Avea’dan Gelen Samsung Galaxy S4 Kampanyası

Samsung Galaxy S4Bu yazımızda sizlere Avea tarafından sunulan Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea telefon kampanyaları ile gelen Samsung Galaxy S4 kampanyası hakkında detaylı bilgi sahibi olarak, Samsung Galaxy S4 özellikleri, ve Samsung Galaxy S4 fiyatını öğrenmek için yazımızdan destek alabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında sunulan Samsung Galaxy S4 fiyatının aylık 25 TL’den başladığını belirterek, Samsung Galaxy S4 fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri yazımızın ilerleyen kısımlarına bırakalım, ve Samsung Galaxy S4 özellikleri ile ilgili detayların aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan ilk detay, sahip olunan işletim sisteminin Android 4.2.2 olduğu. 5 inç ekranı bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü Full HD. 13 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın çözünürlüğü ise 2 MegaPiksel. Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 16 GB dahili hafıza. Ancak bu dahili hafızanın 64 GB’a kadar arttırılabildiğini de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan RAM 2 GB olmakla birlikte, 1.6 GHz dört çekirdekli, ve 1.2 GHz iki çekirdekli işlemcilerin de Samsung Galaxy S4 içerisinde yer aldığını belirtmeyi unutmamalıyız. Li-İon 2600 mAh gücündeki pil de Samsung Galaxy S4 içerisinde yer alan bir diğer detay olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy S4’ün inceliği 7.9 milimetre iken ağırlığı 130 gram olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy S4 göz hareketleri ile kontrol edilebilmektedir. Samsung Galaxy S4 kampanyasının 31 Ekim 2013 tarihine kadar devam edeceğini belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy S4 kampanyası için aylık ödenmesi gereken tutar, kullanılmakta olan Avea tarifesine göre değişiklik göstermekle birlikte aylık 25 TL’den başlamaktadır. 100 TL ise Samsung Galaxy S4 kampanyası için ödenecek en yüksek Samsung Galaxy S4 fiyatı olarak belirtilmektedir. Samsung Galaxy S4 kampanyasının iki sene, ve üç senelik taahhütlerinin bulunduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 fiyatına, altı aylık Avea Müzik paketi de dahil edilmiş bulunmaktadır, ve her ay Avea Müzik paketi ile elli müzik indirebilmek olanaklı bulunmaktadır.

Turkcell Samsung Galaxy S4 Kampanyası Kapsamında Turkcell Samsung Galaxy S4 Fiyatı

Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyasıBu yazımızda sizlere Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatı ile ilgili detaylı bilgilere de ulaşabileceğiniz yazımız içerisinde, Samsung Galaxy S4 özelliklerine de kısaca göz atabileceksiniz:

Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyasında belirlenmiş olan Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatı, kullanılan Turkcell tarifesine göre değişiklik göstermekle birlikte, Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatının 24 ay taahhütlü olarak ödeneceğini de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Aylık 79 TL’den başlayan Turkcell Samsung Galaxy S4 fiyatının, aylık 95 TL’ye kadar çıkabildiğini de belirterek yeniden hatırlatalım ki Samsung Galaxy S4 fiyatı, kullanmakta olduğunuz tarifeye göre değişiklik göstermektedir.
Turkcell Samsung Galaxy S4 kampanyası ile sahip olacağınız Samsung Galaxy S4 özelliklerine kısaca bakmak istersek, Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında, 16.7 M renkli ekran desteği, ve dokunmatik ekranı bulunan Samsung Galaxy S4’ün dahili kamerasının 13 MegaPiksel olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. USB bağlantı desteği, ve Bluetooth özelliği de bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında Android 4.2.2 işletim sisteminin yer aldığını belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.

Avea Samsung Galaxy S4 Kampanyası Ve Samsung Galaxy S4 Fiyatı

Samsung Galaxy S4Bu yazımızda sizlere Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili detaylardan söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında Samsung Galaxy S4 fiyatı, ve Samsung Galaxy S4 özellikleri ile ilgili detaylı bilgileri yazımız içerisinden edinebilir, ve Samsung Galaxy S4’ü daha yakından tanıma şansını da elde edebilirsiniz. O halde zaman kaybetmeyelim:

Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında, Samsung Galaxy S4 fiyatı, iki yıl, ya da üç yıllık taahhütlerle ödenebilecek. Ve Samsung Galaxy S4 fiyatı, sahip olunan Avea tarifesine göre; ya da Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında Samsung Galaxy S4 ile birlikte almak istediğiniz diğer hizmetlere göre değişiklik gösterecektir. Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında Samsung Galaxy S4 fiyatı 36 aylık taahhüt ile, 25 TL’den başlayacaktır. 24 aylık taahhütte ise, Samsung Galaxy S4 fiyatı 100 TL’ye kadar artabilmektedir. Bunun yanında, Samsung Galaxy S4 fiyatına, ilk altı ay boyunca, Avea Müzik’ten alacağınız, aylık elli adet müziğin de dahil olduğunu; ve bunun için ek bir ücret ödemesi gerçekleştirmeyeceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında, Samsung Galaxy S4’ü peşin olarak almak istediğinizi belirtirseniz de, Samsung Galaxy S4 fiyatının 1999 TL olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy S4 fiyatı sonrasında dilerseniz Samsung Galaxy S4 özelliklerinden de kısaca söz edelim: Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında Android 4.2.2 işletim sistemi ile birlikte, 5 inç Full HD ekranda 13 MegaPiksel ana kamera, ve 2 MegaPiksel ön kameradan da söz etmek gerekmektedir. 1 GB dahili hafızası bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında, MicroSD kart ile bu hafızanın 64 GB’a kadar çıkartıldığını da belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay da 2 GB RAM’e sahip olduğudur. 1.6 GHz dört çekirdekli işlemci, ve 1.2 GHz dört çekirdekli işlemcisi bulunan Samsung Galaxy S4, 2600 mAh Li-Ion pil ile elinize ulaşacaktır. Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 7.9 milimetre inceliğidir. Bununla birlikte, Samsung Galaxy S4 ağırlığının da 130 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Avea Samsung Galaxy S4 kampanyasının geçerlilik süresi 31 Ekim 2013 tarihine kadar devam edecektir.

Avea Samsung Galaxy S4 Kampanyası İçin Samsung Galaxy S4 Ön Siparişi Bilgileri

Samsung Galaxy S4Bu yazımızda sizlere, Avea tarafından düzenlenecek olan Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgiler aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 Türkiye’ye geldiğinde, Avea, Samsung Galaxy S4 kampanyası düzenleyecek, ve buna göre, Samsung Galaxy S4’e, Avea Samsung Galaxy S4 kampanyası kapsamında daha uygun fiyata sahip olabileceksiniz. O halde, Avea’nın düzenleyeceği Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Avea tarafından düzenlenecek olan Samsung Galaxy S4 kampanyasına katılarak uygun Samsung Galaxy S4 fiyatı avantajından yararlanmak isteyenler, Avea tarafından hazırlanmış olan Samsung Galaxy S4 ön sipariş formunu doldurarak, Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili bilgiye sahip olacak ilk kişiler arasında yer alabilirler. Bunun için, Avea’nın Samsung Galaxy S4 ön siparişi için hazırlamış olduğu sayfaya ulaşılması, sonrasında ise, Samsung Galaxy S4 kampanyası için gerekli formun doldurulması gerekmektedir. Bunun sonrasında, Samsung Galaxy S4 Türkiye’ye geldiğinde, en uygun Samsung Galaxy S4 fiyatı ile Samsung Galaxy S4 sahibi olma şansı, Samsung Galaxy S4 ön siparişi için formu doldurmuş olan Avea kullanıcılarına verilecektir.
Samsung Galaxy S4 ön siparişi için doldurmanız gereken formda, sizden şu bilgiler istenmektedir: Adınız, Soyadınız, Telefon numaranız, E-posta adresiniz, Açık adresiniz, Bulunduğunuz il, Bulunduğunuz ilçe… Sonrasında ise Gönder butonuna tıklamanız yeterli olacak. Doldurmuş olduğunuz Samsung Galaxy S4 ön siparişi formu sonrasında, Avea Müşteri temsilcileri tarafından aranarak Samsung Galaxy S4 fiyatı hakkında; ve Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili olarak bilgilendirileceksiniz. Peki ya, henüz hiç görmediğiniz Samsung Galaxy S4’ü nasıl satın alacaksınız? İşte Samsung Galaxy S4 özellikleri ile ilgili bilgileri de size bu nedenle aktaracağız:
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.2 Jelly Bean olup, Samsung Galaxy S4’ün ekranı 5 inç, Full HD dokunmatiktir. 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğü bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan ana kameranın çözünürlüğü 13 MegaPikseldir. Görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera ise 2 MegaPiksel olarak hazırlanmıştır. 2 GB RAM’i bulunan Samsung Galaxy S4’ün üç farklı seçeneği mevcuttur. Bunlardan bir tanesi 16 GB, diğeri 32 GB; bir diğeri ise 64 GB dahili hafızalıdır. 1.6 GHz dört çekirdekli işlemci içerisine, 1.2 GHz dört çekirdekli işlemci daha dahil edilmiş bulunmaktadır. Li-İon 2600 mAh bataryası bulunan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında 7.9 milimetre incelik, ve 130 gram ağırlığından da söz etmek gerekmektedir. Samsung Smart Scroll özelliği sayesinde, küçük el; ve küçük gös hareketleri ile, bir sonraki fotoğrafı, bir sonraki sayfayı açabilir, tarayıcı içerisinde yukarı, ya da aşağı ilerleyebilirsiniz. Samsung Smart Pause özelliği sayesinde ise, izlediğiniz herhangi bir videoya bakmadığınız anda görüntü durmakta, siz bakmaya başladığınızda kaldığı yerden devam etmektedir. Dual Video Call özelliği de bulunan Samsung Galaxy S4 ile, ana kamera; ve ön kameradan aynı anda kayıt gerçekleştirebilmeniz olanaklı bulunmaktadır…

