Mini fiyatının, Samsung Galaxy S3 fiyatından düşük olacağı su götürmez bir gerçek.
Peki ya Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri neler? Bildiğimiz gibi Samsung Galaxy S3 ekranı 4.8 inç, Samsung Galaxy S3 Mini ekranı ise 4 inç… Yani Samsung Galaxy S3 ekranına büyük diyenler için bulunmaz kaftan niteliğinde… Samsung Galaxy S3 Mini özelliklerinden bir diğeri ise içerisinde yüklü olan Android 4.1 işletim sistemi. Çift çekirdekli 1 GHz işlemci, 1 GB RAM, mermer beyazı; ve çakıl mavisi renk seçenekleri de Samsung Galaxy S3 Mini özellikleri arasında yer alan diğer faktörler olarak karşımıza çıkıyor…