Samsung Galaxy S5 Haberleri Gelmeye Ve Samsung Galaxy S5 Özellikleri Kesinleşmeye Devam Ediyor

Samsung Galaxy S5 haberleriBu yazımızla birlikte Samsung Galaxy S5 haberleri arasına bir yenisini daha ekleyeceğiz; ve Samsung Galaxy S5 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy S5 özelliklerinden kesinleşenleri sizlerle paylaşacağız… Eğer siz de Samsung Galaxy S5 haberlerini merakla takip ediyorsanız, hemen soralım: Samsung Galaxy S5 özellikleri neler? Samsung Galaxy S5 nasıl olacak?

Samsung Galaxy S5 Nano SIM ile çalışacak. Süper AMOLED kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında 16M renk desteği bulunacak. 5.24 inç ekranda sunulacak olan ekran çözünürlüğü 1440 x 2560 piksel olacak. Samsung Galaxy S5’in ppi değeri ise 561 olacak. Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında yer alacak olan dahili hafıza alternatifleri iki tane, 32 GB; ve 64 GB şeklinde sunulacak. MicroSD kart ile de bu hafıza 64 GB’a kadar daha arttırılabilecek. 3 GB RAM’i bulunacak olan Samsung Galaxy S5 içerisinde GPRS, EDGE, 42.2 Mbps veri akışı, Wi-Fi, Dual-Band, Wi-Fi Direct, DLNA, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, NFC, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0… şeklinde bağlantı seçenekleri de bulunacak.
Samsung Galaxy S5 nasıl olacak diyenler için, cihaz üzerinde 16 MegaPiksel dahili kamera bulunacağını, ve bu kameranın otomatik odaklanma ile birlikte, LED aydınlatma özelliğine sahip olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Görüntülü konuşma için kullanılacak olan ön kameranın çözünürlüğü ise 3.2 MegaPiksel olacaktır. Android 4.4.2 işletim sistemi ile gelecek olan Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında Qualcımm Snapdragon 805 işlemci de yer alacaktır. Siyah ve beyaz renk alternatifleri ile gelecek olan Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında Li-İon 3200 mAh gücünde pil de yer almaktadır.

Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkıyor?

Samsung Galaxy S5Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S5’ten yeni haberler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S5 nasıl olacak, ve Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkıyor şeklindeki soruların yanıtlarını merak ediyorsanız, zaman geçirmeden, Samsung Galaxy S5 çıkış tarihi, ve Samsung Galaxy S5 özelliklerini sizler için aktarmaya başlayalım:

Samsung Galaxy S5 nasıl olacak? Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında, 2900 mAh gücünde pil olacak, ve şarj ömrünün uzun sürmesini sağlayacak. Bunun yanında kamerasının da çözünürlüğü yüksek olacak olan Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında yer alacak olan dahili kamera, 16 MegaPiksel çözünürlüğünde bulunacak. Samsung Galaxy S5’in ekran çözünürlüğü de, kamerasının çözünürlüğü gibi yüksek olacak, ve bununla birlikte, uzun ömürlü pilin hızlı şarj olma özelliğine sahip olacağını da belirtmemiz gerekiyor…
Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkıyor? Samsung Galaxy S5 çıkış tarihi Mobil Dünya Kongresi’nin bir gün öncesi olacak; ve Samsung Galaxy S5 tanıtımı Barcelona’da gerçekleştirilecek. Samsung Galaxy S5 çıkış tarihi: 23 Şubat 2014; saat 18:00 itibari ile olacak…

Samsung Galaxy S5 Nasıl Olacak? Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkacak?

Samsung Galaxy S5Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S5 ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışarak, Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak, ve Samsung Galaxy S5 nasıl olacak şeklindeki soruların yanıtlarını, eldeki tahminlere dayanarak aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer Samsung Galaxy S5 özelliklerini merak ediyorsanız, işte Samsung Galaxy S5 ile ilgili ilk bilgilerimiz:

Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak? Samsung Galaxy S5 çıkış tarihinin, 2014 yılının şubat ayı olması bekleniyor. Şubat 2014’te Mobil World Congress düzenlenecek, ve muhtemelen Samsung Galaxy S5 çıkış tarihi de bu organizasyon içerisinde bir zaman dilimi olacak.
Samsung Galaxy S5 nasıl olacak diyenlere ise, Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında yer alması beklenen İris Tarama Teknolojisinden söz etmemiz gerekiyor. İris Tarama Teknolojisi, parmak izi gibi bir güvenlik sistemi olacak; ancak parmak izinden daha farklı çalışarak gözleri tanıyacak. Samsung Galaxy S5 sahibi olmayan bir kişi telefona baktığında, Samsung Galaxy S5 kesinlikle çalışmayacak. Buna ek olarak sahibinin sürekli ekrana baktığını gördüğünde, Samsung Galaxy S5’in ekranı kararmayacak. Ek olarak, bir süre ekrana bakmazsanız, Samsung Galaxy S5’in ekranı kararmakla kalmayacak, aynı zamanda kilitlenecek… Tüm bunlar ise, Samsung Galaxy S5 sahiplerinin güvenliklerini kontrol altına almak için mükemmel detaylar olarak düşünülüyor.
Samsung Galaxy S5 nasıl olacak diyenler için, Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında yer alan diğer tahminin de QHD ekran olması. Bu ekran sayesinde 1440 x 2500 piksel ekran çözünürlüğünün beklendiğini belirtmemiz gerekmektedir. 5.5 inç ekran boyutuna sahip olacağı tahmin edilen Samsung Galaxy S5, 4 GB RAM ile çalışacak, ve işlemcinin de 64 bit, 2.5 GHz olacağının tahmin edildiğini belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy S5’in ekanının kavisli bir yapıya sahip olacağının tahmin edildiğini de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Samsung Galaxy S5 Nasıl Olacak? Samsung Galaxy S5 Ne Zaman Çıkaxak?

samsung-galaxy-s4-miniBu yazımızda sizlere Samsung Galaxy S5 ile ilgili söylentilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy S5 nasıl olacak, ve Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak şeklindeki soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, zaman kaybetmeden Samsung Galaxy S5 ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak? Samsung, Galaxy S serisinin yeni elemanını her sene bir tane olarak gerçekleştiriyor. Bu da bize gösteriyor ki, Samsung Galaxy S5 ne zaman çıkacak sorusunun yanıtı önümüzdeki sene, yani 2014 senesi Haziran ayında Samsung Galaxy S5 çıkmış olabilir.
Samsung Galaxy S5 nasıl olacak? Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında belirtilmesi gereken ilk detay, 16 MegaPiksel çözünürlüğündeki sensör. Bu sensörün Optik İmaj Sabitleme özelliğine de sahip olması bekleniyor. Samsung Galaxy S5 özellikleri arasında yer alması beklenen kasa yapısının plastik ile birlikte alüminyum kullanımından gerçekleştirileceği tahmin ediliyor; Samsung Galaxy S5 görünümünün şık, içeriğinin ise kaliteli olmasının beklendiğini belirtmeyi de unutmayalım.