Vodafone Samsung Galaxy S4 Kampanyası Ve Samsung Galaxy S4 Özellikleri

Samsung Galaxy S4 tanıtımı yapıldı, ve Samsung Galaxy S4 hakkında bilgiler ile Samsung Galaxy S4 özellikleri artık belli oldu… Sıra Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili gelen farklı haberlere geldi… Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili gelen ilk bilgi Vodafone’dan… Vodafone Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili detayları yazımız içerisinde bularak, Samsung Galaxy S4 özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

Vodafone Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili sayfaya girdiğinizde, karşınıza bir form çıkacak. Bu formda ilk olarak adınızı, sonrasında soyadınızı, ardından E-posta adresinizi, ve sonrasında da telefon numaranızı doldurmanız gerekiyor. Kullanım koşullarını kabul ediyorum kutucuğunu da işaretlediğinizde, artık Kayır Ol butonuna tıklamak için hazır hale gelmiş olacaksınız. Bu formu doldurmanızı, ve gerekli kayıt işlemini gerçekleştirmenizin sonrasında, Vodafone Samsung Galaxy S4 kampanyası ile ilgili ilk bilgilere sizin ulaşacağınızı, ve Samsung Galaxy S4 fiyatı ile ilgili farklı alternatifleri ilk olarak sizin öğreneceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.
Dilerseniz biraz da Samsung Galaxy S4 özelliklerine göz atalım: Samsung Galaxy S4 iki farklı renk seçeneği ile sizlere ulaşacak… Bu seçeneklerden bir tanesi siyah, bir diğeri de beyaz olacak. İnceliği 7.9 milimetre olan Samsung Galaxy S4’ün ağırlığı ise 130 gram… Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan 5 inçlik ekran Full HD Süper AMOLED, ve ekran çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel… Görüntülü görüşmeler için iki kamerası bulunan Samsung Galaxy S4’ün her bir kamerasını aynı anda çalıştırma yeteneğine sahip olabileceksiniz. Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan ana kamera 13 MegaPiksel… Ön kamera ise 2 MegaPiksel olarak sizlerin eline ulaşacak…
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.2.2… Bunun yanında 2 GB RAM’e sahip olan Samsung Galaxy S4’ün üç farklı hafıza seçeneği bulunuyor… Bunlardan birisi 16 GB, diğeri 32 GB iken, bir başkasının da 64 GB olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Ayrıca, Samsung Galaxy S4 içerisinde kullanabileceğiniz MicroSD kart ile Samsung Galaxy S4 hafızasını 64 GB daha genişletebilmeniz de mümkün…
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında farklı uygulama seçeneklerinden de söz etmek gerekiyor. Örneğin: S Translater ile, dokuz farklı dilde çeviriyi sesli olarak gerçekleştirebilmeniz olanaklı bulunuyor. Samsung Galaxy S4 uygulamaları arasında Samsung Smart Scroll uygulamasından da söz etmek gerekiyor. Samsung Smart Scroll uygulaması ile, telefonunuzun tarayıcısını; ve de sayfalarını sadece bir göz hareketi ile kaydırmanız, ve de çevirebilmeniz mümkün… Yani Samsung Smart Scroll uygulamasında Samsung Galaxy S4’ü elleriniz ile değil de gözleriniz ile kullanabilmeniz mümkün oluyor.
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında Samsung Smart Pause uygulamasından da söz etmemiz gerekiyor. Samsung Smart Pause uygulaması şu şekilde çalışıyor: Diyelim ki siz Samsung Galaxy S4 cihazınızda bir video izliyorsunuz, ancak o anda bir şey dikkatinizi başka bir yöne çekti, ve Samsung Galaxy S4 ekranına bakmadınız… Tam da bu sırada Samsung Smart Pause devreye giriyor, ve izlediğiniz videoyu, siz yeniden bakana kadar durduruyor…
Samsung Galaxy S4 özelliklerinden bir diğeri de Air View uygulaması… Air View uygulaması ile Samsung Galaxy S4’e dokunmanıza gerek kalmadan, gelen aramaları cevaplama, şarkıları değiştirme… Ve bunun gibi daha pek çok şeyi, Samsung Galaxy S4’e hiç dokunmadan gerçekleştirebiliyorsunuz…
Kısacası, Samsung Galaxy S4 anlatılmaz; yaşanır…

