Samsung Hesabı İle İlgili Bilmeniz Gerekenler Ve Samsung Hesabı Oluşturma

Bu yazımızda sizlere Samsung hesabı ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung hesabı ne işe yarar; ve Samsung hesabı açma gibi soruların yanıtlarını öğrenmek için Samsung hesabını yakından tanımanız gerektiğini unutmamalısınız…

Samsung hesabı ne işe yarar? Samsung hesabı, sahip olmuş olduğunuz Samsung cihazınız ile ilgili herhangi bir yazılım güncellemesinin gerçekleşmesi halinde bu durumdan sizi haberdar eder. Samsung hesabı ne işe yarar diyenler, Samsung hesabı oluşturma sonrasında sahip oldukları Samsung hesabı ile birlikte, kullandıkları akıllı telefon; ya da tablet bilgisayarın güncellemelerini cihazlarına alabilirler.
Diyelim ki Samsung akıllı telefonunuz var; ve işletim sistemi Android 4.0… Bir süre sonra, akıllı telefonunuzun modeli için Android 4.1 güncellemesinin geldiği haberlerini aldınız. Ancak Samsung cihazınız bu güncellemeyi kendiliğinden gerçekleştirmez; işlemi sizin yapmanız gerekir. Bunun için de ihtiyacınız olan bir Samsung hesabı’dır.
Samsung hesabı nasıl açılır? Samsung hesabı oluşturma amaçlı olarak size bir form sunulmaktadır. Formda öncelikle E-posta adresiniz istenir. Sonrasında ise kendinize bir şifre belirlemeniz gerekir. Belirlediğiniz şifreyi ikinci kez de girersiniz. Ve hemen altında adınızı, soyadınızı, bulunduğunuz ülkeyi, ve doğum tarihinizi isteyen kısımlar görürsünüz. Doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra Devam butonuna tıklamanızın hemen öncesinde iki kutucuğu da işaretlemeniz önerilmektedir. İlk kutucukta, Samsung yeniliklerinden haberdar olmak isteyip istemeyeceğiniz tamamen sizin isteğinize bağlı olmakla birlikte, sözleşme şartlarını kabul etmek için ikinci kutucuğu mutlaka işaretlemeniz gerekmektedir. Sonrasında ise Devam butonuna tıklamanız gerekmektedir.
Bu noktada E-posta adresinize Samsung hesabı doğrulama için bir mail gelir. Gelen mail ile Samsung hesabı’nı doğrulamanız sonrasında, Samsung cihazınız ile Samsung hesabı girişi gerçekleştirebilir, ve Samsung cihazınız için herhangi bir güncelleme bulunup bulunmadığını öğrenebilirsiniz… Herhangi bir güncelleme bulduğunuzda ise gerçekleştirmeniz mümkündür…

Samsung Hesabı Oluşturmak İçin Tıklayın