Samsung Galaxy S4 Türkiyeye Ne Zaman Gelecek? Samsung Galaxy S4 Yorumları Nasıl?

Buı yazımızda size Samsung Galaxy S4 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 ne zaman Türkiyeye gelecek, Samsung Galaxy S4 fiyatı, ve bununla birlikte bazı Samsung Galaxy S4 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmeliyiz.

İlk olarak Samsung Galaxy S4 ne zaman Türkiyeye gelecek sorusunun yanıtını vermeye çalışalım: Samsung Galaxy S4 Türkiyeye geliş tarihinin Nisan ayı sonuna denk geleceği tahmin ediliyor. Samsung Galaxy S4 Türkiyeye geliş tarihi ile birlikte, teknoloji tutkunlarını ilgilendiren bir diğer bilgi de Samsung Galaxy S4 fiyatı… Çünkü Samsung Galaxy S4 fiyatı, Samsung Galaxy S4 satışlarını etkileyecek en önemli faktörler arasında yer alıyor: Samsung Galaxy S4 fiyatının 2000 TL civarında olacağı beklenmekle birlikte, belirlenen Samsung Galaxy S4 fiyatı içerisine vergilerin de dahil olacağı aktarılıyor.
Samsung Galaxy S4 fiyatının 2000 TL olması ile birlikte belirtmeliyiz ki Samsung Galaxy S3 fiyatı da bu şekilde idi, ancak Samsung Galaxy S4 Türkiyeye geliş tarihi sonrasında Samsung Galaxy S3 fiyatının oldukça düşük olacağı tahmin ediliyor. Peki ya Samsung Galaxy S4 özellikleri neler? Biz neden daha ucuz olan Samsung Galaxy S3’ü değil de Samsung Galaxy S4’ü almalıyız?
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında ilk olarak 4.99 inç Full HD Süper AMOLED ekranından söz etmek gerekiyor. Bu ekranın çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel olarak belirlenmiş bulunmaktadır. Android 4.2 sürümü ile birlikte gelen Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında, 13 MegaPiksel ana kamera; ve 2 MegaPiksel çm kameradan da söz etmek gerekmektedir. Bu kamera ile Full HD kalitesinde video kayıtlarının gerçekleştirilebildiğini belirtmemiz gerekmektedir. 2 GB RAM sahibi olan Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında üç farklı hafıza seçeneğinden söz etmek gerekir ki bunlar, 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olarak farklılık göstermektedir. Bununla birlikte, Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan hafıza değerinin MicroSD kart ile arttırılabildiğini de belirtmeliyiz.
7.9 milimetre inceliği bulunan Samsung Galaxy S4 ağırlığının 130 gram olduğunu; ve içerisinde 2600 mAh gücünde bir pil bulunduğunu da belirtmeyi unutmamalıyız. Ayrıca Samsung Galaxy S4 içerisinde çok sayıda sensör de bulunmakta, ve bu sensörler sayesinde Samsung Galaxy S4’ün farklılığı daha net bir şekilde ortaya çıkmaktadır. İlerleyen zamanlarda Samsung Galaxy S4 içerisinde bulunan sensörlerden de söz edeceğimizi belirtmeliyiz; bizi takip etmeye devam edin.
Peki ya Samsung Galaxy S4 yorumları nasıl? Samsung Galaxy S4 yorumlarının, kullanıcılar tarafından pek de olumlu olmadığını belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 tanıtımının hemen sonrasında Samsung Galaxy S4 yorumları yapmaya başlayan kullanıcılar, Samsung Galaxy S4’ü çok da fazla beğenmediklerini belirtmekteler. Samsung Galaxy S4 yorumlarının olumsuz olmasının nedenlerine bakmak istediğimizde, her şeyin öncesinde tasarım geliyor; hatta, Samsung Galaxy S3’ün biraz daha gelişmişi olduğunu söyleyip, Samsung Galaxy S4’ten memnun kalmayanlar da bulunuyor. Samsung’un, umulanı vermediğini belirtenler de düşüncelerini Samsung Galaxy S4 yorumları içerisine eklemiş bulunmaktalar.
Samsung Galaxy S4 yorumları ile ön yargılı davranmak yerine, Samsung Galaxy S4 Türkiyeye geliş tarihini beklemeli, ve Samsung Galaxy S4’ü kendimiz incelemeliyiz. Malum, başka birine çirkin gelen herhangi bir cihaz, bize çok da güzel gelebilir…

Samsung Galaxy S4 Bilgileri Netleşti

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S4 ile ilgili son gelişmelerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 özellikleri ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin artık netlik kazandığını; ve Samsung Galaxy S4 çıkış tarihinin de netleştiğini belirterek, Samsung Galaxy S4 ile ilgili bilgileri aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy S4 ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirirken ilk olarak belirtmeliyiz ki Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi net olarak 14 Mart 2013; yani bir sonraki Perşembe günü Samsung Galaxy S4’ün tanıtımı yapılacak… Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi öncesinde ise, iddia edilen bilgilere göre Samsung Galaxy S4’ün resmi görüntüsü ortaya çıktı. İşte Samsung Galaxy S4’ün olduğu belirtilen resme göre Samsung Galaxy S4 özellikleri hakkında bilgiler:
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan arayüzün yenilendiğini belirtelim. Samsung Galaxy S4 arayüzünün, TouchWiz Nature UX 2.0 olarak yenilendiğini; ve daha kaliteli bir şekilde elimize ulaşacağını belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, şebeke tarafından desteklenen bölgelerde Samsung Galaxy S4, LTE; ve 4G desteği de verecek.
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan diğer bir detay ise Samsung Galaxy S4’ün sahip olacağı Android 4.2 işletim sistemi. Bunun yanında Samsung Galaxy S4 özelliklerinden bir başkasının da, renklerdeki canlılık olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Smart Scroll, Smart Pause gibi farklı akıllı ayarların da Samsung Galaxy S4 içerisinde bulunacağını bilmelisiniz.
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan 5 inçlik ekranın çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel, ekran keskinliği ise 480 DPI olarak belirtilmekte. Qualcomm SnapDragon 600 1.8 GHz dört çekirdekli işlemci de Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında kendisine etkin bir yer edinmiş bulunuyor.

Samsung Galaxy S4 Nasıl Olacak? Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkacak diyen kişi sayısı her geçen gün biraz daha artış gösteriyor. Aslında bu durumun nedeni de yapılan farklı açıklamalarla bağlantılı… Pek çok kişi Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını başlangıçta Nisan 2013 ortaları olarak verdi; sonrasında ise, Samsung Galaxy S4 Nisan 2013’te raflarda olacak şeklinde haberler ortalığa yayıldı. Peki ama Samsung Galaxy S4 nasıl olacak? İşte Samsung Galaxy S4 özellikleri:

Samsung Galaxy S4 nasıl olacak? Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında ilk olarak 4.99 inç Süper AMOLED ekrandan söz etmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy S4 işlemcisi sekiz çekirdekli; ve sekiz çekirdekli Mali T768 GPU kullanımı gerçekleştiriyor. Bunun yanında Samsung Galaxy S4 özelliklerinden bir diğeri de sahip olduğu 2 GB RAM’i…
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında Exynos beş odalı yonga seti de yer alıyor. 1080 piksel Full HD kalitesinde video kayıtları gerçekleştiren Samsung Galaxy S4 nasıl olacak diyenlere, Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan ana kameranın 13 MegaPiksel, ön kameranın ise 2 MegaPiksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alacak diğer bir bilgi de işletim sistemi: Android 4.2.2 işletim sisteminin Samsung Galaxy S4 içerisinde kullanılacağı tahmin edilmektedir.

Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Çıkacak? Samsung Galaxy S4 Nasıl Olacak?

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S4 ile ilgili bilgiler vererek, Samsung Galaxy S4 meraklılarını belki de biraz sevindireceğiz… Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkacak diyenler için Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi ile ilgili güzel haberimizle, Samsung Galaxy S4 hakkındaki bilgilerimizi paylaşmaya başlayalım:

Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkacak? Samsung Galaxy S4 çıkış tarihinin Nisan ayı ortaları olacağı geçtiğimiz günlerde yapılan tahminlerle açıklanmıştı. Ancak elde edilen yeni bilgilere göre, Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı olan Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi daha erken bir zamanda gerçekleşecek; öyle ki, elde edilen bilgilere göre, Nisan 2013 başından itibaren Samsung Galaxy S4 satışlarının başlayacağı tahmin ediliyor… Yani Samsung Galaxy S4 ne zaman çıkacak diyenler için Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi ortalamada 15 gün kadar geri çekilmiş oldu…
Samsung Galaxy S4 nasıl olacak? Samsung Galaxy S4 meraklılarının sordukları bir diğer soru da bu: Samsung Galaxy S4 nasıl olacak? O halde zaman kaybetmeden Samsung Galaxy S4 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy S4 özelliklerine de bakalım:
Samsung Galaxy S4 nasıl olacak? Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında ilk olarak sahip olacağı Android 4.2.1 Jelly Bean işletim sisteminden söz etmemiz gerekmektedir. Ön kamera görüntülü görüşmenin gerçekleşmesini olanaklı hale getirceek şekilde; ve 30 FPS kalitesinde video kayıtları yapmaya uygun 2 MegaPiksel çözünürlüğünde olacaktır. Arka kameranın ise 13 MegaPiksel çözünürlüğünde olup, 1080 piksel video kaydı gerçekleştirebileceğini belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alacak olan diğer detay, sahip olduğu 2 GB RAM’idir. Ful HD kalitesinde Süper AMOLED ekran barındıracak olan Samsung Galaxy S4’ün işlemcisi ise sekiz çekirdekli olacak…

Samsung Galaxy S4 Hakkında Bilgiler Ve Samsung Galaxy S4 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S4 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 özellikleri; ve Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz:

İlk olarak Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi ile ilgili bilgilerimize bakalım, ve Samsung Galaxy S4 ne zaman sorusunun yanıtını verelim: Samsung Galaxy S4 çıkış tarihi olarak 2013 Nisan ayı sonrası düşünülüyor. Bu sürenin Haziran ayını geçmemesi bekleniyor. Peki ya Samsung Galaxy S4 ne zaman sorusunun sonrasında, Samsung Galaxy S4 özellikleri ile ilgili bilgi almanın zamanı gelmedi mi? Elbette geldi:
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında ilk olarak 4.99 inç ekranından söz etmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 için HD kalitesinde Süper AMOLED ekranın kullanıldığı; ve bu ekranda 1920 x 1080 piksel ekran çözünürlüğünün sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan işlemci: sekiz çekirdekli olması ile ilgi çekiyor… Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alan bir diğer detayın da 2 GB RAM’i olduğunu belirtmeden geçmemeliyiz.
Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında yer alacak olan işletim sistemi Android 4.2. Bununla birlikte 2600 mAh gücünde bataryadan söz etmeyi de unutmamalıyız. Ayrıca, Samsung Galaxy S4 özellikleri arasında bu pili dolduracak bir kablosuz şarjın da bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S4 üzerinde yer alacak olan ana kameranın çözünürlüğü 13 MegaPiksel. Bununla birlikte, görüntülü konuşma için kullanılacak ön kameranın da 2 MegaPiksel olacağını belirtmemiz gerekmektedir. Bu kameralarla yapılabilecek olan video kayıtları da HD kalitesinde olacaktır. Samsung Galaxy S4 için farklı dahili hafıza seçeneklerinin bulunacağını belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir.